Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bargest']Ja doswiadczylam sprawdzania wlosow w Budapeszcie na Europejskiej, ale tu chodzilo o przyciemnienie koloru kreda, ktora jest latwa do sprawdzenia.Sedzina miala jednorazowe wilgotne sciereczki i kazdego podejrzanego przecierala ta szmatka:evil_lol: i... znalazla pare farbowanych liskow.[/quote]
O, ciekawe...

[quote name='bargest']Ja przeskoczylam z jednej listy na druga:evil_lol:A jak? Napisalam, ze chce zrezygnowac z wystawy i prosze o wycofanie psow i tu wyliczylam, oraz zwrot kaski:evil_lol:
I tu zaskoczenie od razu znalazlam sie na liscie kompletnej, a poza tym kilkakrotnie zapewnili mnie meilami, ze moje psy sa przyjete:evil_lol:, a ja naprawde chce zrezygnowac.[/quote]
Czyli zmuszają Cię, abyś jednak przyjechała. Napisz, że jak zagwarantuja tytuł Zwyc. Świata, to przyjedziesz...:evil_lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Asiaczku usmialam sie jak przeczytalam Twoj post.
Pewnie, ze mnie zmuszaja skoro pisze, ze chce zrezygnowac:shake: a oni ignoruja to i pisza, ze mnie przyjeli.Pewnie i tak nie pojade, ale jak mi zagwarantuja tytul:evil_lol: to.... chyba sie poswiece he he.:cool3:[/quote]
... ja pewnie bym się skusiła...:evil_lol: Inni pewnie też!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pomóżcie bo mnie zaraz coś trafi:angryy::angryy::angryy:
Chcę zrobić przelew, konto mam w ing i cały czas wyskakuje mi że podaje błędny kod Swift, ale ja wpisuję ten ze stronki czyli TATR SK BX a numer konta to IBAN code: SK73 1100 0000 0026 6708 0247
pomocy bo zaraz oszaleje:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ventora']Pomóżcie bo mnie zaraz coś trafi:angryy::angryy::angryy:
Chcę zrobić przelew, konto mam w ing i cały czas wyskakuje mi że podaje błędny kod Swift, ale ja wpisuję ten ze stronki czyli TATR SK BX a numer konta to IBAN code: SK73 1100 0000 0026 6708 0247
pomocy bo zaraz oszaleje:mad:[/quote]

Spróbuj bez spacji między członami konta i swiftu.
czyli:
TATRSKBXXXX

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie zakazu używania kosmetyków...nie bardzo rozumiem te zastrzeżenia /oczywiście oprócz farb/. Nie wyobrażam sobie przygotowania białego/jasnego psa bez nich. Oby tylko nie padało bo potem mogą pojawić się opisy typu "pies nie jest w kondycji wystawowej":razz:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ventora']D orka nie ma się czym przejmować i tak nikt tego nie przestrzega:eviltong:[/QUOTE]

Żebyś się nie zdziwiła , zwłaszcza jeśli ktoś ma Niemców albo Czechów w konkurencji:evil_lol:

[quote name='d_orka'].. Nie wyobrażam sobie przygotowania białego/jasnego psa bez nich. Oby tylko nie padało bo potem mogą pojawić się opisy typu "pies nie jest w kondycji wystawowej"... [/QUOTE]

ja sobie wyobrażam;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']no właśnie, ja sie do opłaty za parking nie ruszałam az do teraz (patrzcie moj pierwszy post na ten temat)
nie wiem jak na to zareagować... :roll: no chyba ze nie chcą 20 eurosów :diabloti::diabloti:[/quote]
Ja mam to samo, mój parking cały czas widniał (i widnieje) w sekcji PAID, poniewaz nic nie płaciłam zrobiłam przelew parę dni temu i wysłałam im to
mailem w PDFie, ale dalej nie wiem, czy mi te bilety przyslą czy nie?????

Link to comment
Share on other sites

hit dnia

ponieważ nie mogłam znaleźć sie ani znajomych na żadnej z list, wysłałam zapytanie, czy wszystko ze zgłoszeniami jest ok ( psy pozgłaszane, zapłacone - dane wysyłałam im pierwszy raz w czerwcu, potem w lipcu i jeszcze raz w sierpniu dla pewności - razem ze skanami rodowodów)
dziś dostałam odpowiedź:
[QUOTE]
Hello,
We cannot find your dogs in the database. So we would like to aks you how
they were entered (online/by post). And please, send us the pedigrees and
prooves of payment.
Sorry for your inconvenience.

Kind regards

officeteam World Dog Show 2009[/QUOTE]

:flaming::shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Navy]Może u Was dowiem się więcej. Swoje psy zglosiłam pod koniec czerwca, a dokładnie 30.06 zrobiłam przelew czyli w ostatnim dniu drugiego terminu.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Navy]Jestem na pierwszej liście, ale na stronie logowania, w rubryce płatności na zielono mam zaznaczoną kwotę. Nie wiem już czy to oznacza uznanie, czy też nie.
Mam to jakoś potwierdzać? Wiem,że na maile raczej nie odpowiadają.
Czy trzeba im wysyłać kopie rodowodów, czy tylko championaty? I pocztą czy mailem?
RATUJCIE, proszę:crazyeye:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toscania'][SIZE=3][COLOR=navy]Może u Was dowiem się więcej. Swoje psy zglosiłam pod koniec czerwca, a dokładnie 30.06 zrobiłam przelew czyli w ostatnim dniu drugiego terminu.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]Jestem na pierwszej liście, ale na stronie logowania, w rubryce płatności na zielono mam zaznaczoną kwotę. Nie wiem już czy to oznacza uznanie, czy też nie.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]Mam to jakoś potwierdzać? Wiem,że na maile raczej nie odpowiadają. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]Czy trzeba im wysyłać kopie rodowodów, czy tylko championaty? I pocztą czy mailem?[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=navy]RATUJCIE, proszę:crazyeye:[/COLOR][/SIZE]
[/quote]

Mam to samo. Psy zgłoszone, opłacone, na stronie logowania sa w dziale zrealizowane prihlasky. Zadzwoniłam do nich a moich psow NIE MA na liscie zgłoszen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...