Jump to content
Dogomania

Krzysiek Łapka

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Krzysiek Łapka

 • Rank
  Member
 1. Tak, dostałem już karton próbek i ulotek. Zobaczymy co klienci na to.
 2. Granulki karmy z jagnięciną są wielkości monety 10 groszy. Tak mniej więcej :) i troszkę grubsze. Wszystkie karmy TOTW mają podobne granulki.
 3. Cytat z ulotki: "Jedyna w swoim rodzaju żywieniowa innowacja Nature's Protection stanowi dodatkowy składnik zapewniający zdrowie i dobre samopoczucie Twojego psa w całkowicie naturalny sposób. Szczegółowe naturalne badania wraz z nowatorską autorską technologią doprowadziły do odkrycia MZG. Jest to czynna zmikronizowana forma klinoptylolitu, naturalnego składnika który jest całkowicie bezpieczny do spożycia i dostarcza wielu korzyści. MZG znajduje się w składzie wszystkich produktów Nature's Protection, co czyni naszą markę wyjątkową i wyraźnie odróżnia od innych. Badania naukowe dowodzą wielorakich korzyści z przyjmowania MZG: - pochłania szkodliwe bakterie i ich toksyny w jelitach - Stymuluje wydalanie toksyn z organizmu - Stymuluje układ odpornościowy - Wspomaga działanie przeciwutleniaczy w organiźmie - Przyśpiesza odbudowę tkanki kostnej po urazach - Stymuluje wzrost tkanki kostnej - Pozytywnie wpływa na strukturę włosów i pomaga uzyskać lśniącą sierść - Pozytywnie wpływa na jakość mazi stawowej - chroni przed radioaktywnością ( zmniejsza ilość Cezu 137 w organizmie i całkowicie eliminuje jego obecność w niektórych organach i tkankach ) - Usuwa metale ciężkie, chroni przed zatruciem organofosforanami - Stanowi nowy środek wspomagający leczenie raka - redukuje neurologiczne powikłania cukrzycy"
 4. Gratuluję marketingu. Jak psom smakuje Pedigree i Chappi to co można o tych karmach powiedzieć. Dałem przykład tych karm, ponieważ są w przybliżonej cenie. Jedna hypoalergiczna na jagnięcinie, indyku lub łososiu bez kukurydzy. Druga znana i uznana karma holistyczna. Proszę nie szukać tu złośliwości, po prostu jak pojawia się nowy produkt, dobrze jest mu się przyjrzeć. W Krakowie mieliśmy już przykłady różnych karm np. Supra która umieszczała na opakowaniu ile tylko mogła znaków i symboli typu HACCP. Na tym forum jest dużo osób z olbrzymią wiedzą, które mogą się obiektywnie wypowiedzieć na temat karmy, składu i dawkowania.
 5. Tak, czy siak dawkowanie jest tu dziwnie podane. Minimalne jest takie jak w innych karmach normalne. Maxi Adult ma przy wadze 35-40kg 450-500g gdzie inni producenci ( znani od lat na rynku ) podają ok. 300 - 400g. Po za tym, wszędzie mączki i kukurydza nawet jak jest ryż. Ciężki może mieć start ta karma gdzie ceny kształtują się na poziomie Brit Care, Nutra Gold, Chicopee i wyższe niż Bosch.
 6. Faktycznie coś dziwnego. Dawkowanie dwa razy większe dawkowanie niż Brit Care, Chicopee czy innych podobnych karm.
 7. Porównanie Royala do S klasy to mocna przesada. Jak to ktoś ostatnio stwierdził, wystarczy uwolnić diety dla sklepów zoologicznych tak aby one też mogły tym handlować to lekarze przestaną go polecać. Wtedy Royal spadnie do poziomu golfa 3 no może 4. Czasy Royala się już skończyły. Pierwszy problem to cena, bo jak ma się sprzedawać mini adulta w cenie 23zł/kg gdzie Nutra Gold kosztuje 15,90/kg Pro Plan 18,90/kg Bento 15,50/kg Brit Care 15,50/kg TOTW 20,00/kg Drugi problem to plotki o podróbkach ściąganych z zagranicy.
 8. [URL="http://naturesprotection.eu/en/dog/puppy-starter/"]http://naturesprotection.eu/en/dog/puppy-starter/ [/URL]
 9. Witam. Jedna z hurtowni wprowadziła do swojej dystrybucji karmę tej firmy. Jest to ponoć nowość na naszym rynku. Posiadają dwie linie: - tańsza to Araton - droższa to Nature's Protection Podaję linka do strony Nature's Cenowo wychodzi całkiem przyzwoicie. Orientacyjnie: 12kg w granicach 140-160zł 4kg - 70zł 500g - 15zł Co o niej sądzicie? Zastanawiam się właśnie nad zakupem pakietu startowego opakowań 500g. Czekam na ulotki i próbki. Pozdrawiam.
 10. Pozostaje się przyłączyć do uwag w/w :) miejmy nadzieje że coś się zmieni z biegiem czasu. Ograniczona dystrybucja i wysoka cena mogą się przyczynić do porażki na naszym rynku. Czas pokaże. Dlatego na chwilę obecną tego typu karmą w sklepie zostaje TOTW :)
 11. No cóż, co do cen: 1,5kg w okolicy 41zł 12kg w okolicy 290zł Ewentualna cena na wagę to 24-25zł/kg Na tą chwilę karma nie jest przewidziana do sprzedaży internetowej. Prawdopodobnie większe miasta będą miały sklepy oferujące tą karmę. Ewentualnie taki sklep jeśli będzie prowadził dostawę miejską, będzie dostarczał karmę do domu. Na chwilę obecną wiem że jest sklep w Krakowie i Wieliczce. W sprawie innych miast trzeba atakować dystrybutora Brita. W sklepach powinny być dostępne próbki. Są to najlepsze próbki jakie widziałem, 150g w woreczkach strunowych.
 12. Właśnie dostałem odpowiedź w sprawie dużych worków. Mają być, ale nie wiadomo dokładnie kiedy. Teraz testowany jest smak, stąd tylko małe worki
 13. Brit ma rozsądnie rozłożone ceny opakowań. Dostępne są opakowania 1, 3 i 12kg. Ceny nie są bardzo wysokie, dzięki czemu można nawet 1kg kupić w formie próbki, a cena będzie w miarę rozsądna. Co do light nie za bardzo się wypowiem, ale pozostałe rodzaje sprzedają się dobrze i klienci wracają :) Senior, Salmon i oczywiście Small Breed :)
 14. Witam. Właśnie znalazłem nowy produkt TOTW. Miał już ktoś do czynienia z nową linią? Z mięsem - [B]wołowiny, jagnięciny i dzika. [/B]Niestety na razie widziałem tylko małe worki 2,27kg.Trzeba zamówić do sklepu na próbę :)
 15. Już doszperałem się że z Warszawy :) Czekam na namiary sklepu z tego miasta ;) Dla mnie to też dziwne. Mam nadzieje że nikt nie będzie robił problemów jak pojawi się w regionalnej dostawie, tzn własnym transportem po mieście w którym jest sklep. Nie każdy Klient ma środek transportu, nie każdy ma czas na zakupy. Zobaczymy co czas pokaże. Jak na razie stoi na półce obok TOTW, niestety cena trochę wyższa. Zobaczymy jeszcze co psiaki na to :)
×
×
 • Create New...