Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem co się dzieje, kuleje i już. Co chwilę sobie robi krzywdę w łapkę, taką ma skłonność do urazów, będziemy musieli nad tym popracować. Bieganie ma znowu z głowy na jakiś czas...

Matisse, sprawdź te autobusy i daj jeszcze znać. 10:59 to strasznie wczesnie.... 8) Koniecznie przyjedź z psem, bo Cię nie rozpoznam ;) A w ogóle, skąd Ty jedziesz?

Kati, będziesz z psiakiem?

Prawdopodobnie będzie też Szarcia, nie ma teraz dostępu do neta, ale widziałam się z nią dzisiaj w schronisku i zapowiadziała, że przyjdzie razem z Sarą.

Link to comment
Share on other sites

Kati to zdąż :lol: Bo ja jednak tym pociągiem przyjadę, w autobusach o tej porze tłumy ludzi i jedzie się godzinę a pociągiem kilka minut, wolę juz poczekać tę godzinę. Mam tylko pytanie, jak Kato się spóźni czy ktoś po mnie przyjdzie na dworzec? Coztego, mogę na Ciebie liczyć? Będę na pewno z Athem, więc proszę szukać rudego bulasa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Było bardzo fajnie, Sarze się napewno podobało :D Jak wróciła do domu to spała jak zabita :wink: Ati jest świetny, bomba energii :lol:

Najśmieszniejszy dla mnie był widok spaniela warczącego na bullterriera :o Sara okazała się sztywną damą w średnim wieku :lol: :lol: :lol: Pierwszy raz była taka odważna...

Żałuję tylko, że nie było Raptusa ani Kreski. Chociaż mam nadzieję, ze kiedyś uda mi sie oba psiaki zobaczyć :D

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mnie mnie mnie!

na nastepnym spacerku musze byc bez wzgledu na wszystko 8)

tylko troche mnie to przeraza zwlaszcza ze wiekszosc psiakow jest wieksza od Gucia, bardziej energiczna a Gucio to juz emeryt nie lubi takiego towarzystwa i boje sie zle by sie czul podczas takiego spacerku :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...