Jump to content
Dogomania

Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

[quote name='Klaudus__'][I]Mnie interesuje... [/I]
[I]Gdzie ten domek... :roll:[/I][/quote]

Dropsik nie ma szans na domek...żadnych niestety.
Dropsik bierze udział we wszystkich imprezach plener. gdzie promuje sie żywieckie schronisko . Paraduje w zielonej chusteczce z napisem"szukam domu",ale nikt jeszcze nie zwrocił na niego uwagi..
Tak jak i na ten wątek malo kto zaglada...:-(

Link to comment
Share on other sites

Rachunek Dropsika rośnie.. :shake: czas ucieka, domku nie widać.
Tymczasem Dropsik czeka na spacerki w lecznicy! jesli ktoś ma czas to on te spacerki po prostu uwielbia. I bynajmniej nie zachowuje sie na nich jak chory staruszek - pruje do przodu aż miło.
Kaszle już mniej ale dalej. Miał zrobiony wymaz, dostaje cały czas antybiotyk.
Poza tym wyniki badań krwi w normie , tylko serduszko powiekszone :( No i Dropsik bardzo dużo sika. Jest jeszcze szansa że to sikanie to objaw po lekach - może przejdzie? Wiadomo , psiakowi sikającemu w domu trudniej znalezc właściciela..
bardzo proszę o bazarki dla Dropsika!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Dropsik zlamal moje i tak juz polamane serce.Nie mam jak pomoc:shake:Moge tylko wplacic 50 zlotych na jakies odzywki , nie mam jak pomoc:-([/quote]

To wielka pomoc z Twojej strony....!
To naprawdę b.dużo...
bubu,postaram sie zagladac do Dropsika.Szkoda że tak szybko robi sie ciemno..

Link to comment
Share on other sites

Prosze o nr konta na priva, jakie to jest okrutne, taki kochany starszy Mis ktorego nikt nie chce- a jak wygladaloby z jakims tymczasem typu Dom Spokojnej Psiej Starosci?Ja pomoge troche finansowo, kocham te Dziadusie i Babusie, tez mialam taka kochana sunie , teraz mam dwa piesy i nie moge wiecej przyjac:-(

Link to comment
Share on other sites

Krystyno, nr konta jest ten sam, co dla Mikiego, ale na wszelki wypadek wysyłam jeszcze raz.

Tak cudownie, że jednak kogoś przejął los Dropsika! Bo do tej pory na wątku "sami swoi"...


Dom tymczasowy(nawet płatny) bardzo ciężko znaleźć dla zdrowego, młodego psa. A co dopiero dla naszego Dropsika... :(

Link to comment
Share on other sites

Przelew na leczenie Dropsika zrobiony.

Dodam, że pieniądze przekazuję w imieniu Darczyńców Lizy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f78/liza-juz-nie-cierpi-nie-zazna-zla-czlowieka-za-tm-jej-zycie-bedzie-jak-w-bajce-120402/[/URL]

Wiecie bardzo chwytają mnie za serce starsze psy, takie niechciane. A gdy jeszcze taki staruszek jest chory i przebywa w schronisku często latami no to ....
Rozejrzyjcie się za ciepłym, suchym kątem dla Dropsa, niech ma choć starość godną skoro życie upływało mu w warunkach schroniskowych. Niech zdąży poczuć kawałek serca człowieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Ja deklaruje miesiecznie 100 zlotych[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

wow! :crazyeye:
Alaa na prawdę?
ale super!
Dropsikowi na pewno baaaaardzo się przydadzą :lol:
baaardzo dziękujemy :Rose:

Krystyna Tobie i Lizie oczywiście również należą się ogromne podziękowania :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co dziekowac:oops:
Mysle, ze trzeba probowac znalezc Dropsikowi dom.Jak sie znajdzie dom to i kasa sie znajdzie. Ja bardzo powaznie podchodze do swoich zobowiazan, mam pare takich staruszkow pod opieka - jeszcze jednego dam rade;)Przynajmniej tak pomoge, ehhhhh:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...