Jump to content
Dogomania

Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)


Greven

Recommended Posts

O 19 zabrałam MamęPe od Kasi. Teraz Mamcia siedzi w moim samochodzie (powiedziałam, do kojca nie wróci!), ma kołderkę, koc i szczeka. Szczeka bez przerwy. Zaraz jeszcze wyjdziemy na siku, żeby mogła zrobić sobie przerwę.

Obroża jest cudna :oops: a jaka zaje...fajna smycz :oops: No po prostu najwyższa półka, ale przecież Mamcia zasługuje na to, co najlepsze. Zaraz Wam wstawię ostatnie fotki u Kasi. Mama poznała mnie, ucieszyła się. Potem jadła ciasteczka od cioci Agnieszki. Agnieszka to nasz dobry duch, bardzo pięknie dziękuję w imieniu Mamci za śliczne prezenty i przysmaczki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma więcej fotek. Nie ma też podsufitki w moim aucie i takiego drobiazgu, jak szyba od strony pasażera. Mama po prostu z nią wyszła... A potem pełzła do mnie na niskich łapach, bo zobaczyła, że jestem zła. I to spojrzenie pt. "przepraszam, [B]jeśli[/B] zrobiłam coś złego". Jeszcze nie ma 22, cała noc przed nami. Brakuje mi pomysłu, co dalej. Jedno wiem na pewno - gniewać się na tą głupią dupę nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Nie ma więcej fotek. Nie ma też podsufitki w moim aucie i takiego drobiazgu, jak szyba od strony pasażera. Mama po prostu z nią wyszła... A potem pełzła do mnie na niskich łapach, bo zobaczyła, że jestem zła. I to spojrzenie pt. "przepraszam, [B]jeśli[/B] zrobiłam coś złego". Jeszcze nie ma 22, cała noc przed nami. Brakuje mi pomysłu, co dalej. Jedno wiem na pewno - gniewać się na tą głupią dupę nie umiem.[/quote]
o matko!!!a raczej oj Mamciu!!!:shake:trudną suką jesteś.
pewnie jest przerażona jak zostaje sama ze to już na zawsze...Greven, co z nią będzie?kiedy jedzie na tymczas?co teraz zrobisz ? bo chyba nie ma sensu ją z powrotem do auta pakować-i tak wyjdzie tym bardziej ze szyby juz nie ma.przenocuje w kojcu czy w domu gdzieś zamknięta?

Link to comment
Share on other sites

W kojcu jest 5 szczeniaków. To nie miłość, to pragmatyzm.

Rozwaliła klatkę, wyszła z auta. Oknem, którego nie ma. Uwiązałam ją. Wymsknęła się z obroży. Przyleciała pod drzwi cała uhahana. Pokonała przeszkody, weszła na kolejny poziom gry, teh winner is... Mama!

Jest dopiero 23.

Link to comment
Share on other sites

OJ mAMCIA mAMCIA :)
KU WOLI WYTłUMACZENIA... WACHAłM SIE DO KOńCA I gREVEN TO WIE !
co do zostawienia u mnie ... niestety ona nie umie zostawac sama a ja bałam sie o nia by sobie sam nie zrobila krzywdy poza tym ja mieszkam w bloku i uwierzcie mi szkanie i wycie psa przez 8 godz dla moich sasiadów nie byloby niczym milym dla nich :)
a klatka drzwii nie sa dla niej zadna przeszkoda:(
jest bardzo madrym sprywtnym psem

Link to comment
Share on other sites

Musicie mi wybaczyć, ale poza internetem mam jeszcze trochę innych zajęć ;) i nie zawsze mam czas, aby tu zaglądać, albo pisać.

MamaPe została zainstalowana w klatce na pace mojego samochodu i calutki dzień grzecznie jeździła - spała, wyglądała przez okna, cieszyła się, wychodziła ze mną na spacery. Była super spokojna i wyluzowana... niestety tylko do czasu, aż zaczęło się ściemniać :roll: Zrobiła się nerwowa, ale pierwszy solidny napad histerii separacyjnej miała ok godz. 18 - wysiadłam na stacji zatankować, nagle słyszę gwałtowne szczekanie z auta (Mamcia jest bardzo cichym psem), zaglądam... a ona ujada i wściekle kąsa pręty klatki. Na mój widok od razu się uspokoiła. Potem, już pod domem, szczekała bez przerwy przez ok 40 minut (może dłużej) i z furią próbowała zdemolować klatkę, żeby się wydostać. Nie udało się, klatka wytrzymała. Teraz Mama leży, ale jest bardzo niespokojna. Zaraz wyjdę z nią na ostatni spaceri i... oby ta klatka okazała się solidna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']Już wielokrotnie na wątku było pisane że dane konta są na stronie Fundacji
Greven www. proequo. pl w dziale fundacja, a nastenie jak pomóc[/quote]
To moze dobrym pomyslem byloby umieszczenie tej informacji na pierwszym poscie napewno byloby latwiej. Trzeba poprosic o to Greven:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']ale ja nie czytam całego wątku,dlatego pytam na bieżąco.Wybacz że tego nie wiedziałam,przecież mogłam posiedzieć godzinę i wątek przewertować,jakbym cholera miała na to czas!![/quote]

Wiesz co Basiu, ja jakbym chciała komuś przelać kasę i nikt by mi nie odpowiadał na pytanie o konto to bym przewertowała wątek. Nie musisz na mnie krzyczeć.

Widac wogóle niepotrzebnie się odezwałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']przypominam-czekam na dane konta...[/quote]

Wysłałam Ci pw. Dzięki w imieniu Mamy Pitbullowej za każdą złotówkę.

Na wszelki wypadek podam jeszcze tutaj

Konto Osobiste Citibank
Patrycja Aleksandra Koćmiel
ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin
[B]nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']dziewczyny, tylko nie zacznijcie się tu kłócić![/quote]
też uważam że powinno być w pierwszym poście,a jeśli wg niektórych było wielokrotnie pisane,to miło by było gdyby niektórzy mi znaleźli to wielokrotnie i zacytowali jeśłi mają czas na wertowanie wątku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Wysłałam Ci pw. Dzięki w imieniu Mamy Pitbullowej za każdą złotówkę.

Na wszelki wypadek podam jeszcze tutaj

Konto Osobiste Citibank
Patrycja Aleksandra Koćmiel
ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin
[B]nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549[/B][/quote]
przelane 23 zł,jak do mnie dotrze reszta to wpłace do was.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']też uważam że powinno być w pierwszym poście,a jeśli wg niektórych było wielokrotnie pisane,to miło by było gdyby niektórzy mi znaleźli to wielokrotnie i zacytowali jeśłi mają czas na wertowanie wątku[/quote]

specjalnie dla ciebie :

[quote name='Kajula']przelew
Konto Osobiste Citibank
Patrycja Aleksandra Koćmiel
ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin
nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549

dla przelewów zagranicznych: PL 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549 swift code CITIPLPX

przekaz
Sandra Koćmiel
ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin
koniecznie z dopiskiem, np. "fundacja"

Podejrzewam, ze na 100% to to konto, zawsze podawane. Z dopiskiem ze na pittbullke.[/quote]

[quote name='mysza 1']Myslę, że jak najbardziej możesz brać pod uwage ten wątek, dane do przelewów są na stronie Pro Equo. Dzięki w imieniu Sandy i psinek :loveu:[/quote]

[quote name='agnieszka32'].... Czy konto wyżej wskazane jest przeznaczone do tych wpłat? Bardzo proszę o potwierdzenie i zaraz wpłacę pieniądze. Pozdrawiam Was gorąco.[/quote]

[quote name='agaga21']wejdź na [URL="http://www.proequo.pl/"]Pro Equo - fundacja na rzecz koni.[/URL] tam są numery kont i dane do przelewów[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...