Jump to content
Dogomania

Staruszek Miki - znalazł cudowny dom, teraz biega szczęśliwy za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ihabe, to jest rzeczywistość i nie pierwsza taka sytuacja. Nie zrobisz z tym nic, ekipa zarządzająca forum to ekipa rządząca - oni mają własne wyroki i zdecydowanie niezmienne decyzje. Czy dobre, czy złe - nie mnie osądzać. Mimo wszystko powinniśmy być wdzięczni, że forum w ogóle istnieje, bo dzieki niemu możemy być tu wszyscy i pomagać tylu potrzebującym zwierzętom.

Ważne, że Mikuś dobrze się czuje, że wiemy jak wygląda i jaki jest uśmiechnięty :) A październik szybko nastanie![/quote]


jak to powinnismy być wdzięczni? a tepsie jesteś wdzięczna? a producentowi twoich spodni też? jedni tu płaca abonament, a inni oglądają reklamy. ten portal to nie jest działalnośc charytatywna, tylko biznes. a bałagan jest niezły.

i nie mówię tego w kwestii tego konkretnego bana, bo nic o nim nie wiem, ale wybiórczość deczyji jest piramidalna na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Bubu i Klauduś zrobiły tak wiele dla tego biednego staruszka :loveu:
Dla wielu Dogomaniaków ten wątek stał się motorem do rozpoczęcia działania, dla innych jest motorem do dalszego działania. Patrząc na Mikusia serce rośnie. Czytając w postach co Klaudusia i Michał robią dla tego psiaka, a bywa im bardzo ciężko, zamknięcie tego wątku przez moda było by niesprawiedliwe:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Bubu i Klauduś zrobiły tak wiele dla tego biednego staruszka :loveu:
Dla wielu Dogomaniaków ten wątek stał się motorem do rozpoczęcia działania, dla innych jest motorem do dalszego działania. Patrząc na Mikusia serce rośnie. Czytając w postach co Klaudusia i Michał robią dla tego psiaka, a bywa im bardzo ciężko, zamknięcie tego wątku przez moda było by niesprawiedliwe:-([/quote]
Dokładnie....nie chce się panicznie bac wypowiadac...bo co to za sens...jestem zniesmaczona i tyle...bo porzadek porzadkiem...ale SBD ma rację całkowitą...uwazam, ze wszystko wymaga rozwagi...a Klaudus byla pierwsza osobą na dogo, ktorej postawa zmiotła mnie z ziemi...potem poznalam mnostwo innych osob- to fakt...:lol:Mikuś...my ciągle myślimy o Tobie..stale widze podobne psiaki do Ciebie(ostatnio Misiek we wroclawiskim schronie- Twoj klon tylko chyba cciut mlodszy- albo mniej doswiadczony cierpieniem:-(...Twoj pyszczek ukochany jest tu na dogo naszym Sloneczkiem...trzymaj się nam tam dzielnie Królu...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie miałam dwa dni...najważniejsze..wtedy tak byló mi dogo potrzebne zeby zapytac, co robić...nie byló dogo..a mojej Suni już nie ma...nie zdążyłam..zapytałam wczoraj, dostalam odp rano..ale rano juz Ciapuni ze mną nie było:placz::placz::placz:....a też jak się okazało zachorowała na serce...jak nasz Król...

[B]CIAPUŚ...KOCHAM CIĘ I STRASZNIE JUŻ TĘSKNIĘ ZA TOBĄ....22.08.2009
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ja nie miałam dwa dni...najważniejsze..wtedy tak byló mi dogo potrzebne zeby zapytac, co robić...nie byló dogo..a mojej Suni już nie ma...nie zdążyłam..zapytałam wczoraj, dostalam odp rano..ale rano juz Ciapuni ze mną nie było:placz::placz::placz:....a też jak się okazało zachorowała na serce...jak nasz Król...

[B]CIAPUŚ...KOCHAM CIĘ I STRASZNIE JUŻ TĘSKNIĘ ZA TOBĄ....22.08.2009
[*]
[*]
[*][/B][/quote]


Goniu, strasznie mi przykro :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Goniu!
Gdy ukochany zwierz odchodzi nagle,to tak boli:-( Człowiek się tego nie spodziewa. Moja sunia też odeszła na serce,mimo,że już dostała leki,w poniedziałek miała być wizyta,a serce Zuzi przestało bić w niedzielę rano:placz:
Teraz,po 3 latach myślę,że to nie taka zła śmierć,zawsze najbardziej bałam się nowotworów,cierpień psa i eutanazji!
Myślę też,że psy nasze odchodząc,zostawiają miejsce dla nowego,któremu trzeba pomóc!
Często myśląc o mojej suni,patrzę na Krystianka i myślę,że dzięki Zuzi nie musi siedzieć w ostatniej budzie,w upale,bez zadaszenia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']ale rano juz Ciapuni ze mną nie było:placz::placz::placz:....a też jak się okazało zachorowała na serce...jak nasz Król...

[B]CIAPUŚ...KOCHAM CIĘ I STRASZNIE JUŻ TĘSKNIĘ ZA TOBĄ....22.08.2009
[*]
[*]
[*][/B][/quote]
Współczuję...Moja Bajeczka umarła 2.08.09...Wiedziałam,że umrze,miała raka,adoptowałam Ją już z nowotworem...Ale i tak ta śmierć mnie zaskoczyła.Suczka była ze mną tak krótko...Odeszła we śnie,mam nadzieję,że nie cierpiała...
Pocieszam się myślą,że teraz Jej już nic nie boli...Odwiedzam Ją i pozostałe moje zmarłe Psiaki:
[url=http://www.dognet.pl/garden.php]Ogród Psiej Szczęśliwości[/url]
Trzymaj się,Goniu!

Królu,dzień dobry!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...