Jump to content
Dogomania

CYGANEK w nowym domu :) a jednak się udało!


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia13']Może Ringo? 13latek.[/quote]
Goniu Ringo jest świetny ale to chyba nie najpilniejszy przypadek, ponieważ on sobie łazi po schronisku luzem, ma dużo wolności i śpi w budynku ( oczywiście kiedy ma na to ochotę ;) ) póki co ma w miarę dobre warunki, zawsze jakiegoś głasa dostanie opd ludzia, wiadomo, że domek potrzebny, ale on nie ma co narzekać mimo wszystko...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']Aaaaaa..... i ma to być najpilniejszy przypadek wg uznania Wolontariuszy.[/quote]

Jupi :multi:

Mam taką propozycję:

Ogłośmy w najbliższym numerze tylko Cyganka i Matyldę a spokojnie wybierzcie psiaka do następnego numeru :lol:

Dziś najdalej jutro powinnam już wszystko przesłać do redakcji, więc musiałybyście wybierać kolejnego psiaka w pośpiechu. I jeszcze potrzebne będzie fajne zdjęcie no i tekst :razz:. Jednym słowem wszystko w pośpiechu :shake:

Poza tym jeżeli w jednym numerze damy ogłoszenia trzech psiaków "specjalnej troski" (Cyganek wiek i stawy a Mati chore oczka no i jest po operacji" ) to wybór będzie trudny i tym samym zmniejszymy ich szanse.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Goniu Ringo jest świetny ale to chyba nie najpilniejszy przypadek, ponieważ on sobie łazi po schronisku luzem, ma dużo wolności i śpi w budynku ( oczywiście kiedy ma na to ochotę ;) ) póki co ma w miarę dobre warunki, zawsze jakiegoś głasa dostanie opd ludzia, wiadomo, że domek potrzebny, ale on nie ma co narzekać mimo wszystko...;)[/quote]

To taki mój przykład;) - ale tak jak napisałam - pani Bożenka chce żebyście to Wy wybrały - bo najlepiej wiecie, który psiak ma najbardziej "przechlapane" życie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Goniu ...spokojnie...no przecież robimy co możemy jak ma być domek to będzie, ogłoszenie też będzie.... różne historie już tu na dogomani były, więc dopóki Cyguś nie siedzi w swoim domciu, zawsze jest pełno niepewności i emocji..trzymamy kciuki i tyle!!![/quote]

Majuska ja wiem. Tylko tyle niepewności i złudzeń to ja jeszcze nigdy na Dogo nie miałam. Cyguś to jakiś pechowiec jest.

Link to comment
Share on other sites

Mamy wszystko załatwione;

treść ogłoszenia i zdjęcie zatwierdzone

przelew na kwotę 75 zł wykonałam

potwierdzenie przelewu przekazałam faxem

Jeżeli trzeba - mogę którejś za Was również faxem to potwierdzenie przekazać.

Cyganku - czekamy na domek dla Ciebie :multi:

ps. pozostało 75 zł z kasy przekazanej przez Panią.
Potrzebny jakiś kandydat do nastepnego numeru Mojego Psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Goniu moje oczko w głowie, Grot - swoje przeszedł, ale udało się chociaż tak naprawdę każdy po cichu nadzieję tracił ...

Cyganowi się uda![/quote]

Grot:loveu: - drugi psiak na którego trafiłam na Dogo. Wyłam jak bóbr nad jego losem. Nigdy tego nie zapomnę:roll:... I tak się wciągnęłam....

Link to comment
Share on other sites

Kandydata mają wyznaczyć Wolontariuszki - pani Bożena tak postanowiła. Majuska pisała o jakiejś suni...
Aaaaa i p. Bożena chciała żeby jej przesłac ten numer z Cygankiem. To ja opłacę jak coś koszty gazetki i wysyłki. Tylko przypilnujcie bo ja w takiej dziurze mieszkam, że zapomnę o tym.
Negri kup i wyślij-jesli możesz, a ja Ci oddam kasiorkę. Napisze do niej o adres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...