Jump to content
Dogomania

TORUŃ Potrzebna PILNA pomoc na sterylizacje dla 6-ciu adoptowanych szczeniaczków


taurus

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katimal']Bardzo dziękujemy za pomoc!!!
Kontakt w sprawie szczeniaków to 886 173 805 lub 606 987 403, podam tez maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
Słuchajcie - dzwonią ludzie, ale przeważnie świry,np. sterylizacji nie zrobią, bo suka musi mieć młode prznajmniej raz w życiu (!) albo chcą psa bo mieszkają na wsi i co chwile im jakis wpada pod samochów i już potrzebują nowego, albo dla dziecka, żeby nie bało sie chodzić samo po osiedlu - a dziecko ma 4 lata!!! itp.
Musimy się naprawdę strzeszczać!!! Dzięku za pomoc!![/quote]

Fajni rodzice, jak dziecko 4 letnie samo chodzi po osiedlu i pies ma mu zastąpić mamusię i tatusia - moze jakiś sąd rodzinny dla "odpowiedzialnych" rodziców:mad:
Szczeniory w górę!
Szukamy domków.

Link to comment
Share on other sites

Jak maleństwa? Dotarłam do wątku z miau.pl... aż serce boli. Czy nadal są 3 szczeniorki do adopcji?
Może mogłabym pomóc w ich ogłaszaniu? Mam konto na centrumofert.pl i kupiepsa.pl; jeśli ktoś z Was ma tekst ogłoszeń i fotki to prześlijcie mi proszę na: [email][email protected][/email] - chętnie pomogę. Ile zostało czasu kluskom małym?
Są takie śliczniutkie.....proszę nie pozwólmy im zginąć!!

Link to comment
Share on other sites

Ruszyło się pozytywnie:)

Czarnulka z popalanym pyszczkiem będzie miała na 80% nowy kochający domek w...Szczecinie:). Wstępnie około czwartku przyjadą po nią nowi właściciele.

Dzisiaj mamy rozmowę na temat biszkopcika z Panem z Torunia. Pan ma II grupę inwalidzką na wzrok, więc potrzebuje małego cudownego przyjaciela i pomocnika (mamy nadzieję, że po rozmowie i my i on uznamy, że jest ok i dzisiaj maluszka przewieziemy) - narazie trzeba uznać, że jest 50% szans.

Jeszcze 1 biszkopcik...duże, głębokie może...Słupsk, może Piła.

Nie chcemy, żyć nadziejami, bo wcześniej też już miał zostać tylko 1 maluszek do adopcji. Zobaczymy wieczorem...powinno się więcej wyjaśnić.

3majcie kciuki

A co do tytułu to niestety, nie mogę teraz męczyć kolegi który założył wątek...jego ukochana i moja koleżanka jest w ciąży, lada dzień rozwiązanie. Leży obecnie w szpitalu i czeka na Cyprianka:) - więc musicie i Wy zrozumieć. 3 majcie kciuki i za tą trójkę dogomaniaków:) Pozdrowienia dla G, I i C:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katimal'][B]Słuchajcie! Wszystkie psiunki w nowych domkach![/B] mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Wygląda, że dobrze trafiły... i wszystkie w Toruniu lub okolicy, więc można je odwiedzać ;)) wszystkim dziekujęmy za pomoc...[/quote]

Super !!!! :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

UDAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:

Będziemy mieli do Was tylko jedną prośbę, o wsparcie finansowe jeśli chodzi o sterylizację.

2 wczorajsze pieski trafiły do bardzo kochających rodzin, ale z finansami na sterylizację może być problem. Nowi właściciele są bardzo chętni do tego zabiegu, ale my już wiemy, że będzie trzeba im pomóc finansowo.

Jeśli macie możliwość pomocy w tej sprawie to piszcie, my zorganizujemy konto i będziemy zbierać pieniążki. Mamy co prawda troszkę czasu, ale myślę, że lepiej jest zacząć już teraz, aby nie robić wszystkiego na ostatnią chwilę.

Nie ukrywam że liczymy na Waszą choćby minimalną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Co do suni to myślę, że ze sterylizacją się nie uda - najbliższy wet robiący sterylki jest w Toruniu czyli 40 km od gospodarza - oczywiście my możemy małą przewieźć do weta i zrobić jej zabieg, ale na to też potrzebujemy kasiorki, bo gospodarz na 100% nie "zainwestuje" na taki cel.
Na zastrzyki są większe szanse, ale to my musielibyśmy też pilnować tego i dowozić mu zastrzyki:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...