Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najpierw musza mi prund dac:diabloti: Do 14 dni roboczych. Potem wchodzi znajomy robic lazienke etc, kuchnia w miedzy czasie podlogi i sciany:mdleje:Po drodze oswiadcze, ze jestem bankrutem i za jakies 1,5-2 mce pewnie sie wprowadze:evil_lol:
A tak serio to nie mam pojecia jak sie wszystko ulozy ;)

Link to comment
Share on other sites

Moge! tylko kurde tam nawet krzeselka nie mam:roll: i prundu nie mam!:-( to gdzie bede tak po ciemku siedziec...

Ale balkony to sa spie....e:shake: jest taka dziura zostawiona pod barierka ze juz mam czarne wizje z Aza w roli glownej. Bede musiala cos wymyslec:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Moge! tylko kurde tam nawet krzeselka nie mam:roll: i prundu nie mam!:-( to gdzie bede tak po ciemku siedziec...

Ale balkony to sa spie....e:shake: jest taka dziura zostawiona pod barierka ze juz mam czarne wizje z Aza w roli glownej. Bede musiala cos wymyslec:roll:[/QUOTE]

O rany to ile ta dziura ma? 50cm? :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje :):)

Justa, dziura ma na szerokosc z 8 cm? albo wiecej i jest gleboka. Oni po prostu nie dociagneli podlogi na balkonie do barierki, tylko w tej dziurze znajduje sie rura, taki myk sobie wymyslili. Jak to widzialam w sierpniu to mowili, ze to nie jest skonczony balkon i mam sie nie przejmowac...Tak wymyslil architekt, nie wiem tylko co z tym zrobic, bo rury zaslonic nie moge. Licze na to, ze Aza sie nauczy i nie bedzie tam lapy wsadzac, ani jej nie wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Dziekuje :):)

Justa, dziura ma na szerokosc z 8 cm? albo wiecej i jest gleboka. Oni po prostu nie dociagneli podlogi na balkonie do barierki, tylko w tej dziurze znajduje sie rura, taki myk sobie wymyslili. Jak to widzialam w sierpniu to mowili, ze to nie jest skonczony balkon i mam sie nie przejmowac...Tak wymyslil architekt, nie wiem tylko co z tym zrobic, bo rury zaslonic nie moge. Licze na to, ze Aza sie nauczy i nie bedzie tam lapy wsadzac, ani jej nie wpadnie.[/QUOTE]

Aaaaa ja myślałam, że odległość między barierką a podłogą ma pół metra i pies Ci może wylecieć przez nią !

Ja również gratuluję (i zazdroszczę :diabloti:) mieszkanka !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']hehe nie az tak tragicznie nie jest ;) Ale przy dzieciach to ja dziekuje...oczywiscie dziecka na balkonie zostawic nie wolno tak czy siak.

Teraz sie zaczna zakupy:mdleje:[/QUOTE]

A nie możesz tego gdzieś zgłosić? Żeby dosztukowali ten brakujący fragment?

Zakupy - najprzyjemniejsza część :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale taki byl zamysl architekta - w tej dziurze znajduje sie rynna, ma to pewnie zapobiec zalewaniu balkonu. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. To nie jest kwestia brakujacej podlogi, tak po prostu mialo byc.
W obecnym mieszkaniu spoldzielnia dala nowy blachy przy balkonach, efekt jest taki, ze jak leje to mamy mokro pod same drzwi balkonowe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No o kratce moze pomysle faktycznie...tylko jakos to zamontowac hmhm

[B]Unbelievable[/B] pies podchodzi do barierki, zobaczy cos na dole zaczyna szczekac, lapa wpada w dziure. Duzo nie potrzeba, a nieszczescie gotowe. Przez nieuwage po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']
[B]Unbelievable[/B] pies podchodzi do barierki, zobaczy cos na dole zaczyna szczekac, lapa wpada w dziure. Duzo nie potrzeba, a nieszczescie gotowe. Przez nieuwage po prostu.[/QUOTE]

no szczur tez potrafi zbiegać ze schodów jak usłyszy otwieranie drzwi lodówki :diabloti: a schody są bardzo śliskie. Psy nie są głupie, jak będzie wiedziała że nie za bardzo można podchodzić to nie będzie podchodziła nawet w "amoku"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...