Jump to content
Dogomania

Czy Wasze psy mają jakieś fobie?


Guest Rusty

Czy Wasze psiaki mają jakieś fobie ?  

877 members have voted

  1. 1. Czy Wasze psiaki mają jakieś fobie ?



Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='DOMINIKA'][quote name='Agga']WItam!
MOja Sara (bokser) strasznie boi się burzy, petard, wszelkiego rodzaju huku. Gdy jest burza, czy strzelają petardy, chowa się do kabiny prysznicowej. Siedzi tam i trzesie się jak galareta. Nic na to nie można poradzić :niewiem: Jest strasznym pieszczochem, mogłaby cały cas siedzieć na kolanach i nas zalizać na śmierć :facelick:
Pozdrawiam :hand:[/quote]


DLA MOJEJ PETARDA ITD. to pryszcz!
ale ona boi sie czegos co ona sama robi!-a mianowicie swoich pordow :D[/quote]


buuuahaha DOMI no nie wierzę :lol: Luna też ucieka przed swoimi bąkami :lol: :lol: :lol:

a tak poza tym to jej fobią są duże kudłate psy :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mój nie ma raczej żadnych ale mi sie ciągle wydaje ze mój pies jest mały ewentualnie srednich rozmiarow-jakoś nie trafiaja do mnie komentarze obcych ludzi ze moj pies jest wielki!! mam doga niemieckiego :D :D :D zaraziłam tym mojego faceta -on tez sie zdziwił jak kolega mu powiedzial ze ma konia w domu :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Jura boi się miotły podwórkowej, jak nie chce wejść do kojca to wystarczy że wyciągne miotłę a Jura już głęboko w budzie... nie wiem dlaczego jej sie boi bo nigdy jej nią nie uderzył.

Tito za to panicznie boi się rozbrykanych szczeniaków, jak ktoś do nas przyjdzie z małym szczeniakiem to chowa się za tapczan albo pod ławkę w kuchni. No i jeszcze boi się odkurzacza bo jak był mały niechcący go przyssałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Mój to jak totalny psychol - boi się jak się otwiera praklę zeby rzeczy wyciągnąc - i zwiewa do mnie pod biurko wtedy. Kiedyś się bał też spinki do włosów :) No odkurzacz - to już w normie - i czasami jak idziemy na spacer bardzo późno - jak jest ciemno już i latarnie wyłączone - to jakiegoś pojemnika na smieci czy czegoś :)

Link to comment
Share on other sites

A z pasji to kiedyś Jury ulubionym zajęciem było wynoszenie klocków drewna które tata miał poukładane na opał. roznosiła je po całym podwórku a ja musiałam co chwile zbierać. Baliśmy się, żeby to całe drewno nie zwaliło się na nią bo ona poprostu wyciągała te drewienka ze środka No ale już jej to przeszło.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mój nie boi się nieczego. Ostatnio zaliczyliśmy myjnie automatyczną. Basco postawił tylko uszy jak usłyszał szum szczotek. Popatrzył i położył się. Tyle go to interesowało.
Nigdy nie bał sie odkurzacza, pralki, żadnych sprzętów domowych, huków i wystrzałów.

A czego nie lubi:
Dzieci-najgorzej z tymi małymi (2-3 lata)
Ludzi w kapturach lub z dziwnymi przedmiotami (teczka, parasol)
Pijaków
Pisków, wrzasków
Samców i małych, rozwydrzonych psów

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...