Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przez pojęcie następny weekend mam rozumieć 23, 24 czyli niedziela 24 października, tak?

Tak sądzę. Bo potem jest weekend świąteczny, a ten odpada z definicji ;)

A więc co: 24 października, ok. południa? Tradycyjnie w Parku im. Poległych Bohaterów w centrum Zabrza?

Link to comment
Share on other sites

Mnie ten pasuje, mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko Athamasowi. Tylko miałabym taką prośbę, ja przyjadę na dworzec pkp, albo autobusowy, nieważne, to to samo miejscie, czy ktoś mógłby mnie stamtąd eskortować do owego parku? Bo w ogóle nie znam Zabrza i nie wiem jak tam trafić.

Link to comment
Share on other sites

Grzeczny jak aniołek :evilbat: Psów nie zeżre, może ew przez pierwsze pięć minut drzeć mordę na ludzi jak mu będą ciumkać i ciućkać, on zawsze pokazuje jaki to macho, ale później wszystkich pokocha całym bulkowych serduchem :wink: Jedyny z nim problem jest taki, że on w swoich zabawach bardzo nachalny jest i z reguły to jego wszystkie psy chcą zjeść.

Link to comment
Share on other sites

Mnie ten pasuje, mam nadzieję, że nikt nie ma nic przeciwko Athamasowi. Tylko miałabym taką prośbę, ja przyjadę na dworzec pkp, albo autobusowy, nieważne, to to samo miejscie, czy ktoś mógłby mnie stamtąd eskortować do owego parku? Bo w ogóle nie znam Zabrza i nie wiem jak tam trafić.

Ja przyjadę pociągiem i mam nadzieję, że ktoś przyjdzie po nas na dworzec, bo raczej sama nie trafię. Fajnie, że przyjedziesz z Athamasem, może wkońcu was poznam, bo jakoś wcześniej nie miałyśmy okazji. :wink:

Hej!!

Kofani-tak zupelnie teoretycznie ile bedzie pieskow(pieskow nie suczkow )Heh bo moja menda wojownicza

Mati-to moze w K-ce sie spotkamy bo ja Zabrza tyz nie znam

Asiunia, a tobie nie byłoby łatwiej jechać z Sosnowca pociągien?

Ja będę bez psa.

Ale macie się fajnie, że sie spotykacie!

Ja bym sie spotkała (choć nikt mnie tu nie zna ) ale mamy przedszkole 24 z Argą

Heheh...może bym kogoś z was spotkała

Pozdrawiam

24 to chyba niedziela, więc może spotkamy się w sobotę i będziesz mogła przyjechać. Jeśli ci nie pasuje to na pewno będzie jeszcze nie jedna okazja.

Link to comment
Share on other sites

O jeju :D

Kochani z powodu jednej osoby przecież nikt nie będzie zmieniał daty spotkania :oops:

Ja mam ten problem że jak nie ide do szkoły (zaoczne studia) to mam przedszkole dla psów oczywiscie :lol:

Ale mam nadzieje ze kiedyś się z wami spotkam :biggrina:

Link to comment
Share on other sites

Czy data jest już ustalona i tylko ja nie doczytałam się tego :roll:

Wstępnie chyba tak.

Bo zabrzańskie dogomaniaczki w sobotnie południe jeżdżą do schroniska, a już skandalicznie dawno nie były i nie chciałyby odpuszczać kolejnej soboty...

Stąd ta propozycja niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...