Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

Ja myślę, że dopóki nie ma śniegu to możnaby zorganizować jakiś krótki spacer (najlepiej wczesnym popołudniem, żeby sie ciemno nie zorobiło).

zaba14 widzę, że od ostatniego przeoczenia spotkania to wpadasz tutaj regularnie :lol: :lol: :lol:

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Arga no pewnie, ze możesz się dołączyć :D Nawet nie zadawaj takich pytań, po prostu przyjeżdżaj :lol:

Spotkanie będzie na 99,9 % w Zabrzu (jak zawsze).

Co do daty - jeszcze jest nieustalona, będziemy starać się żeby wszystkim pasowało. Ja bym proponowała jakąś niedzielę, bo w tygodniu odpada (szybko sie ciemno robi, a do popołudnia jest szkoła/praca), a w sobotę też wolałabym tego nie robić (zaba14, coztego i ja jesteśmy wtedy w schronisku, i mimo, ze nie jest to przymusowe, to jednak fajnie by było ja co tydzień iść).

Co Wy na to, reszto hanysów? :lol:

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Mój pies zwykle biega po alejkach pobliskich ogródków działkowych, mam to szczęście, że nie ma tam dużo ludzi. Gorzej jest jeśli chodzi o załatwianie swoich potrzeb, bo ludziom może się niepodobać to, ze pies robi to np tuż pod ich furtką. Dlatego ja staram sie Sarę najpierw wyprowadzić w bardziej ustronne miejsce, a potem dopiero puszczam ją na alejkach.

Ostatnio tez kończą mi się pomysły np jeśli chodzi o wyprowadzanie psa wieczorem. Na działki jak jest ciemno nie pójdę, a mieszkam na osiedlu, gdzie ostatnio wszędzie porozwieszali "zakaz wyprowadzania psów" :evil: :evil: :evil: Naprawdę nie mam pojęcia gdzie można dzisiaj z psem wyjsć żeby się ludzie nie czepiali :evil:

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Muchowaice są dosć daleko od mojego miejsca zamieszkania ( Piekary Śląskie) ale słyszałam że tam psiaki moga pobiegać :)

Moze się skuszę i specjalnie przyjadę tam wymęczyć Argę.

Do parku u nas juz nie chodze bo mam uraz- mała wpadła na szkło i do tej pory ma nie całkiem ładną blizne na łapie :(

Dzisiaj chyba wpakuje ją w samochód i pojedziemy gdzieś daleko za tą dziurę Piekary :)

Link to comment
Share on other sites

To o tym nie wiedziałam :)

Tylko dokładnie nie wiem gdzie to jest- musiałabym poszukać.

Wczoraj byłam na "terenie zielonym" niby łąka, górki itd ...ale jak tam doszłam to zrezygnowałam (dodam ze szłyśmy tam pół godziny )

Zrobiło się z tego jedno wielkie wysypisko smieci.

Zabrałam malą na sprawdzone pole :(

Ale co zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

To pozdrów Athamasa, niech sie kuruje :D I pamiętaj, że jakby co to jesteście oczywiście mile widziani :D

A co z resztą? Mam nadzieję, że nie zraziliście się pogodą i że dalej jesteście chętni :D

Jakieś sugestie co do daty? Ja wcześniej pisałam o ostatnim weekendzie listopada, co wy na to?

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

No proszę, nie było mnie kilka dni na dogomanii, a tu taki ruch 8)

Co do spotkań, to ja bym proponowała zaczekać jeszcze chwilkę i umówić się już na śnieg. Teraz takie błocko w parku, szkoda, żebyście przyjeżdżali (niektórzy spory kawałek drogi) po to, żeby psiaki utaplać w zabrskim błocie :roll:

Na śniegu będzie przyjemniej i dla psiaków i dla nas... Tak mi się wydaje... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...