Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Colie']Właśnie. W końcu ile dzieci czyta gazety?
Wysyłaliście swoje ankiety na temat tego co Wam się w MP podoba a co nie?[/quote]
Ja nie :<
Ale Mp to chyba zbyt inteligentna gazeta dla dzieci w takim wielu, jaki 5-latek interesuje się kynologią czy poradami weterynaryjnymi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes']Ja nie :<
Ale Mp to chyba zbyt inteligentna gazeta dla dzieci w takim wielu, jaki 5-latek interesuje się kynologią czy poradami weterynaryjnymi :shake:[/quote]

Zacznijmy od tego ze przecietny 5 latek w polsce czytac niepotrafi :roll: niemowiac juz o czytaniu o PSACH bo moim zdaniem tej gazetki nieda sie nazwac KYNOLOGICZNA... ogolem mozna ja poczytac jak sie gdzies jedzie np.w pociagu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja czytałam pamiętam zakochanego kundla dukając przed całą rodziną :eviltong:
oj no jakaś to kynologiczna gazetka jest bo kynologia to 'wiedza o psie' a czytając każda gazetke o psiej tematyce niejako taką wiedze się zdobywa ;) dla dzieci te broszury Psy górą (wszystko z podkladką pedigree...) a dla reszty MP,PP,Pies,Kynologia,Psy myśliwskie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond'][B]ja czytałam pamiętam zakochanego kundla dukając przed całą rodziną :eviltong:[/B]
oj no jakaś to kynologiczna gazetka jest bo kynologia to [B]'wiedza o psie'[/B] a czytając każda gazetke o psiej tematyce niejako taką wiedze się zdobywa ;) dla dzieci te broszury Psy górą (wszystko z podkladką pedigree...) a dla reszty MP,PP,Pies,Kynologia,Psy myśliwskie...[/quote]

No to widze bylas rozwinietym 5-latkiem bo z reguly dzieci w tym wieku nieczytaja :evil_lol:

Co do tej wiedzy niejestem przekonana jednak no zalezy jak kto odbiera slowo kynologia ;)

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam dzisiaj wreszcie MP ;)(bo już dosyć na półce leżał...)
I doszłam do wniosku, że ten numer nie był ani "superwciągający", ani też wyjątkowo nudny... Taki normalny powiedziałabym ;)
A co do tej rozrywki dla dzieci, to moim zdaniem także niepotrzebne to... :shake: i ja także zdecydowanie wolałabym drugą krzyżówkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffuś']No, bo, które małe dzieci czytają pisma kynologiczne?? a ta gra planszowa?? Tez nie wiem po co:roll:[/QUOTE]
Mój brat grał w tą grę planszową dzisiaj :evil_lol:

I ja też na kalendarz czekam... (a najpierw czekam na grudzień, bo jest dalmatyńczyk w tegorocznym kalendarzu :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']No to widze bylas rozwinietym 5-latkiem bo z reguly dzieci w tym wieku nieczytaja :evil_lol:[/quote]

To ja jestem jakaś dziwna... ja się nauczyłam czytać w wieku 3 lat a przedszkolu to już książki pochłaniałam...

Co do tematu, to ja już MP praktycznie nie czytam, chyba że jest o jakiejś fajnej rasie :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja w wieku 5 lat byłam taka sprytna, że prosiłam tatę, żeby mi przeczytał jakiś tekst, a potem udawałam, że umiem czytać, a tak na prawdę to mówiłam to, co zapamiętałam...:evil_lol: A żeby nie było offu, to też czekam na kalendarz...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...