Jump to content
Dogomania

Frodo - Pudelek po przejściach - MA DOM


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']To pies marzenie...!!!!
On tak potrafi okazać uczucie jak mało który..
To pies z tych,co by za ukochana pańcią czy panem w ogień skoczył...

Wjątkowy...[/QUOTE]

to są cechy prawie wszystkich pudli:loveu::loveu::loveu:
mam takiego samego więc wiem co mówię:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ludziska uwierzcie mi, mam swojego pudliszona już od 11 lat:loveu::loveu:
to sa najwspanialsze psy pod słoncem. Kochane,mądre,inteligentne, bezproblemowe i oddające całe swoje psie serduszko swojemu panu lub pani. Nie zamieniłam bym go na żadnego innego psa. Jeżeli ktos potrzebuje przyjaciela na dobre i na złe , to tylko pudelek ( zwłaszcza po przejściach)... da wam wszystko co najpiekniejsze moze być na tym świecie... da wam całego siebie. To wiecej niz możecie sobie wyobrazić... proszę spróbujcie... na prawde warto :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']ludziska uwierzcie mi, mam swojego pudliszona już od 11 lat:loveu::loveu:
to sa najwspanialsze psy pod słoncem. Kochane,mądre,inteligentne, bezproblemowe i oddające całe swoje psie serduszko swojemu panu lub pani. Nie zamieniłam bym go na żadnego innego psa. [B]Jeżeli ktos potrzebuje przyjaciela na dobre i na złe , to tylko pudelek ( zwłaszcza po przejściach)..[/B]. da wam wszystko co najpiekniejsze moze być na tym świecie... da wam całego siebie. To wiecej niz możecie sobie wyobrazić... [B]proszę spróbujcie... na prawde warto :p:p:p[/quote]


:modla:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Denisek']Zgadzam się z Marysią55.Mój pudelek wkrótce ma 10 urodziny:loveu:,jest inteligentny,mądry,kochający swoich ludzi,skoczny,żywotny,radosny.Także Frodusia tylko brać i cieszyć się nim jak najdłuźej.Zachęcam :lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol: a jaki potrafi robić "komitet powitalny" jak wracam z pracy,rozróznia dźwiek domofonu kiedy ja dzwonie i zlatuje z czwartego pietra jak na skrzydłach, tylko po to żeby móc sie ze mna przywitać tyle razy ile jest półpieter po drodze:lol::lol::lol: a jest tego sporo.... i tak co dziennie :p:p:p to cudowne uczucie:loveu::loveu::loveu: moze w koncu znajdzie sie ktoś kto będzie też chciał tego doznać:lol::lol:
Tak jak pisze w mojej sygnaturze[B]" pies to czasami więciej niz człowiek"[/B]

Link to comment
Share on other sites

może dlatego jest trudno znależć mu domek bo ludzie widzą go na zdjęciach albo w kołtunach albo ogolonego.....może jakies aktualne zdjęcie zamieścić???
Wkleiłabym swojego pudla ... ale kurcze nie wiem jak to sie robi:placz::placz:
moze wystarczy zdjęcie przy moim nicku:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

w czwartek idziemy na kontrolne rtg - trzymac kciuki prosze.
przy okazji zrobie zdjęcie jakies nowe.
miałam pierwszy telefon w sprawie Frodo , narazie nic konkretnego ale ciesze się że ktoś się odezwał. W czwartek Frodo powinien być w Kronice. mam nadzieje ze go pokażą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']w czwartek idziemy na kontrolne rtg - trzymac kciuki prosze.
przy okazji zrobie zdjęcie jakies nowe.
miałam pierwszy telefon w sprawie Frodo , narazie nic konkretnego ale ciesze się że ktoś się odezwał. W czwartek Frodo powinien być w Kronice. mam nadzieje ze go pokażą.[/QUOTE]

no to juz jest jakis malutki promyczek nadziei :p:p:p
a wiadomo [B]nadzieja[/B] umiera ostatnia:lol::lol::lol:
trzymam kciuki:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...