Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='malvaaa']teraz sie do tego przyczepilas? dopisz to koniecznie na wydarzeniu fb!
ps. czy to twoje zamieszanie wnioslo jakies korzysci dla psiakow?[/QUOTE]

Daj spokój. Z nią trzeba ostrożnie ;)
Jeszcze dzień, dwa, a opublikuję jej korespondencję ze mną na FB bo nie zdzierżę tej głupoty i hipokryzji. Dobrze, że trafię do Falenicy na ślepo, bo zdaje się, że nie obejdzie się bez rozmowy z rodzicami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']teraz sie do tego przyczepilas? dopisz to koniecznie na wydarzeniu fb!
ps. czy to twoje zamieszanie wnioslo jakies korzysci dla psiakow?[/QUOTE]

malvaaa, spójrz. kasiek zakłada wydarzenie na FB nie mając podstawowych informacji dot. miejsca lokalizacji przytuliska. Jak przyjdzie co do czego to skasuje wydarzenia na FB, bo skasowała nie tylko te. Skasowała m.in.:

1. Wydarzenie na FB znalezionego ratlerka. Ponoć nazywa się Gizmo, ale nikt go na oczy nie widział!!!

2. Wątek ratlerka na Dogomanii

3. Dzisiaj prosi o zamknięcie wątku malamuta (klikała, klikała, nic nie wyklikała).
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199927-Alaskan-Malamut-przy-baraku-potrzebuje-Waszej-pomocy!?p=16588254#post16588254[/url]

Link to comment
Share on other sites

podejrzana jest strasznie...
pisalam sto razy ze jak ktos sie zabiera do zalozenia takiego watku to musi wiedziec cos na ten temat a nie skopiowac sobie jakis artykul i myslec ze ktos zaklaszcze bo zabrala sie za szlachetna pomoc, pomylila sie w tym wypadku...
ale masz racje mala czarna nie bede juz komentowac :) szybciej skasuje wydarzenie...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę żeby moderator zajrzał jednak tutaj. Przepraszam dziewczyny, że wam zaśmiecam, ale kasiek pisała, że obiecywałam jej pieniądze za szczepienia, więc żeby nie było, że coś ściemniam, potwierdza się, że kasę chciała wyłudzić na psa nie do adopcji.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200821-prosz%C4%99-o-zamkni%C4%99cie-w%C4%85tku[/url]

Prośba o zamknięcie wątku w poście nr 5

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie koleżanka i pytała czy nie znam kogoś kto by chciał styropian. Nie wiem ile tego jest i w jakim stanie, są to resztki jakie zostały z ocieplania domu. Mogłabym po to pojechac i zawieźć do klembowa albo komuś kto tam jeździ podrzucić tylko powiedzcie mi czy wogóle się tam przyda?

Link to comment
Share on other sites

Fundacja Zwierzaki w Potrzebie
05-200 Wołomin
ul.Legionów 55/1
NORDEA BANK POLSKA S.A. 75 1440 1387 0000 0000 1258 6388
generalnie tego nie robię, ale tym razem sprawa jest pilna nikt nie ma czasu na tułanie się po wątkach. Powyżej konto "sterylkowe". Potrzebujemy pieniąchów na sterylki i kastracje psów z klembowa, bo za skarby świata nie będziemy wydawać nie zrobionych.
Kto może rozsyłajcie pls. Mamy 5-6 psów do wydania na już domy czekają, ale zwierzaki są nie wysterylizowane. Będziemy z nowymi domami negocjowały dorzucenie się do zabiegów, ale sprawdzenie po fakcie czy się dokonało to masa dodatkowej roboty i stresu... pls My już jesteśmy puste jak bęben

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']my jeździmy do świetnego lekarza, robi cięcie na 2cm, nawet kubraczek nie jest potrzebny. bierze ok 210zł za sterylkę suni. Nie najtaniej, ale za to fachura :) można się z nim umówić na kredyt..[/QUOTE]

A gdzie? bo my ceny mamy przyzwoite tylko z kredytowaniem jest gorzej

Link to comment
Share on other sites

Aguś, weź mi podrzuć na maila jakiś tekst i te zdjęcia tego psiaka (numer 136 Rudy). Porobie Mu jutro ogłoszenia.. a nuż widelec znajdzie się jakiś domek.. bo psiak jest przepiękny! zakochalam sie w Nim....

Może ktoś ma kawałek miejsca w domu i mógłby go zabrac??:(

[IMG]http://images45.fotosik.pl/765/67d41dc6cc44f972med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images47.fotosik.pl/764/f99d260c41da1d78med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']tam gdzie stały " skrzynie " są takie boksy

[IMG]http://images49.fotosik.pl/763/5b9d06069e12b368med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/756/136c87624e88bbb4med.jpg[/IMG][/QUOTE]
Ja przepraszam... To są te "nowe WYGODNE" boksy???? Dziewczyny, czy Wy naprawdę tak uważacie??? Bo mnie zamurowało, jak zobaczyłam te kabaryny :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Ja przepraszam... To są te "nowe WYGODNE" boksy???? Dziewczyny, czy Wy naprawdę tak uważacie??? Bo mnie zamurowało, jak zobaczyłam te kabaryny :([/QUOTE]

Cały czas podnosimy tutaj kwestię tego co było podczas stworzenia artykułu, a tego co jest teraz. To co jest teraz jest lepsze niż to co było - czyli psy maja lepsze warunki w tych boksach, niż w tamtych skrzyniach. Do ideału niestety brakuje...

Na boksy z prawdziwego zdarzenia nie ma ani kasy, ani miejsca... przypuszczam, że na boksy murowane nie ma również pozwolenia własciciela terenu... :( błędne koło....

----------------------------------------------------------

Na wątek z fotkami zostały wrzucone nowe psiaki.. pomoc w ogłoszeniach mile widziana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Ja przepraszam... To są te "nowe WYGODNE" boksy???? Dziewczyny, czy Wy naprawdę tak uważacie??? Bo mnie zamurowało, jak zobaczyłam te kabaryny :([/QUOTE]



a czego się spodziewałaś ? Wanien z hydromasażem ? Łóżek wodnych ? Skrzyń nie ma , a o to jest cała wojna

Zdecydowanie warunki sie poprawiły , dodam ze mozesz zajrzeć dosłownie wszędzie a nie tylko tam gdzie pracownikom wygodnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']a czego się spodziewałaś ? Wanien z hydromasażem ? Łóżek wodnych ? Skrzyń nie ma , a o to jest cała wojna

Zdecydowanie warunki sie poprawiły , dodam ze mozesz zajrzeć dosłownie wszędzie a nie tylko tam gdzie pracownikom wygodnie .[/QUOTE]

Aga spokojnie. Ja wiem, że temat ten wałkujemy cały czas...

No niestety Klembów to nie Korabiewice - mam tutaj na myśli mozliwości związane z terenem....

Link to comment
Share on other sites

kurcze dziwia mnie te komantarze typu ,,to sa te wygodne boksy..'' ludzie czy wy nie bywacie w schroniskach? w kazdym jest przepelnienie, psy siedza po kilkanascie sztuk w boksie, po pachy w blocie a wy sie tutaj dziwicie ze psy maja takie warunki... to znaczy ze mamy zamknac kazde schornisko? nikogo taki widok nie cieszy ale psom nie dzieje tam krzywda, dostaja jesc,pic, wychodza, maja cieplo, nikt ich nie bije itp...
ale ja juz sie nie odzywam na ten temat bo to bledne kolo jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Ja przepraszam... To są te "nowe WYGODNE" boksy???? Dziewczyny, czy Wy naprawdę tak uważacie??? Bo mnie zamurowało, jak zobaczyłam te kabaryny :([/QUOTE]

A czym to się różni chociażby od kenneli w kontenerze w Psim Aniele?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']kurcze dziwia mnie te komantarze typu ,,to sa te wygodne boksy..'' ludzie czy wy nie bywacie w schroniskach? w kazdym jest przepelnienie, psy siedza po kilkanascie sztuk w boksie, po pachy w blocie a wy sie tutaj dziwicie ze psy maja takie warunki... to znaczy ze mamy zamknac kazde schornisko? nikogo taki widok nie cieszy ale psom nie dzieje tam krzywda, dostaja jesc,pic, wychodza, maja cieplo, nikt ich nie bije itp...
ale ja juz sie nie odzywam na ten temat bo to bledne kolo jest...[/QUOTE]

dodam do tego jeszcze, że pracownicy je przytulają , głaszczą i sami nam podsuwają informacje, który w pierwszej kolejności MUSI wyjść, bo wyjątkowo źle znosi schron.
Nie świrujmy... tam nie ma psów siedzących latami. Najdłużej rok i wtedy już jest sprawa BARDZO PILNA. Staramy się żeby w takich warunkach te psiaki nie musiały przebywać dłużej niż kilka - kilkanaście tygodni.
Każdy pies może wstać i obrócić się, no i regularnie chodzą na spacery na duży wybieg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Cały czas podnosimy tutaj kwestię tego co było podczas stworzenia artykułu, a tego co jest teraz. To co jest teraz jest lepsze niż to co było - czyli psy maja lepsze warunki w tych boksach, niż w tamtych skrzyniach. Do ideału niestety brakuje...

Na boksy z prawdziwego zdarzenia nie ma ani kasy, ani miejsca... przypuszczam, że na boksy murowane nie ma również pozwolenia własciciela terenu... :( błędne koło....

----------------------------------------------------------

Na wątek z fotkami zostały wrzucone nowe psiaki.. pomoc w ogłoszeniach mile widziana...[/QUOTE]
Ale czym to się różni od tych skrzyń? Bo ja naprawdę nie widzę różnicy... Nie dało rady zrobić tego choćby z siatki i desek?
Proszę, nie szermujcie argumentem, że gdzie indziej jest jeszcze gorzej. Tak naprawdę 90% polskich schronisk nadaje się do zamknięcia. Tylko co to zmienia w sytuacji tych konkretnych psów? Lepsza jest przez to, że inne tez cierpią? Nie chodzi o robienie nagonki, ale o trzeźwą ocenę sytuacji przez wolontariuszy. Bo można przecież pomagać zwierzętom w schronie jednocześnie widząc to, co jest tam złe, sprzeczne z Ustawą o Ochronie Zwierząt...
I tak - byłam w schronie. Nie w jednym i nie w dwóch.

Link to comment
Share on other sites

teraz to wygląda jak hotelik w obornikach śl.:) bez porownania jak na warunki lokalowe ktore są w klebowie jest duzo lepiej...Dziewczyny tam nie ma już jak zrobic lepiej...dopoki nie bedzie terenu odpowiedniego to nic sie nie da zrobic. No chyba ze zadowoli Was zrobienie 3 kojcow 2mX2m ale wsadzenie do nich po 20 sztuk psów na jeden kojec...na jedno wyjdzie bo pomieszczenia cudownie się nie powiekszą...trudno tu cos zaradzic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...