Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
Mam mały problem?
Płaciłam na poczcie przekazem pocztowym i później wysyłałam potwierdzenie wraz z zgłoszeniem na adres związku w Bratysławie
Do dziś nie ma nas na liście a dodzwonić się do nich to masakra:angryy:
Próbowałam się po zalogowaniu zapisać i niestety pisze ze na ten mail już było wysyłane ale w kategorii zgłoszonych psów nie widnieje żaden!
Istny burdel:angryy:
Co radzicie bo kaska poszła pocztą a nie jestem zgłoszona:placz:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibon']witam
mam mały problem?
Płaciłam na poczcie przekazem pocztowym i później wysyłałam potwierdzenie wraz z zgłoszeniem na adres związku w bratysławie
do dziś nie ma nas na liście a dodzwonić się do nich to masakra:angryy:
Próbowałam się po zalogowaniu zapisać i niestety pisze ze na ten mail już było wysyłane ale w kategorii zgłoszonych psów nie widnieje żaden!
Istny burdel:angryy:
Co radzicie bo kaska poszła pocztą a nie jestem zgłoszona:placz:?[/quote]


zgłaszaj raz jeszce wyslij poczta za potwierdzeniem odbioru

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibon']moze faxem wysłać zgłoszenie jeszcze raz i potwierdzenie przekazu pocztowego czy juz lipa:mad:[/quote]
to dobry sposób choć faksu nie wyślesz, ale oni odbierają ten telefon jak zwykły więc może wtedy sobie przynajmniej wyjaśnisz sprawę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibon']Witam
Mam mały problem?
Płaciłam na poczcie przekazem pocztowym i później wysyłałam potwierdzenie wraz z zgłoszeniem na adres związku w Bratysławie
Do dziś nie ma nas na liście a dodzwonić się do nich to masakra:angryy:
Próbowałam się po zalogowaniu zapisać i niestety pisze ze na ten mail już było wysyłane ale w kategorii zgłoszonych psów nie widnieje żaden!
Istny burdel:angryy:
Co radzicie bo kaska poszła pocztą a nie jestem zgłoszona:placz:?[/quote]
Odradzam panikę.
Ja przedwczoraj z nimi rozmawiałam i potrzebują czasu by wszystko i wszystkich wklepać do systemu i uzupełnić listy. To że podają jakieś statystyki na dzień 10.08.2009 nie jest do końca prawdą ;) To raczej chwyt marketingowy - popatrz, nawet termin przyjmowania zgłoszeń przedłużyli do 24.08.09 :lol:
Pani, z którą rozmawiałam, powiedziała mi, że aktualizacja statystyk i list będzie najwcześniej w ten piątek ;)
Także spokojnie i bez nerwów :razz:

Link to comment
Share on other sites

No dobrze ale dlaczego podczas wpisywania zgłoszenia mailowo wyskakuje takowy komunikat:
Owner with the following e-mail address [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] has already been registered in the system. If this owner was added by you, select him from the field Owner-Pre-defined.

A w dziale zgłoszone psy wyskakuje ze nie mam zgłoszonego zadnego psa.
Nie mogę też jeszcze raz psa zgłosic?:-(
Pierszy raz zgłaszam na zagraniczną i stad stresik jest przed brakiem podobnie jak to ze wysłałam pieniazki pocztą polska (widomo jak ona działa) jako przekaz pocztowy (przelewy były masakrycznie drogie a poczta 13zł)...
Potwierdzenie przelwu mam ale zgłoszenia ani potwierdzenia niet :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibon']No dobrze ale dlaczego podczas wpisywania zgłoszenia mailowo wyskakuje takowy komunikat:
[B]Owner with the following e-mail address [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] has already been registered in the system[/B]. If this owner was added by you, select him from the field Owner-Pre-defined.
[/quote]

Tu chodzi o to, że masz tam tylko założone konto na ten adres mailowy nie o zgłoszone psy. Musisz wejść w zakładę paid entries i zobaczyć czy masz opłacone czy nie (o ile płaciłaś, of course);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibon']Wyskakuje cału czas:
Owner with the following e-mail address [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] has already been registered in the system. If this owner was added by you, select him from the field Owner-Pre-defined.
wrrrrrrrr:angryy::angryy::angryy::angryy:[/quote]
To wyslij z innego adresu mailowego, np. od kolezanki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Mam pytanko bo są tutaj rózne opinie.
Czy ktoś wysyłał przekazem pocztowym kasę za wystawę i czy takowa doszła?
Wysłałam jakiś czas temu przekaz na adres związku Słowackiego i do dziś lipa ani zgłoszenia ani zanotowanego wpłynięcia pieniędzy.
:angryy:
(Chyba nasi południowi sąsiedzi nie dorośli do organizowania takich imprez!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibon']Witam
Mam pytanko bo są tutaj rózne opinie.
Czy ktoś wysyłał przekazem pocztowym kasę za wystawę i czy takowa doszła?
Wysłałam jakiś czas temu przekaz na adres związku Słowackiego i do dziś lipa ani zgłoszenia ani zanotowanego wpłynięcia pieniędzy.
:angryy:
(Chyba nasi południowi sąsiedzi nie dorośli do organizowania takich imprez!!)[/quote]
Ja bym tak się bała wysłać, nie ich raczej wina tylko tego kto je przekazywał, czyli poczty, co oni są winni, skoro do nich nie dotarło? No chyba ,że dostali, a jeszcze nie zaktualizowali danych, ale jak wysyłane na początku zgłoszeń to powinni mieć, powinni jesli poczta nie nawaliła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Ja bym tak się bała wysłać, nie ich raczej wina tylko tego kto je przekazywał, czyli poczty, co oni są winni, skoro do nich nie dotarło? No chyba ,że dostali, a jeszcze nie zaktualizowali danych, ale jak wysyłane na początku zgłoszeń to powinni mieć, powinni jesli poczta nie nawaliła.[/QUOTE]

A nie można na poczcie sprawdzić jakoś czy przekaz dostarczono??

Link to comment
Share on other sites

Tu sie jakaś ściana płaczu robi.. :crazyeye:
Nic nie rozumiem..

Ja sie zarejestrowałam w minute, zgłoszenia poszły bez problemów a mail zwrotny dostałam niemal natychmiast. Kilka dni temu sie zalogowałam i zobaczyłam ze wisze jako "niezapłacona" wiec wczoraj późnym wieczorem posłałam maila z dowodem wpłaty i dzis widze ze juz skorygowano.
Na ogólnej liscie "niekompletnych" wciąz co prawda wiszę ale po zalogowaniu widze ze przy moich psach stoi jak byk ze wszystko uzupełniono.
Jak dla mnie to wszystko jest załatwiane szybko sprawnie i w ogóle bez zarzutu. Zdecydowanie lepiej niz w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...