Jump to content
Dogomania

Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem
Dobrze, że pani w drukarni nawaliła bo tak to bym w robocie dłużej siedziała.

Noc była spokojna no nie licząc szczekania Miksera bo w obrońcę się bawi. Kocica spała w domu bo ją złapałam. Izoluję ją od Matyldy bo pogoniła koty sąsiadów za co dostała opierdziel. Biedny Maciuś siedzi za ogrodzeniem i patrzy w moją stronę :placz:
Psiaki rozdzieliłam w czasie mojej nieobecności tak na wszelki.
Mati utyka na nogę i chyba trzeba będzie przejść się do weta.
Matylda musi stracić parę kilo ma problemy z chodzeniem tzn. szybko się męczy!!! Majuska mówiła, że waży 17kg :-o
Majuska mówiła, że może dziś mi lekarstwa przywiezie bo jakiś 1 ciężko dostać.
Kudłacz łapie Parówę za ogon :roll:
Mam nadzieję, że dziewczyny dziś wpadną mimo złej pogody to sobie pogadamy o Mati.

Link to comment
Share on other sites

Muszę pochwalić Parówę.
Wlazła na wyro a ja do niej, że ma zejść :mad: ona nie i się zaparła a ja niemam siły jej ściągnąć bo se ;) dziewczyna waży. Jakoś mi się udało ja zwalić a ona znowu ale powiedziałam, że nie wolno i grzecznie zeszła.
A Matylda sama siada jak jej zapinam smycz :p

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy na spacerze. Parówa dyszy i dyszy.
Sąsiad zrobił takie oczy :-o jak zobaczył Parówę i pyta czy mam kolejnego psa a ja że nie. Widziałam ulgę...

Parówa pogoniła mi kocicę więc ją opierdzioliłam. Jak podchodziłam do Miśki to Parówczak już leciał a ja do niej zostać a ona w sekundzie się położyła. Spróbowała jeszcze raz podejść za mną a ja znowu zostań a ona znowu sie położyła. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Szpileczka, Miśka, Majuska ... ehhh :) Matylda rozpoczęła się walka o Ciebie ...![/quote]
A co, miała tam siedzieć dalej z tymi biednymi oczyskami, a my tylko hopkałyśmy jej wątek.... Poszło ...teraz już nie zatrzymamy tej " machiny " STAJEMY NA RZĘSACH MATI !!!!Każda pomoc i wsparcie mile widziane!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Miśka do roboty byś sie jakiejś wzięła;) masz ekipe na utrzymaniu:eviltong::evil_lol:[/quote]
Ale ja byłam wtedy w robocie :roll::evil_lol: Wracając z poczty odwiedziłam Kasiaka:diabloti:
spotkałam też na miejscu Halcię :evil_lol:
Oczko z roboty wyczyszczone oczywiście przez Halinkę :p
Kuba mój sąsiad zobaczył Parówę i powiedział, że strasznie brzydka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Który to ? :mad: dawaj namiar to buc zobaczy.....:mad::evil_lol:[/quote]
Kubuś to ten od małego onka z którym Mikuś się bawi. Mogę podać adres zamieszkania :roll:

Byłam wczesnym rankiem z mafią na spacerze po poleżeć mi nie pozwolili :angryy:
Majuska poszłam na całego i na drodze gdzie o tej porze jeździ mało aut chodziła sobie bez smyczy :roll: Oh jak ona się słucha :loveu: Wyprzedziła Mikusia i dostała przyspieszenia :evil_lol: Jak ją zawołałam to wracała albo czekała :p
Jutro spróbuję póścić Miksera, pierwszy raz zobaczymy jak nam pójdzie.
Jedzonko od Majuski bardzo Parówie smakuje :p
Oczko wieczorem przeczyściłam z ropy wacikiem. Rano już było zawalone tym dziadostwem :angryy: więc wyczyściłam i myślałam, że żygnę :placz: Za 2 godz już oczko było zawalone :shake:

Jest postęp z kotami już tak nie goni. Maciuś mój ukochany kot sąsiadów czekał na ganku (bo go dokarmiam) i barówa grzecznie leżała. Stosunek Matyldy do mojej kocicy też się poprawił.

Pokazałam Matyldę mojej kol., która była raz w schronie i się dziewczyna wzrószyła jak ją zobaczyła. Mówi, że ona taka grzeczna, patrzy na cłowieka i zachowuje się jakby nie chciała robić problemu....

Link to comment
Share on other sites

Leki już mamy wszystkie, dzięki pomocy Beci, tylko te jedne kropelki dowiozę z Lublina w poniedziałek i weźmiemy sie za te oczy:roll: Wiedziałam, że Paróweczka się ugrzeczni:loveu:
Miśka , a Parówcia to ma nowe imię Barówa czy się po prostu przeliterowałaś;):eviltong:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...