Jump to content
Dogomania

TORUŃ Potrzebna PILNA pomoc na sterylizacje dla 6-ciu adoptowanych szczeniaczków


taurus

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety co do kastracji suni...gospodarz stwierdził, że to nie poważne żeby on miał jeszcze pieniądze na psy wydawać:( Proponowałam mu wtedy zastrzyki, bo to zawsze mniejszy koszt, ale też nie daje się przekonać:( Być może gdyby miał je za darmo to by zrobił, ale on ma O ZGROZO 3 suki!!!

A mamy maleństw stwierdził, że nie odda bo dobrze...szczury i myszy łapie..:|
Opadają mi ręce podczas rozmów:|

Maluszki mają jeszcze max 2 tygodnie. 3 biszkopty mają już chyba swoje domki, pozostały jeszcze 3 jeden czarny z podpalana mordka - sunia, jeden czarny z jasnymi łapkami - pies i czekoladka - sunia.

Czy ktoś może jeszcze gdzieś na stronkach pozamieszczać ogłoszenia?
Jestem w tym zielona. Udało mi się po przyjacielsku na dogo i allegro.

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś wieczorem posiedze i porobie im ogłoszenia. Kurcze co za down zawsze bedzie mial szczeniaki - rozumiem ze jak za free to można ciąć??
Trza zrzutke zrobić - mamy 3 suki do ciachania, kochani kto pomoze?? Trzeba je uratować przed kolejnymi ciązami!!! Kto może bazarek zrobić?? Ja cuś wyszperam.

Bolesia czy jestes w stanie pomoc z ewentualnym transportem suk od niego do lecznicy i powrót?? Ja bez samochodu jestem. Postaram się zebrać kase - trza się dowiedzieć ile sterylka.

Link to comment
Share on other sites

Piękności moje kochane walczcie walczcie, bo coraz mniej czasu!!!

Powiedzcie mi w jaki sposób można zorganizować transport do Głogowa z Torunia? Mam jedną chętną właśnie z Głogowa. Rozmawiałam z nią e-mailowo wydaje się, że wszystko jest ok..., ale jak przewiezc maluszka?

A no i czekoladka też ma najprawdopodobniej nowy domek:multi:

Zostały jeszcze czarnuszki ten z podpalaną mordką - suczka i czarny z białymi łapkami - pies!!!

Link to comment
Share on other sites

Czesc,
Dziekuje bardzo, ze los tych slodkich szczeniakow nie jest Wam obojetny.
Dajcie tez ogloszenie na tej stronie [URL="http://www.adopcje.org/"]Psy i koty do adopcji - Adopcje.org - adopcja kot�w i ps�w z ca�ej Polski[/URL]

Trzymam kciuki zeby te malenstwa znalazly dom i milosc.
Moze znajdzie sie sposob zeby wysterylizowac te sunie. Moze sa jakies organizacje w Toruniu, ktore sponsoruja takie akcje.
Pozdrowka
Anna

Link to comment
Share on other sites

Witamy witamy:)

myślę, że na koniec przyszłego tygodnia zacznę powoli umawiać się z adoptującymi na odbiór szkrabów. One urodziły się w sumie pod koniec września, więc myślę, że to będzie już dobry czas tymbardziej, że ich mama niestety dając im mleczko piszczy z bólu ma tak sine piersi:crazyeye:
Za to z dużą chęcią je karmę, którą przysłała agusiazet:multi:

Dzięki za wsparcie i walczymy dalej o te małe życia!!!

Link to comment
Share on other sites

Myślicie, że znajdzie się ktoś kto zechciałby ją adoptować. Ona nigdy nie mieszkała w domu, ale strasznie kocha ludzkie ręce, daje ze sobą zrobić dosłownie wszystko za głaskanie. Gospodarz ma małego wnuczka, szczególnie dla niego jest wyjątkowa. Boję się tylko, że ona miałaby problem z dostosowaniem się, bo żyje u niego w szopie i łapie myszy, szczury.

Jesli wiedziałabym, ze jest ktoś z Was kto napewno ją do siebie przygarnie, namawiałabym go na to.:roll:

Link to comment
Share on other sites

2 maluszki jeszcze pilnie poszukuja domków. Pozostały dwa czarne (suczka i piesek) jak na ten moment...mam nadzieje, że nic się nie zmieni i biszkopciki i czekoladka pojada do kochających domków:).
Na sobotę 8.11 planujemy przekazanie części z nich. Tak więc został jeszcze tydzień na znalezienie domków dla pozostałych dwóch, jesli się nie uda to bedziemy szukać DT.

Agusiazet - pisałam wcześniej, mamusia maleństw jest zadowolona z karmy, bardzo jej smakuje i chrupie ją z chęcią.

Tylko mamcia ma problem z karmieniem:crazyeye: ma tak sine piersi, że piszczy dajac im mleko:-(. Ucieka przed szkrabami w wyżej położone miejca w szopie:|

Postaram się porozmawiac jeszcze z gospodarzem o adopcji mamy i jej mamy...bo tam sa dwie podobne suki mama szczeniąt i ich babcia (troszkę mniejsza).

Pozdraiwm i 3majcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...