Jump to content
Dogomania

Krzysiek Łapka

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Pozostaje się przyłączyć do uwag w/w :) miejmy nadzieje że coś się zmieni z biegiem czasu. Ograniczona dystrybucja i wysoka cena mogą się przyczynić do porażki na naszym rynku. Czas pokaże. Dlatego na chwilę obecną tego typu karmą w sklepie zostaje TOTW :)
 2. No cóż, co do cen: 1,5kg w okolicy 41zł 12kg w okolicy 290zł Ewentualna cena na wagę to 24-25zł/kg Na tą chwilę karma nie jest przewidziana do sprzedaży internetowej. Prawdopodobnie większe miasta będą miały sklepy oferujące tą karmę. Ewentualnie taki sklep jeśli będzie prowadził dostawę miejską, będzie dostarczał karmę do domu. Na chwilę obecną wiem że jest sklep w Krakowie i Wieliczce. W sprawie innych miast trzeba atakować dystrybutora Brita. W sklepach powinny być dostępne próbki. Są to najlepsze próbki jakie widziałem, 150g w woreczkach strunowych.
 3. Brit ma rozsądnie rozłożone ceny opakowań. Dostępne są opakowania 1, 3 i 12kg. Ceny nie są bardzo wysokie, dzięki czemu można nawet 1kg kupić w formie próbki, a cena będzie w miarę rozsądna. Co do light nie za bardzo się wypowiem, ale pozostałe rodzaje sprzedają się dobrze i klienci wracają :) Senior, Salmon i oczywiście Small Breed :)
 4. Nie chcę robić reklamy, ale u mnie w sklepie :) Kraków, Nowa Huta :) Strona internetowa dopiero powstaje. Wiem że w ubiegłym tygodniu Brit rozsyłał karmy do klientów, więc jest opcja że może się pokazać w sklepach stacjonarnych. Dostępne są opakowania 1,5kg i 12kg. Po rozmowie z przedstawicielem pojawiły się nowe informacje. Niestety karma będzie dostępna tylko w sklepach stacjonarnych. Dziwna polityka, ale niestety takie są wytyczne. Z tego co wiem na chwilę obecną karma ma trafić do około 30 sklepów w Polsce. Rosiczka z jakiego miasta jesteś?
 5. Dokładnie. Podawanie karm w/w raczej nie ma sensu. Przede wszystkim dużo ruchu. Co do karm, większość firm ma w swojej ofercie karmę typu light. Może być Brit light 8% tłuszczu, Brit Care light 9%, Nutra Nuggets light/senior 9%. W skrajnych przypadkach można stosować diety weterynaryjne. Trovet Wight & Diabetic - dieta pokarmowa dla psów z nadwagą i otyłością 5% tłuszczu.
 6. Witam. Do karm bez zbożowych warto dodać karmę która ostatnio zdobywa popularność - Brit Care Venison. Oczywiście jest jeszcze TOTW.
×
×
 • Create New...