Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']Czy trzeba wziasć jakieś krzeselka ?
No i czy hala jest w miare ciepła?[/quote]
A wstyd, że się jeszcze w Łącku na zawodach nie było:diabloti:
Hala pierwszoklaśna, aż dziwne, że za przeproszeniem Łąckowian, na takim zadupiu taka hala jest. W Bydgoszczy nie ma, a Łuczniczka co prawda lepsza, ale ceny ma gorsze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To było może w stadzie ogierów, a więc w Łącku?

A tak na marginesie: posypał mi się transport, więc gdyby jednak ktoś miał jeszcze miejsce z W-wy, to się chętnie byśmy przytuliły :-)
Mam sucz z cieczką więc oczywiście jeśli to jakiemuś piesu w aucie nie przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ano było, było. Ale Belgunia nas wtedy powitała deszczem i kleszczami a hali nie dała :diabloti:[/quote]

Deszcz - no nie wiem, moze będzie ale na szczęscie teraz jest ciepła hala, a kleszcze - (nie darujecie mi tych kleszczorów:)) ale w okolicach hali nie ma, są w Płocku najwięcej chyba na Radziwiu, czyli drugiej stronie Wisły.

Na kleszcze warto się zabezpieczyć tak czy siak.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

My już po zawodach [ byłyśmy tylko w sobote] :0 Było bardzo fajnie biorąc pod uwage, że był to nasz całkowity debiut :D Naprawde super :) Czekamy na powrót reszty. Miło było nam wszystkich poznać. Dzieki za zawody i gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za zawody w Łącu[SIZE=4][COLOR=blue] Fortowcom Bombowcom[/COLOR][/SIZE], bo ONI są [SIZE=5][COLOR=blue]NAJ[/COLOR][/SIZE]!!! Dziękuję im za możliwość przeżycia tych Mistrzostw Polski 2008 w Łącku !!!!

Dziękuję Oddziałowi Radom i Pani Uli za współpracę i sympatię i wszystkie miłe słowa, które od niej usłyszałam:)

Dziękuję Panu Kierownikowi Hali Sportowej Jarosławowi Pałczyńskiemu za zaufanie i sympatię jaką nas psiarzy obdarza niezmiennie od pierwszych zawodów halowych!!!! [COLOR=darkred]Mam nadzieję, że warto było zrobić tę krótką przerwę na sprzątanie okolic hali i mam nadzieje, że mi ją wybaczycie:):)[/COLOR]
[COLOR=#8b0000][B]Dziękuję za to WSZYSTKIM! Bo nawet nie wyobrażacie sobie jakie to dla NAS WSZYSTKICH WAZNE! bo[/B][/COLOR] mam nadzieję, że ta piękna hala pozostanie dla nas otworem w roku przyszłym i następnym i jeszcze następnymn .....

trenerzy - kapitanowie d z i ę k u j ę WAM ZA TO

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Moim [/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Verdana]APSiakom[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] dziękuję za zaangażowanie i ochotę do pięknej walki o każdą niestrąconą tyczkę i zaliczoną strefkę! [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Cerberkowi nieoficjalnego tytułu nierasowego Mistrza Polski 2008 gratuluję z całego seca![/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Orzełkom za piękne biegi, a Kasi z Demonem za rozsądek w sobotę po poślizgu w tunelu, który przyprawił Demona o ból nogi.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Gabrysiu GRATKI - za walkę o dobry start z Nutką![/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Piękne podziękowania przy okazji za docenienie młodych przewodników dla [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=blue][B]FORTU!!!!!![/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:smilecol::smilecol::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=1]Naszego Adasia nie było, ale może następnym razem będzie...?[/SIZE] [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Wszystkim, którzy pędząc na zawody mogli zapłacić mandaty i niemal wpadali w poślizgi pierwszozimowe, aby być na czas w Łącku - [COLOR=red][SIZE=4]DZIA!!!!![/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]APSiaki - wiem że na Was mogę polegać. Damian - zawsze i wszędzie gdzie potrzeba i niesamowicie niezmordowany....i coraz większy!!:)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]W[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=4]I[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=LightBlue]E[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=LightBlue][/COLOR][COLOR=DarkOrchid]L[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][COLOR=YellowGreen]K[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue]I[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=4][COLOR=Red]E[/COLOR] [COLOR=Gray]D[/COLOR][COLOR=Wheat]Z[/COLOR][COLOR=DarkOrange]I[/COLOR][COLOR=Magenta]Ę[/COLOR][COLOR=Lime]K[/COLOR][COLOR=DarkSlateBlue]I[/COLOR] !![/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console] :sweetCyb::sweetCyb:
[/FONT][FONT=Lucida Console]było przemiło!!
[/FONT][FONT=Lucida Console]W bardzo pozytywnym nastawieniu zakończyłam sezon 2008 i z dużymi perspektywami czekam na następny, 2009.... ;)
[/FONT][FONT=Lucida Console]Suupeerrrrr!
Pozdrawiam WSZYSTKICH! ot co!... :evil_lol:
[/FONT] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Nadmorscy BAT-owcy właśnie zjechali do domu (generalnie przywitała nas ślizgawica i ośnieżone drogi) i serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów w Łącku. Było rewelacyjnie - pod każdym względzie, także dziękujemy :laola:

Gratulacje dla wszystkich startujących - znanych, nieznanych i dopiero co poznanych. Bardzo miło spędziłam czas i mam nadzieję, że za jakiś czas znów się spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...