Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']i tego sie balam:evil_lol: z calym szacuniem Vectra, ale nie wiem czy bym podolala:evil_lol: toc ja bym nawet nie pamietala co ktore je ile kiedy i o zgrozo w ktorej klatce![/QUOTE]

A wiesz chociaż które to które? :diabloti:

A tak nieśmiało zapytam, kiedy nam zdradzisz co to za 4 łapki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A wiesz chociaż które to które? :diabloti:

A tak nieśmiało zapytam, kiedy nam zdradzisz co to za 4 łapki?[/QUOTE]

Ja wiem! ja Wiem! który to Boguś :P i Lalka... :P :P no i Franio oczywiście, MArysie też poznam, a reszta to tak srednio mi wychodzi :D :D za dużo ich... :D

Link to comment
Share on other sites

eee mam znajomych , co jedni mają 10 psów , kolejni 16 i znam wsie z imienia bez problemu.
To nie jest kwestia ilości , tylko po fotach to se można ;) co innego jak się psy zna na żywo.
z tą 16 mam sporadyczny kontakt ... są to staffiki .... a 10 to amstaffy.

Link to comment
Share on other sites

Otoz to, na zdjeciach mozna sie pogubic, w realu jednak kazdy jest inny, inna budowa, pewnie jakby wsio bylo w tym samym wieku byloby trudniej;)

Justa, nic a nic nie napisze nie powiem nie i nie:eviltong: Wszystko w swoim czasie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dziekuje ze pytasz :) Lepiej...tak sadze. Bywalo ciezko, mialam rozne stany, rozne mysli, to byly chyba najtrudniejsze miesiace dla mnie. Nie chce zapeszac, ale w srode ma zawitac u mnie czterolape dziecie, zupelnie inne niz mialo byc. Jednak zgodnie z tym co wczesniej pisalam nie chce za duzo w tym watku pisac o nowym psim czlonku rodziny.

Azutka o Tobie nigdy nie zapomne [']

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, bo bardzo milcząco tu ostatnio i nie wiedziałam czy to dobrze czy źle. Najważniejsze, że jest lepiej i myślę, że wszyscy odwiedzający ten wątek nigdy o Azie nie zapomną :)
Czekam aż pochwalisz się nowym domownikiem w już całkiem nowym wątku :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...