Jump to content
Dogomania

ON-ek Prins został adoptowany.


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mama taką skromną uwagę dziwczyny,może w allegro napiszcie ile dokładnie ma lat np,1,5 roku,a nie ogólnie że jest,młody --ludzie lubią dokładnie wiedzieć!!! i na końcu dodajcie 2,3 takie duże normalne zdjęcia,żeby dobrze było by go widać!!
I może napiszcie w tytule allegro: [B]młody ułożony owczarek niemiecki do adopcji!!!([/B]a jeśli nie jest ułozony to beż tego słowa)
Ja raz wystawiałam allegro z takim tytułem takie 15 mies.OOnkowi ułożonemu,to pod koniec miał 13 obserwujących!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie mam czasu czytać całego wątku proszę podeślijcie mi gotowy tekst o psiaku jaki jest jak się zachowuje do ludzi zwierząt itp. może jakaś mała anegdotka?? im szybciej tym lepiej...
miałam dwa domki dla Baala z Klembowa (onek ze szczurzym ogonkiem) i jeden go w sobotę bierze drugiemu muszę coś odpowiedzieć a nie mam jakiego psa jak coś w "zastępstwie" podesłać... więc proszę jak najszybciej odpowiedzieć bo w ten piątek chcę jeszcze odezwać się do domku który chciał Baala.....

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś odpowiedział Tifet na jej pytania????
Przecież przyszły dom musi to wiedzieć- dziewczyny,hop,hop!:lol:
Bez takich info pies nie ma żadnych szans,bo ludzie nie biorą psów "w ciemno"- muszą wiedzieć czego po psie mogą się spodziewać.
Samo założenie wątku to dopiero pół sukcesu;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzięki za pomoc!!! Niestety wiem tyle ile Wy, czyli to co w pierwszym poście, bo niestety to są psy z przytuliska do ktorego jezdzi Martulinek, a niestety nie moge sie z nią skontaktowac, nie wiem co sie z nia dzieje, wiec ja niestety wiecej nie powiem od siebie:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...