Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

[quote name='Agnes']Kajusza no wlasnie z ta niewiedza bylo latwiej, nawet biorac kilkuletniego psa ze schroniska, czy doroslego z placu budowy ale to chyba faktycznie wiek robi swoje wtedy myslalam innymi kategoriami. A teraz...co racja to racja za duzo mysle i im dluzej tym gorzej, nie ma "gdybac" trzeba szukac dalej...[/QUOTE]

a ja myslę , ze musisz sobie SAMA postawić jakie kategorie ma spełniac ten psiak ....i to DLA CIEBIE
jeśli masz ochotę na psa z hodowli z rodowodem to go bierz ...te też muszą mieć swoje domy ;) , jeśli to ma być bida to sama wybierz , i pamiętaj , nikt nie może grać na twoich emocjach , to musi być Twoja decyzja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Alicja masz 100% racje, bo poki co jestem "rozrywana" na boki i dostaje metliku w glowie, a do tego dodajac moj stan psychiczny to nie jest zbyt dobre polaczenie:shake:

Martens, mnie chyba przeraza poczatek, potem to juz leci jak sie wpadnie w ten rytm.

Kajusza, pomysly mam rozne, czasami mi wpada do glowy jakas rasa, ale po jakims czasie dochodze do wniosku ze to nie to...teraz jestem znowu na etapie szukania jakiej "bidy", bidy tez nie do konca, po prostu psa do adopcji. Poki co wlasnie takie psy mialam i bylam zakochana w kazdym...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='katik']Wiem, że to takie głupie doradzanie, ty sama będziesz wiedziec kiedy będzie najlepszy czas na kolejnego psa, ale skoro wszyscy tak doradzają to ja polecę ci kota.
Sama tak zrobiłam, bo po śmierci Raptusa nie mogłam mieć psa. A gdy do domu zawitał nowy pies, z kotem stworzyli super duet. :) Teraz mam już więcej kotów niż psów, [B]bo koty tez potrafia skraść nasze serc[/B]a. :lol:[/QUOTE]
Oj, potrafią:):loveu:

[quote name='Agnes']Kajusza no wlasnie z ta niewiedza bylo latwiej, nawet biorac kilkuletniego psa ze schroniska, czy doroslego z placu budowy ale to chyba faktycznie wiek robi swoje wtedy myslalam innymi kategoriami. A teraz...co racja to racja za duzo mysle i im dluzej tym gorzej, nie ma "gdybac" trzeba szukac dalej...[/QUOTE]
Nie gdybaj, nie mysl za duzo... co ma byc, to bedzie:)
Zaciskam za Twój wybór palce:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Az mi serce stanelo jak zobaczylam ze ktos tu napisal...Jak jest? Ciezko...Jest zle jest smutno i po prostu ciezko. Odliczam kazdy miesiac, niedlugo bedzie rok...a mi caly czas ciezko w to uwierzyc.
Mysle jednak, ze juz jestem gotowa na przyjecie psa pod swoj dach - niektorzy wiedza, mialam nieudane proby adopcji i dlatego zrazilam sie do adopcji, tym razem planuje szczeniaka z hodowli. Mam nadzieje, ze sie uda i choc w malym stopniu zastapi mi Aze i pomoze wytrwac...

Ale dziekuje, ze napisalas, to mile

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Dziekuje:calus:

Rasy nie chce zdradzac, szczeniakow jeszcze nie ma i wolalabym nie zapeszac. Jesli juz bedzie maly futrzak, moze zaloze tutaj galerie - o ile dogo znormalnieje do tego czasu ;)[/QUOTE] hehe - dopiszę się do Justy - nie liczyłabym na to, że dgm znormalnieje.

zdradź nam jaka rasa... plizzzz..... :modla: :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']No właśnie już gadałyśmy na temat 10-cio lecia starej brygady na forum. Trzeba by się spotkac i to opić ;)[/QUOTE]

Ja bardzo chętnie, tylko błagam, po sesji ! ;) Mam nadzieję, że ostatniej w moim życiu :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ja bardzo chętnie, tylko błagam, po sesji ! ;) Mam nadzieję, że ostatniej w moim życiu :mdleje:[/QUOTE] Czyli kiedy? :)

[quote name='Agnes']Katerinas ciezko okreslic kiedy bedzie szczyl bo to jeszcze zalezy od kiedy skad etc ;)[/QUOTE] No widzę nijak nie wydębię z Ciebie nic :eviltong: :)

[quote name='Agnes']Mysle, ze Ci co z dogo odeszli nie wroca, bo i po co, forum sie nam posypalo co tu duzo pisac[/QUOTE] Ci, co całkiem odeszli, to napewno nie wrócą :( A szkoda...
Ale mamy jeszcze siebie, trochę nas tu zostało. Ja powracam falami ;) zależnie od tego jak z czasem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']No widzę nijak nie wydębię z Ciebie nic :eviltong: :)[/QUOTE] stety niestety nic a nic ;) [quote name='Katerinas']Ci, co całkiem odeszli, to napewno nie wrócą :( A szkoda... Ale mamy jeszcze siebie, trochę nas tu zostało. Ja powracam falami ;) zależnie od tego jak z czasem.[/QUOTE] pewnie ze tak :) no wlasnie zauwazylam, ze sie pojawiasz i znikasz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dzis mam dzien wspomnien. Mysle i tesknie za Toba. Jest latwiej, staram sie isc przed siebie, choc bardzo to trudne.

Pamietam [']

Szkoda mi tej galerii, nie chcialabym zeby zniknela gdzies w otchlani innych. Znajduje sie tutaj prawie 8 lat wspolnego zycia, wspomnien, wzlotow i upadkow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...