Jump to content
Dogomania

Nutra Gold Holistic


Cathedral

Recommended Posts

[quote name='murakami']Potwierdzam, też to zauważyłam. Jeszcze jeden formumowicz, niejaki Dz..i A.i (wtajemniczeni wiedzą;)) też ma za zadanie ten PR e-karmy. Jak dla mnie - jest to PR ``czarny``, mnie akurat skutecznie zniechęca. Jest to takie Grubymi Nićmi Szyte, a my przecież idiotami nie jesteśmy...[/QUOTE]

Eeee a co to za teoria spiskowa?

Link to comment
Share on other sites

Żadnego interesu w tym nie mam, to tylko obserwacja i komentarz. Dogo jest wielkim i potężnym nośnikiem i właściwie nie dziwię się, że tak się dzieje, życzyłabym sobie tylko więcej subtelności i wyrafinowania - pewnie byłoby to skuteczniejsze i mniej irytujące. Spisku w każdym razie nie knuję, bo i nie ma powodu. Jesteśmy zwykłymi zjadaczami karmy, nic nie sprzedajemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja karmię od niedawna, przeszliśmy z Acany :) żadnych zmian na gorsze nie zaobserwowałam, kupki takie jak były, żadnego zapachu z pyska (np. po Purinie Pro Plan niestety zapach nie był najprzyjemniejszy), piesek je ze smakiem. Inna sprawa, że karmię nią maltańczyka (choć jest to wersja dla psów średnich i dużych), bo nie znalazłam wersji dla małych psów z jagnięciną. Granulki są malutkie, mniejsze od Acany nawet. I dawkowanie mniejsze, bardziej się opłaca :)
Polecam i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

U pudliszcza gdzieś tak po 2 tygodniach karmienia Nutrą Gold Holistic Lamb & Rice się zaczęły uszy... takiego gnoju nie widziałam w uszach od daaawna... Coś mu tam w tej karmie nie służy... pewnie ryż... zmiana na TOTW pomogła szybciutko, uszy bez leczenia się wyczyściły prawie do zera. Spróbujemy może jesienią Nutry Nuggets z jagnięciną.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pisze i tu...
Od miesiaca podaje suce nowa (dla nas) karma [B]NUTRA GOLD Salmon & Potato Adult Dog [/B] Z karmy bylam zadowolona (zakupilam maly worek 3 kg na probe), wiec postanowilam tym razem kupic juz 15 kg, ale w innym sklepie (przypadek). To co zobaczylam bardzo mnie zaskoczylo. Okazalo sie, ze ta karma ktora przyszla wyglada ZUPELNIE inaczej niz poprzednia (maly worek). Jak to mozliwe? Ktora karma jest prawdziwa?
Na obecnym worku napisane jest made in USA, nie mam niestety juz malego worka, zeby sprawdzic.
Granulki ciemne pochodza z duzego worka zakupionego wczoraj, granulki jasne byly kupione wczesniej

[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_7385.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Pisze i tu...
Od miesiaca podaje suce nowa (dla nas) karma [B]NUTRA GOLD Salmon & Potato Adult Dog [/B] Z karmy bylam zadowolona (zakupilam maly worek 3 kg na probe), wiec postanowilam tym razem kupic juz 15 kg, ale w innym sklepie (przypadek). To co zobaczylam bardzo mnie zaskoczylo. Okazalo sie, ze ta karma ktora przyszla wyglada ZUPELNIE inaczej niz poprzednia (maly worek). Jak to mozliwe? Ktora karma jest prawdziwa?
Na obecnym worku napisane jest made in USA, nie mam niestety juz malego worka, zeby sprawdzic.
Granulki ciemne pochodza z duzego worka zakupionego wczoraj, granulki jasne byly kupione wczesniej

[url]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_7385.jpg[/url][/QUOTE]

Agnes, a zapytaj jeszcze u dystrybutora: [url]http://www.e-karma.pl/contact.php[/url]
Chyba, że już to zrobiłaś.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Przymierzam się do karmienia mojego alergika jakąś karmą rybną, mam w domu próbkę Nutry Gold Salmon&Potato - czy ktoś karmił psy alergiczne? Ma alergię głównie na drób, tam jest niby chrząstka drobiowa, ale w mikrych ilościach - chodzi mi ogólnie przyswajanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Jestem strasznie zawiedziona tą karmą!!! :( Moje psy nie chcą tego tknąć, dosmaczam im tak że jest więcej mięsa i innych dodatków niż samej karmy i ledwo ledwo się zmuszą, kupy po tym okropne. Częste luźne kupska o dziwnym kolorze ni to żółć, zieleń, brąz nie wiem co. Po trzech dni karmienia nie chcą jej tknąć nawet dosmaczonej. Wyglądem też mnie nie przekonuje, niby zapach ryby ale słaby do tego sprawia wrażenie strasznie suchej (normalnie jak wióry :() Termin przydatności jest dobry. Nie wiem co z nią zrobić. Generalnie zauważyłam, że karmy holistyczne nie służą moim psom. Czy ktoś karmi tą karmą i chciałby ode mnie odkupić? Mam jeszcze ponad 13 kilo! Plizzz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziele77']Jestem strasznie zawiedziona tą karmą!!! :( Moje psy nie chcą tego tknąć, dosmaczam im tak że jest więcej mięsa i innych dodatków niż samej karmy i ledwo ledwo się zmuszą, kupy po tym okropne. Częste luźne kupska o dziwnym kolorze ni to żółć, zieleń, brąz nie wiem co. Po trzech dni karmienia nie chcą jej tknąć nawet dosmaczonej. Wyglądem też mnie nie przekonuje, niby zapach ryby ale słaby do tego sprawia wrażenie strasznie suchej (normalnie jak wióry :() Termin przydatności jest dobry. Nie wiem co z nią zrobić. Generalnie zauważyłam, że karmy holistyczne nie służą moim psom. Czy ktoś karmi tą karmą i chciałby ode mnie odkupić? Mam jeszcze ponad 13 kilo! Plizzz![/QUOTE]

A czym wcześniej karmiłaś swoje psy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest Lotty

Odświeżam temat. Zastanawiam się nad tą karmą:[URL]http://www.nutranuggets.pl/NUTRA-GOLD-HOLISTIC-Indoor-Adult-Dog-Microbites,5,21[/URL]
Myślicie, że warto przestawić na nią psy?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='filodendron']Kiedyś ją mieliśmy - ma/miała bardzo drobne granulki. O smakowitości się nie wypowiem, bo nasz pies jest ciężki jeśli chodzi o suche karmy.
Ale żadnych sensacji gastrycznych nie było.[/QUOTE]
Dzięki, a co powiesz o składzie? Chciałabym ją dawać zamiast Brit Care Adult Small ( jagnięcina z ryżem).

Link to comment
Share on other sites

Słabo się znam na suchych, bo mój - jak wspomniałam - raczej bojkotuje ten rodzaj żywienia.
Na pierwszy rzut oka Brit wygląda na mniej napakowany wypełniaczami - jest tylko ryż.
A w Nutrze ryż brązowy, ryż biały, proso, owies, ziemniaki, jęczmień, siemie lniane - jak się to zsumuje, to kto wie, na którą pozycję w składzie wyskoczyłyby zboża.
Ale nie wiem. Kto wie - tak naprawdę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...