Jump to content
Dogomania

Jaką hodowlę ON polecacie?


Martyna&Zara

Recommended Posts

Też się zastanawiam... Jak można polecać hodowlę, która de facto jeszcze nie jest hodowlą? Ot, dziecinada :lol:
Z całym szacunkiem dla właścicielki przydomka i suczki. Żadnej z nich nie znam, ale wierzę, że obie są super i życzę hodowlanych sukcesów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok axusia.
dziewczyny....:roll::evil_lol:...
axusia dala wlasny kredyt zaufania hodowli Isztar .na podstawie tego kredytu poleca ta hodowle.
ps.ale jestescie bojowe kobity:cool3::diabloti:.oficjalnie hodowcato czlowiek ktory ma hodowle.hodowla jest.jak urodza sie dizeci to nawet bedize juz nie tylko na papierze.jak nieudasie hodowli zrealizowac planow hodowlanych[bo genetyka to za bardzo na zyczenia nie reaguje ,franca jedna:D]to kto bedize swiecic oczkami?axusia nie wy.to co sie martwicie nazapas?a mozeto bedize hodowla-rewelka?wtedy axusia bedize mogla powiedizec ze kredyt zaufania byl udany.po prostu.axusianei jest postacia w onach o prestizu tak duzym zeby wazyc tygodniami czy latami swoje poglady bo rzutuja na rase.litosci.polecanie hodowli przez axusie nie jest kamieniem wegielnym dla rasy on.tak jak polecanie jakiejkolwiek hodowli ona przez nas-uzytkownikow forum dogomania.;).owszemjest to forum publiczne wiec w jakis sposob opiniotworcze.ale bez przesaaady;).

Link to comment
Share on other sites

Ale kto tu mowi o wojowaniu? :crazyeye: Zadalam normalne pytanie, to wszystko. Hodowla na papierze...na papierze, to ja moge napisac, ze jestem hodowca sloni, a ze nie mam jeszcze chociazby jednego slonia, to sie wytnie. Kto jaka poleca hodowle, generalnie obchodzi mnie tyle, co jakie mopsy sa czolowka na wystawach. Generalnie, polskie hodowle ON mnie nie interesuje i nie polecilabym zadnej z nich. Natomiast nie rozumiem jak mozna nazywac hodowca kogos, kto poki co ma tylko suke i przydomek.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
"ale jestescie bojowe kobity"
[/QUOTE]

Może bierze sięto stąd, że Axusia przy zerowym doświadczeniu i młodym wieku baaardzo mocne opinie wypowiada. Na różnych forach. Pewnie dla wielu ludzi to w końcu stało się drażniące.:evil_lol:

A tak BTW chyba tylko totalny wariat brałby pod uwagę przy wyborze szczeniaka opinie z Internetu. :shake: :roll:

Link to comment
Share on other sites

'Wojowanie' to można sobie było obejrzeć/poczytać 2miesiące temu na innym forum...

Tutaj widzę tylko pytania i absolutnie niezadawalające odpowiedzi:shake:.

[B]Berek[/B] - a ja dzięki temu wątkowi trafiłam na stronę hodowli Kirschental i ośliniłam się strasznie:evil_lol:.

Można dzięki forum/forom pewne perełki wyłapać:diabloti:, a co się z nimi zrobi... no cóż ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Może bierze sięto stąd, że Axusia przy zerowym doświadczeniu i młodym wieku baaardzo mocne opinie wypowiada. Na różnych forach. Pewnie dla wielu ludzi to w końcu stało się drażniące.:evil_lol:

A tak BTW chyba tylko totalny wariat brałby pod uwagę przy wyborze szczeniaka opinie z Internetu. :shake: :roll:[/quote]


świete slowa berkowa :evil_lol::loveu:

co do wiesci z netu , cos jednak mozna sie dowiedziec,ale raczej doszukiwac sie z kontekstu ,podtekstów , kojarzyc jakies fakty czy wypowiedzi ,łatwiej trafic na posiadaczy psa z danej hodowli itd . wiec pomocny jest ,a raczej bywa.

Link to comment
Share on other sites

zdziwilabys sie Berku ile jet wariatow na tym swiecie.:diabloti:
jak widze ze nie wiem o co chodzi to juz lepiej EOT zrobie bo ja biedny zuczek i taknieiwem oczym wy piszecie:).
sajo-oficjalnie jest hodowca bo ma przydomek i suke hodowlana.;).i nie pisalam o wojowaniu tylko o tym zescie bojowe kobity:cool3::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś tu wspomniał, ze polecałam hodowle na forum.
A prawda jest taka, ze nawet nie wspomnialam o tej hodowli na forum, a ktos wywolal mnie tylko do tablicy ... szukajac zaczepki.
Sa bardziej znane hodowle ktore mozna polecac ( chocby De-Besów) dlatego nigdy bym nie wspomniala/ nie wspomnialam o Isztar.

Link to comment
Share on other sites

aaa i jezyk swierzbi...:razz::diabloti:.
no fakt....nigdzie na dogo axusia nie polecala hodowli Isztar:cool3::cool3::cool3:.
i co teraz?:shocked!::cooldevi:
ps.jesli jednak ktos odkopal z dogo ten dowod przestepczy to czy moglby mnie glupiej podeslac link?

Link to comment
Share on other sites

Przekopywać dogo jakoś mi się nie 'kce':diabloti:.
Ale na tym forum świat się nie kończy:razz:.
Daleko szukać nie trzeba - hodowla Isztar jest polecana na stronie Axusi, w zakładce 'Wybitnie dobre hodowle owczarka niemieckiego'.

Wyprzedzam pytanie - TAK, biegam po różnistych stronach dot. ON/DON:evil_lol: i trafiłam również do Dorotki.

Link to comment
Share on other sites

ayshe chcąc byc do bolu obiektywna piszesz .... :evil_lol: , jesli umieszcze w swoim podpisie na forum, adres stronki na której napisze: polecam , uwazam za najlepsze itd to chyba moge byc zapytania o sens ,uzasadnienie na tymze forum itd ? nie sądzisz ?

Link to comment
Share on other sites

no jesli takie sa netowe obyczaje.....:roll::lol:
dlam nei ot nieco inna bajka...na stronie o piesku dziewcyzny x sa podane hodowleuwazane przez dziewcyzne x za bardzo dobre.to napewno mile dla owych hodowli ale nic to nie znaczy po prostu:p.rozumiem ze na stronie hodowli kogos kto nei jest anonimowy,ksztaltuje rase labo po prostu ma na nia wplyw sa polecane hodowle....to to cos znaczy.jest opiniotworcze.
ale ....
no dobra...axusia polecila hodowle Isztar.bo...no bo tak.podoba jej sie suka hodowlana,podoba jej sie ze cos tam.i kuniec.:diabloti:.nie chce tlumaczyc to co?zamordujecie ja wirtualnie?:D
Juliusz[ka]-byc moze ale to jest dogo i na dogo temat wynikl.ja rozumiem ze mozna nie lubic axusi,wszystko kumam-serio,serio.ale jest funkcja na dogo "ignor".bardoz dobra naprawde.
zamiast tematu o polceanych hodowlach[mimo mojej proby-niezbyt udanej -fakt]zrobil sie temat:axusia udowodnij dlaczego polecasz hodowle Isztar.kazdy czlowiek przecyzta,zajrzy na strone i powie sobie:fajnie,trzymam kciuki zeby rosla nam nowa hodowla,oby konsekwentnie realizowala plan,podniosla wyszkolenie suki,zrobila jej koerung[a szczegolnie polecam talentsichtung:loveu:]i niech hoduje.czas jest najlepszym sedzia.
a axusia z biegiem czasu nabierze dystansu do wszystkiego.zamiast wojowac zajmie sie swoim psem.rozumiem ze was drazni ale to mloda osoba jest,nie ma dystansu....naraza sie wielu ludizom ktorzy nei lubia radykalnych pogladow[ja akurat lubie ale mi juz przeszlo pisanie o tym,zwlaszcza ze juz wszystkie opisalam po stokorc i o stokroc za duzo].
ale moze dawajmy dobry przyklad rozmowy o hodowlach zamiast krecic sie wokol tego "dlaczego axusia poleca isztar".bo to niewiele wnosi szczerze mowiac do dzialu na dogo o onach;).proponuje bezustannie gleboki oddech i zarabista funkcje "ignoruj".sama uzywam.polecam.oszczedza ot wielu nerwow i tlumaczenia ze nie jest sie wielbladem:evil_lol:.
generalnie peace dziewczyny ...peace....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ayshe
Ale czy ktos cos zlego napisal o Axusi zdaniu na temat tej "hodowli"? Nie. Po prostu kilka osob spytalo dlaczego ma takie, a nie inne zdanie. Moze wie wiecej, moze ma jakies informacje nie podane na stronie, a ktore bylyby ciekawe? Moze ta informacja by sie komus przydala? :cool3:

Ps. mnie Axusia ani ziebi ani grzeje, nie znam jej, wiec prosze nie oceniac, ze jej nie lubie, tylko dlatego, ze mam inne poglady, czy dlatego ze zadalam w kulturalny! sposob klopotliwe, jak widac, pytanie.

Link to comment
Share on other sites

wiem sajo.zreszta to napisalam zeby axusia podizelila sieta informacja z nami ale jaknei chce albo nic szczegolnego nie jest powodem sympatii do tej hodowli to chyba nie bardzo jest na co sie nakrecac wirtualnie .;)
sajo-niestety zostajemy poddani ocenie "co poeta mial na mysli"notorycznie w necie.:cool3::lol:.taki folklor.:diabloti:
ps.przepraszam wszystkich ze sie wtracilam z biala flaga i wpycham sie miedzy wszystkich.potraktujcie to prosze jako wybryk starszej pani :D.obiecuje ze w drugiej podobnejsytuacji utne sie w paluszki. i z mojej strony to zdecydowanyEOT.:)

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko kciałam cos napisać:pSucz z Isztar faja,ale jak wszyscy wiemy ważne co ta sucz da za potomstwo.A,że zwiastowana ona nie będzie,bez dorego reproduktora się nie obedzie.I tu wyjdzie wiedza i doświadczenie hodowli.Bo byle jaki reproduktor może pospsuć miot i wtedy żadna rekomendacja nie pomoże.
jeżeli chodzi o to,że to hodowla początkująca-fajnie,jest jakaś wiedza,jest zdrowe podejście,jest szkolenie i plany szkoleniowe na przyszlość,czyli nie minimum,a to dobrze wróży.:cool3:
Dobrze wiemy,że są tacy którzy zaliczą co trzeba i jazda do repa najlepiej zza miedzy coby taniej było i szybko były szczeniole za półtora patola:angryy:

Link to comment
Share on other sites

No i D..tez chciałam tą sucz i hodowlę obejrzec ale mi stronka nie chodzi:roll:,a wracając do Axusi..to może nam napisze czemu tak ceni matke swojej sucz??/i ojca??/to napewno bedzie jakies wytłumaczenie,dla wielu...i nprosze nie odczytywac tego jako atak!to poprostu ciekawosc...tak na marginesie watku oczywiscie;)

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem ciekawa-bez podtekstow.czysta ciekawosc.:p.bo ja szczerze mowiac z aspiracjami bedac szukalabym innego skojarzenia,innej hodowli...itd...sucz axusijest fajna-jak to maly onek,poznalam ja i no fajny suczek.ale ja bym szukala raczej psa na charakter zeby zrealizowac plany szkoleniowe i albo olalabym kompletnie eksterier ale wtedy tylko z linii uzytkowej sucz albo kupila suke wybijajaca sie charakterem ale wsrod eksterierow;) natomiast doskonala eksterierowo.zupelnie z cyzstej ciekawosci podkreslajac to ze na forum milosnikow rasy nawet przy burzliwych dyskusjach trzeba pamietac ze cos nas laczy w koncu;).znajac plany axusi iczytajac o nich chcialabym po prostu dowiedizec sie dlaczego akurat tkaie skojarzenie .zastanawialo mnie ot od dawnaa skoro nenemuscha podjela temat ot ja sie podepne pod niego:oops:.
dlaczego mnei to ciekawi/ano dlateog ze chcialabym wiedizec jaki jest mechanizm decyzji zakupu szczeniat przez mlodizezz aspiracjami.szczenait ktore nie sa w zaden sposob szczegolne.a nie bardzo pasuje mi taka decyzja zakupu psa x wzestawieniu zopisywanymipalanami i pgladami nabywcy.nie ujamujac nic suczce ktora jest bardzo fajnym psiakeim i zycze jej wielu lat na cwiczaku:p.
i jeszcze jedno bo nei daje mi to spokoju.
axusiu-pisalas keidys na psy sportowe czy cos tkaiego ze masz suke z linii uzytkowej.co siez niastalo?bo to nie jest rozumiem ta twoja druga suczka[bo nei jest to onek].przepraszam za to pytaniealemnei to po prostu siedzi w glowie i milo by mi bylo jakbys napisala co z ta arbeitka.pamietam ze niemeicka arbeitka.miala na imie axa bodajze.

Link to comment
Share on other sites

Na owczarku.pl Axa Axusi jest sunią w typie ON.

Młodość ma swoje prawa:lol:.

Długo jeszcze będę twierdzić, że młoda jestem - bo łatwiej głupotę wytłumaczyć:diabloti:.

Grunt, to zdobywać wiedzę - ALE - z pokorą właściwą osobom 'raczkującym' w danym temacie/materii:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

chyba nigdy sie nie wie wystarczajaco duzo.:roll:.tak to juz jest.
ja jestem radykalna.ostatnio juz tak bardzo ze nie zabieram glosu w istotnych kwestiach dot.onow:diabloti:.stwierdzilam ze mi to do szczescia w sumie niepotrzebne.:lol:.zreszta kogo w sumie obchodza moje poglady i ich wyrazanie na forach internetowych.trzeba pracowac tak jak sie widzi prace z onami i uprawiac wlasny ogrodek.rozumiem jednak wojowniczosc;) mlodych osob.przejdzie kazdemu.
z axa moze mi sie cos pomerdalo ale ten temat mnie strasznie jakos "przeszkadza"bo dalabym sobie lape uciac ze czytalam o arbeitce.:cool1:
no i myslalam ze axusia kupi innego psa-nie ujmujac nic Yass bo kazdy z nas uwaza [i ma prawo]ze jego pies jest ...no jedyny i kiepsko znosimy publiczna krytyke swojego psa/psow.
zajmujac pozycje arbitrazowa w stosunku do innych niestety wystawiamy siebie na cel.i jakiegokolwiek psa by nie kupila axusia to i tak by byl nie taki;).mnie z czysto onkarskiej ciekawosci interesuja przeslanki dlaczego taki a nie inny.uwazam tez nadal ze jesli ktos jest dla nas drazniacy to po prostu korzystajmy z funkcji ignor bo chyba zagladamy na fora tematyczne po to zeby spedzac produktywnei czas.i nieco milo.;).axusie poznalam z Yass i jest to mila i zaangazowana dziewczyna.:p.
kate-ale wartosc swoja i swojego psa trzeba znac.obiektywna.ja iwem co mam na drugiej stronie smyczy.i wiem kto owe smycze trzyma:oops:.jeden pies jest dla mnie skarbnica pracy przewodnika-ucze sie na niej opanowywac wlasne problemy ze soba jako przewodnik.druga sucz przerasta moje mozliwosci jako przewodnika ale musze sie z tym pogodzic ze ja tego psa nie rozwine w pelni.:shake:. ito spojrzenie na moje psy z boku mimo calego fiola jakiego mam na ich punkcie daje mi mozliwosc obrony przed krytyka.bo forumowa krytyka nieczesto bywa konstruktywna rozmowa.

Link to comment
Share on other sites

bardzo dobrze axusia:p.jak juz opadna emocje mozna zaczac rozmawiac.a rozmowa to tez informacje o drugiej osobie i wtedy netowy image okaze sie nieco inny niz rzeczywisty;).no i wychodze z zalozenia zeforum jest po to zeby rozmawiac.jesli mamy do siebie jakies pytaniato forma ich zadania determinuje odbieranie ich przez nas i czesto niepotrzebnie wlaczamy emocje albo pytajnik"co poeta mial na mysli";).a od tego tylko krok do burzy umyslow:p.
informuje ze zapoznalam sie z zawartoscia,jakze burzliwych watkow, na owczarku.pl oraz forum pkpr[mojej ukochanej organizacji-jednej z wielu moich faworytow w onach:diabloti:].i musze powiedizec ze na jednej osobie osobiscie bardoz sie zawiodlam-na jej etyce jako przyszlego hodowcy .natomiast ta osoba nei jest axusia.:p.owszem,bojowa z niej mloda osoba:p....alewiecej osob przyprawilo mnie o opadniecie szczeki np dowiedizalam sie ze dysplazkja jest glownie srodowiskowa:razz::diabloti:a po ipo psy robia sie neibezpieczne +onkom ipo niepootrzeeeebne:razz::diabloti::diabloti:.naprawde w tej powodzi radosnej tfurczosci axusianeijestjakas supernegatywna osoba a mysleze z pomoca[nie warkotem]wszystkich da rade nieco bardziej dyplomatycnzie sie wypowiadac.:evil_lol:
wracajac do tematu:czekam axusia na twoj zamysl przy decyzji o kupieniu wlasnie Yass.jestem ciekawa bo ja zrobilabym diametralnie inaczej.a glownei zawsze obchodzi nas to odmienne od nas calkowicie zdanie .bo jak ktos ma takie smae to co to za radocha z ciekawosci:evil_lol:
psjestem z boku .absolutnie w nic sie nei angazuje .zeby nei bylo niedomowien.:p

Link to comment
Share on other sites

Ayshe , ale ja nie mowilam o ''ładności'' psa mowie tylko no, zreszta doksonale wiesz ''kogo'' miałam na myśli, i bynajmniej nie axusie, nie chodzilo mi o to że ''ta'' osoba ma pieknego psa, brzydkiego czy super do pracy, czy strasznego ale ze w ogole w siebie nie wierzy jako w przewodnika a za tym samym we wlasnego psa nie mwoie o przeroscie ambicji nad trescia tylko w ogole ze moze cos robic, taka ot jej ''dola'' ale czy kiedykolwiek uwierzy:razz:

Eee tam, a ja bym kupila psa i poszla z nim do najlepszego szkoleniowca jakiego poznalam, ayshe i ot filozofia:evil_lol:

Jezeli chodzi o AXUSIE to nie znam i nie oceniam!, ale bardzo nie podobaly mi sie jej posty odnosnie kupna pierwszej suki( wtedy tez naskok byl na mnie zebym pilnowala swojego ogrodka, ale ciut ostrzej), dalej nigdy nie rozmawialam slyszalam rozne opinie jednak to nie moja branza i nie moj bol:multi: mykam do myszek i do moich młotkow:loveu:

Axusia a tobie życze powodzenia i pociechy z psow bo to najwazniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

ale ta osoba pracuje i nie poddaje sie.i dlatego da rade.bo tak naprawde to trzeba pracowac.;)i czerpac z pracy przyjemnosc.i radoche z odkrywania w naszym psie i w sobie nowych rzeczy ktore sa nagroda za owa prace.dopoki sie czerpie przyjemnosc ze wspopracy i tworzenia na jej bazie wiezi to naprawdewsyzstkieprzeszkody przestajanimi byc a sa tylko kolejnymi drzwiami do otwarcia.
ale ja tez mykam do swoich myszek bo mlotki po calym dniu cwiczakow i treningu poszly wreszcie spac.[osiek o dizwo tez:roll:].alejej to nie wierze i wole jej zostawic cos na noc zeby nei siala zniszczenia w czasie nocnych przyplywow:ej dlaczego my spimy tyle?robmy cos:roll::mad::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...