Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puli']Ja sie zarejestrowałam w minute, zgłoszenia poszły bez problemów a mail zwrotny dostałam niemal natychmiast. Kilka dni temu sie zalogowałam i zobaczyłam ze wisze jako "niezapłacona" wiec wczoraj późnym wieczorem posłałam maila z dowodem wpłaty i dzis widze ze juz skorygowano.
Na ogólnej liscie "niekompletnych" wciąz co prawda wiszę ale po zalogowaniu widze ze przy moich psach stoi jak byk ze wszystko uzupełniono.
Jak dla mnie to wszystko jest załatwiane szybko sprawnie i w ogóle bez zarzutu. Zdecydowanie lepiej niz w Poznaniu.[/QUOTE]

No to masz szczęście, ja maile z dowodem wpłaty wysłałam w zeszły piątek, niedzielę i teraz w środę. Z kobietą rozmawiałam w poniedziałek - stwierdziła, że skoro maila wysłałam to wszytsko OK, tyle, że dalej nic się nie zmeniło.
Jak dla mnie BURDEL tam mają i tyle:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Czy ktoś wie jak wygląda sprawa przekazów pocztowych, bo w informatorze o wystawie i na stronie pisze, żeby nie wysyłać przekazów pocztowych na adres organizatora a opłatę za wystawę dokonywać tylko na konto bankowe?[/quote]

Podpisuje sie pod pytaniem i jutro ide na pocztę robić przekaz bo nie wiem jak inaczej mam zapłacić.
Jak płaciłam przelewem tak, że pewnie do nich powinno dojść 17/18 to mi kasę cofnęło.

Pozatym jest info: że od 18 nie można płacić przelewem, a jedynie kartą kredytową CardPay. Jest jeszcze info o możliwości zapłaty przez dogle.com
Ja kart kredytowej nie mam.

To chyba jest w ich interesie, żeby było dużo możliwości do zapłaty...

Link to comment
Share on other sites

Bajzel maja straszliwy

ja zgłoszenia wysyłałam mailem - bo wiecznie wyskakiwało mi, że jest jakiś tam problem - próbowałam z 3 kompów, z 4 różnych kont mailowych ....masakra !!!


psy zgłoszone ( gdzieś w czerwcu), kasa wysłana, a na żadnej liście mnie nie ma !!!!

ostatnio jeszcze raz usiłowałam sie dobic online i znów błąd !!! wysłałam raz jeszcze wszystkie zgłoszenia mailem i cisza....

to juz trochę śmieszne sie robić zaczyna ...

Link to comment
Share on other sites

moe mi ktos pwiedziec jak ja mam sie dodzwonic do biura :| mam problem... mam zgloszone dwa psy ale jeden niestety umarl wiec chcialam zgloszenie przeniec na innego psa... wyslalam maila bo nie moglam sie dodzwonic ale przez to ze maja przelaowany serwer nie dochodzi mail... moge zrobic to do poniedzialku tylko... ale nie moge sie ani dodzwonic ani maile nie dochodza...

ktos ma pomysl?:|

Link to comment
Share on other sites

Lekki nerw jest bo nie ma mnie na żadnej liście, a w "paid entries" moja suka jest. Ale płaciłam i wysyłałam pocztą kopie po 14.08 czyli po dacie tych list więc mam nadzieję, że to tylko chwilowe zamieszanie.
[B]puli[/B] a na jaki adres pisałaś że dostałaś odpowiedź? Ja napisałam parę dni temu i cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Lekki nerw jest bo nie ma mnie na żadnej liście, a w "paid entries" moja suka jest. [/quote]
No i to jest najwazniejsze.
[QUOTE][B]puli[/B] a na jaki adres pisałaś że dostałaś odpowiedź? Ja napisałam parę dni temu i cisza. [/QUOTE][email protected]
Dosyłałam rodowody i dyplom a potem jeszcze dowód wpłaty
Po posłaniu rodowdoów dostałam odpowiedź a po dowodzie wpłaty juz nie ale zaraz na drugi dzien było zaznaczone przy moich psach ze "paid entries".

Zastanawiam sie jeszcze czy zgłosic na krajówkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][email protected][/QUOTE]

ja próbuję od piątku na ten adres i Gmail zwraca tą o to wiadomość:

"[COLOR="Navy"]Hi. This is the qmail-send program at mailhub.webglobe.sk.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<[email protected]>:
user is over quota[/COLOR]"

Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałam informację zwrotną, że skrzynka przepełniona. Mail wysłany parę dni temu dotarł (ale pozostał bez odpowiedzi), a dzisiaj na ten drugi adres wrócił - myślę, że to może kwestia weekendu - nikt nie ściągał poczty i się skrzynka zapełniła. Będę próbować od jutra.

Link to comment
Share on other sites

hejka czy ktos wie o co chodzi ???

zgłosiłam w I terminie i zapłaciłam 3 psy - potem jeszcze w terminach wycofałam 2 psy a jednego zostawiłam

teraz na tej liście nie ma mnie
[B][FONT=Calibri]ZOZNAM MAJITEĽOV/AUSSTELLERVERZEICHNIS štvrtok 08.10.2009[/FONT][/B]

[FONT=Calibri][FONT=Verdana]a na ltej liście[/FONT] [FONT=Verdana]jestem z trzema psami[/FONT] - [/FONT]
[B][FONT=Calibri][B]ZOZNAM MAJITEĽOV/AUSSTELLERVERZEICHNIS nezaradených do katalógu štvrtok 08.10.2009[/B][/FONT][/B]



która lista co oznacza ???

Link to comment
Share on other sites

a ja bylam na kompletnej liscie i teraz nie ma mnie w ogole...:roll: kazali wyslac poczta prosbe o zmiane psa na innego wyslalam... nie wiem tylko czy teraz to uwzglednia bo jest po terminei zglosen, ale sprae naswietlaam w terminei zgloszen... bajzel na kolkach az jestem ciekaa co bedzie potem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...