Jump to content
Dogomania

kaja91

Members
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

kaja91's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Wielkie dzięki !!! i za każdą wystawe osobno 55 euro i zgłoszenia tez osobno??
 2. Nie mge znalesc danych na jakie konto przelac kase. Pomocy!!!!!
 3. jak zgłaszaliście swoje psy?? nie mogę znaleśc formularza zgłoszeniowego
 4. jak zgłaszaliście swoje psy?? nie mogę znaleśc formularza zgłoszeniowego
 5. Do Ch.niemiec potrzebne jest 5 wniosków. Ale ile musi byc z wystaw międzynarodowych??
 6. Jeśli bardzo cię to niepokoi to skontaktuj sie w hodowcą, który z pewnością ma duże doświadczenia dotyczace rasy. Albo poradź się jakiegoś dobrego weterynarza.
 7. A czy to jest ucho na którym miała robiony tatułaż?? Mojemu psu też jedno uszko odstawało na bok i było to ucho na którym miał robiony tatułaż, ale po jakimś czasie samo zaczęło się układac tak jak powinno. Więc wydaje mi się że nie powodów do obaw.
 8. Witam, widzę że miłośników tej rasy jest coraz więcej. I dobrze. Psa tej rasy kupiłam wsumie przez przypadek, ale napewno tego nie żałuje. Mogę powiedziec że ten pies zmienił całe moje życie. To co najważniejsze to zaczełam aktywniej spedzac wolny czas. Są to bardzo inteligentne psy i świetnie sprawdzają się w agility. Ja z moim przygodę z agility dopiero zaczełam, więc dużo pracy jeszcze przed nami. Również biegam z moim psem. Napewno jak bede kupowac kolejnego psa bedzie to pies rasy manchester terrier.
 9. ja też już otrzymałam potwierdzenie:multi: a w rasie tylko dwie sztuki :razz: więc mała konkurencja
 10. Mam pytanie odnośnie tytułów jekie pies może wzdobyc na wystawie. Czy jeśli pies w klasie młodzieży otrzymuje tytuł młodzieżowego zwycięscy świata to otrzymuje jakis dyplom na potwierdzenie tego tytułu czy potwierdzeniem jest karta ocen.
 11. Też dostałam dziś potwierdzenie listowne.:multi: Ale mam pytanie czy dostaliście numerki startowe czy bedą wydawane dopiero na wystawie??
 12. Ja mam manchestera ale jestem z okolic poznania. Więc z wspólnymi spacerami bedzie kiepsko. Ale zawsze możemy się doświadczeniami wymieniac na forum.;)
 13. Kase przelewałam dużo wcześniej, więc nie wiem dlaczego jestem na tej liście. Mam pytanie czy osoby na dugiej liście bede w katalogu??
 14. Ja mam pytanie jeszcze odnośnie tych list, bo nadal jestem na liście nieopłaconych pomimo to że zadzwoniłam i pan mówił że wszystko ok że wszystko mają. Czy mam dzwonic jeszcze raz czy może moge to wyjaśniec na wystawie. Pytam bo boje się że osoby ujęte na drugiej liście nie będą ujęte w katalogu. A własnie skoro oni mają taki bałagan i przypadkowo kgoś nie umieszczą w katalogu to co wtedy??
 15. Czy na stronie WDS 2009 jest coś odnośnie osób będących na drugiej liscie(niekompletniej). Bo nie wiem czy mam dzwonic czy byc może wyjaśnie to na wystawie.
×
×
 • Create New...