Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']Ale nie każdy ma przecież konto na NK. Sama znam kilka osób, które nie mają.[/quote]


ale co to da?

numer jest podany publicznie, ja nie potrafie tak kłamać przez telefon.Jeśli ktoś chce,to niech zadzwoni.Kontakt Ani z nią skończył sie dzisiaj,bo była umowa, że albo do poniedziałku do południa,albo ona sama pozbędzie sie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sunia jeszcze jest do zabrania to dajcie mi namiary. Mieszkam w Gliwicach [sunia jest w Bytomiu, tak? to blisko] i NA PARĘ DNI mogłabym wziąć sukę do siebie. Swoje dane mogę podawać, nawet na naszej klasie można mnie sprawdzić :diabloti:. Jednak przypominam - sunię mogłabym wziąć tylko na parę dni, tylko po to, żeby ją zabrać z obecnego domu! Musiała by prawie od razu iść do innego DT, bo może nie zgodzić się z moją suką [Birma ogólnie lubi husky, ale jeden na sto jej się nie podoba] do tego nie mam warunków na takiego psa na dłuższą metę :shake:.

Ponieważ już do końca tygodnia będę bardzo mało na dogomanii podaję tutaj mój numer telefonu : 793-391-851. Jakbym mogła pomóc to dzwońcie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Jeśli sunia jeszcze jest do zabrania to dajcie mi namiary. Mieszkam w Gliwicach [sunia jest w Bytomiu, tak? to blisko] i NA PARĘ DNI mogłabym wziąć sukę do siebie. Swoje dane mogę podawać, nawet na naszej klasie można mnie sprawdzić :diabloti:. Jednak przypominam - sunię mogłabym wziąć tylko na parę dni, tylko po to, żeby ją zabrać z obecnego domu! Musiała by prawie od razu iść do innego DT, bo może nie zgodzić się z moją suką [Birma ogólnie lubi husky, ale jeden na sto jej się nie podoba] do tego nie mam warunków na takiego psa na dłuższą metę :shake:.

Ponieważ już do końca tygodnia będę bardzo mało na dogomanii podaję tutaj mój numer telefonu : 793-391-851. Jakbym mogła pomóc to dzwońcie ;)[/quote]


Gdyby była tak blisko,to nie byłoby problemu...Sunia jest w Krzęcinie,ktoś tutaj podawał mape...nr do tej 722094287...Ania mówiła, że facet będzie do niej dzwonił,bo wtedy myślałyśmy, że szybszy od dyliżansu ją weźmie...

Link to comment
Share on other sites

To chyba o mnie :razz:.... DT nadal aktualny, nawet w piątek miałabym czas jechać po psa [niestety za zwrotem kosztów paliwa.. a przynajmniej za pożyczką do pierwszego :eviltong:]

W razie czego wcześniej podawałam wam mój numer telefonu, dzwońcie o każdej porze [no, może przed 8 rano sobie darujcie ;)]...

Link to comment
Share on other sites

numer tej dziewczyny:
[COLOR="Black"][SIZE="3"][B]722 094 287[/B][/SIZE][/COLOR]

niech zadzwoni ktoś kto oferował tu tymczas a potem będziemy kombinować transport!
przynajmniej dziewczyna będzie wiedziała że cos juz sierobi w tym kierunku i przetrzyma sukę!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniłam. Sunia jest niedaleko Szczecina, jeśli uda się zorganizować transport to można ją bez problemu wziąć. Mam dać znać do końca tygodnia czy coś mi się udało ;).

Dlatego proszę o pomoc, ja sama tego nie załatwię... tak daleko nie będę mogła jechać :shake:.

Skąd są pozostałe osoby, które oferowały DT dla suni?

A... w ostateczności można by załatwić transport płatny, ale... ja do końca miesiąca nie mam ani jednego zbędnego grosza :-(. Mogłabym wpłacić jakąś kwotę dla suni, ale dopiero po pierwszym :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Napisz, że pilnie szukamy transport z okolic Szczecina do Gliwic [ba, mogą być też Katowice... jestem tam prawie codziennie][/quote]

Można też rozłożyć to na Szczenin-Warszawa, W-wa - Katowice...
tak chyba prędzej sie coś znajdzie...pisał ktoś na transportowym?

Link to comment
Share on other sites

Paulina87 która również proponowała tymczas jest chyba z okoli Poznania. Napiszcie do Niej bo to o wiele blizej niż do Gliwic.

Szybszy od Dyliżansu też proponuje tymczas - w Warszawie. To też blizej niz Gliwice.

Napisz Justyna w tytule że potrzebny transport do Warszawy albo do Katowic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...