Jump to content
Dogomania

BULLOWATA mieszanka BANGI - MA DOM!!!!!!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :laugh2_2::ylsuper: :jumpie: :cool2:

Banditka pojechała do domku - SWOJEGO domku!!!!!!!

Trzymam za słowo, że Jej nowy Pan zaloguje się na dogo :eviltong:


ale się cieszę aaaaaaaaaaaaaaaa :bigcool:[/quote]


[SIZE=6][COLOR=Red]HURRRRAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Red][B]W KOŃCU I JEJ SIĘ UDAŁO[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=7][B][COLOR=Lime]!!!!!!!!!!
[/COLOR][/B][/SIZE] :laugh2_2: :laugh2_2: :laugh2_2::laugh2_2: :laugh2_2: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :BIG: :BIG: :drink1: :drink1: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :laugh2_2::ylsuper: :jumpie: :cool2:

Banditka pojechała do domku - SWOJEGO domku!!!!!!!

Trzymam za słowo, że Jej nowy Pan zaloguje się na dogo :eviltong:


ale się cieszę aaaaaaaaaaaaaaaa :bigcool:[/quote]


[CENTER]:bigcool: :bigcool: :bigcool:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :laugh2_2::ylsuper: :jumpie: :cool2:

Banditka pojechała do domku - SWOJEGO domku!!!!!!!

Trzymam za słowo, że Jej nowy Pan zaloguje się na dogo :eviltong:


ale się cieszę aaaaaaaaaaaaaaaa :bigcool:[/quote]

[B]no wkoncu :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: nareszcie :bigcool::bigcool::bigcool: wkoncu :Cool!::Cool!::Cool!: ma swoj domek :shiny::shiny::shiny::grins::grins::grins::smilecol: czekamy na fotki z kanapy :sweetCyb::laugh2_2::klacz::Cool!::jumpie::Cool!:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Jak cudownie !!!!:bigcool::bigcool::bigcool:

W końcu tej cudnej dziewczynce:loveu: się udało[/B] [/U]:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Nie wiem dlaczego, ale Bangi od początku mi 'wpadła w oko' i cieszę się strasznie że jej się udało :loveu::Cool!::loveu:
Pogratuluj nowemu panu ;)
:cool2::B-fly::lilangel::klacz:
PS mam nadzieję że pan nie będzie miał nic przeciwko jak będę mieć zdjęcia jego dziewczynki na komórce :D

Link to comment
Share on other sites

Witam,zarejestrowałems ie tak jak mówiłem, Bangi szybko zaaklimatyzowała się,już z żalu za mną drzwi poszarpała. Problemem jest to ze posikuje,nie jest przyzwyczajona do trzymania moczu,mam nadzieje że się nauczy. I ogólnie muszę ja nauczyc się bronic,bo wczoraj ją 2 psy zaatakowały i ona się wycofała. Wydaje mi się iż nie czuje sie jeszcze pewnie,wczoraj ja pies zatakował z mojej klatki a sasiad nic,nie odciągał go,kolega chciał kopnąc tamtego psa bo ja odciągałem Bangi,nastepnym razem mam nadzieje ze Bangi sie bedzie broniła i go ugryzie,zeby tamtemu psu z bólu jajka pękły,albo mój sasiad dostanie odemnie w trąbe:) Fajny piesek straszny pieszczoch,i co jest rozbrająjace patrzy sie głeboko w oczy. Jak narazie wszystkim sie podoba,a i bym zapomniał wczoraj wieczorem już ja puszczałem ze smyczy i mnie słuchała. Pozdrawiam buzki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kondor'] wczoraj wieczorem już ja puszczałem ze smyczy i mnie słuchała. Pozdrawiam buzki[/quote]

Z puszczaniem ze smyczy nie byłabym taka odważna. Psiak na początku musi zaufać nowej osobie, a to wymaga czasu. Dopiero po jakimś miesiącu wspólnego przebywania można próbować spuszczać że smyczy. Dodatkowo poleciałbym zakupienie adresówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia K']nie rozbudzaj w niej agresji względem psów, lepiej chyba że unika starcia.
Zapraszamy do poszerzania wiedzy o psim behawiorze, tu na dogo jest dużo ciekawych tematów:lol:[/quote]

popieram ! to bylby duzy blad rozbudzac w Bangi odruch bronienia i gryzienia :shake: wierz mi ja bym duzo oddala za pozbycie sie wlasnie takiej agresji u moich psow ... a ty chcesz ja tej agresji uczyc :placz:

Link to comment
Share on other sites

Niechcę aby Bangi była ofiara, jedynie chce aby się broniła jak ja jakiś pies zaatakuje,głownie chodzi o kundle. Przez takiego siersciucha,bangi sie boi winda jezdzic. Dzisiaj po raz 2 pies sasiada ja zaatakował jak wychodzillismy z windy,tym razem natknał sie na moją noge,najlepsze ze sasiad po raz kolejny nic,jeszcze raz tak będzie,to oberwie pies i sąsiad dostanie odemnie w trąbe,może w koncu nauczy sie reagowac na agresje swojego kundla.Pies wogóle na smyczy nie jest trzymany,to wszystko wina wlascieciela. I nie mam jej zamiaru agresji uczyc,za kochany z niej psiak:)

Link to comment
Share on other sites

To nie ucz jej by się broniła , bo pójdzie w drugą stronę - znienawidzi wszystkie psy i będziesz miał problem.To nie jorczek tylko pies w typie terriera typu bull .... Skoro unika konfrontacji , to znaczy , że nie widzi zagrożenia i powodu do obrony.
Dwa ten pies , jest u Ciebie dobę , przeżywa stres .. do końca nie jest sobą.
Poczytaj o niej TU na tym wątku.Ona doskonale potrafi bronić się .... tylko nie podjudzaj tego ... bo jak pisałam , będziesz miał problem.

Link to comment
Share on other sites

Kondor chłopie!!!! no ja Cie proszę! mówiłyśmy, że nie wolno jej puszczać od samego początku - nie znasz jej zachowań w mieście, wystraszy się, albo w końcu coś ją wkurzy i będzie po zawodach! tak jak Vectra pisze - Bangi się doskonale potrafi bronić jak widzi taką potrzebę i NIE WOLNO jej podjudzać!

Zaskoczyło mnie Twoje zachowanie bo wydawało mi sie, że jestes odpowiedzialny - adresówka kupiona i założona? Co zrobisz jak Bangi gdzieś pobiegnie bez adresówki?

Bardzo prosze Cię o odpowiedzialne potraktowanie psa! i poważne potraktowanie tego o czym mówiłyśmy i o co prosiłyśmy! BANGI to NIE jest zabawka!

Powtarzam - NIe wolno jej jeszcze puszczać - ona Cię nie zna i tylko Ci się wydaje, że jest w ciebie wpatrzona, bo jest w obcym sobie miejscu, niepewna siebie i tylko Ty jesteś jej jako tako znajomy, ale jak się poczuje pewniej to może być róznie - i z pilnowaniem się i z reagowaniem na psy - a wtedy sobie nie poradzisz!

To jest moje kochane suczysko, moje oczko w głowie i bardzo Cię prosze o odpowiedzialne zachowanie względem niej! No bo mam nadzieję, że nie pomyliłam się w ocenie Twojej osoby??!! :roll:

Jak pies taki jak Bangi nie reaguje agresją na zaczepki innych psów to znaczy, że jest mądrzejszy, a nie że jest ofiarą!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...