Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Emir


Magdalena

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jak już Ci pisałam na pw :) Koło musi istnieć minimum rok, żeby mogło się przeobrazić w Oddział. Drugim warunkiem jest znalezienie chętnych osób, które tworzyłyby zgrany, dobrze rozumiejący się zespół... nastawiony na dłuższą współpracę...

A co byśmy robili - zależy od nas. Możemy zajmować się ogłaszaniem zwierząt szukających domów, interwencjami, szukaniem domów tymczasowych , może robieniem jakiś plakatów, ulotek, współpraca ze schroniskiem, wszystko zależy od naszej pomysłowości (podpatrzylibyśmy też Koła działające w innych miastach) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='& Gloria &']W niedziele? Na ,,ZERWIJMY ŁAŃCUCHY" ? Ależ oczywiście :)[/quote]
:oops: Oczywiście że w niedziele!! (nie wiem czemu myślałam o sobocie, może dlatego że to 04.10 - światowy dzień zwierząt, albo znowu jakieś daty mi się pomieszały)
ja będę z moim psem, to pewnie się spotkamy, fajnie jakby Magdalena też była bo byśmy już coś wstępnie ustaliły i pogadały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']:oops: Oczywiście że w niedziele!! (nie wiem czemu myślałam o sobocie, może dlatego że to 04.10 - światowy dzień zwierząt, albo znowu jakieś daty mi się pomieszały)
ja będę z moim psem, to pewnie się spotkamy, fajnie jakby Magdalena też była bo byśmy już coś wstępnie ustaliły i pogadały.[/quote]

Zgadza się 04.10 Światowy Dzień Zwierząt :p No to teraz czekamy na deklaracje Magdaleny ;)

Link to comment
Share on other sites

Postaram się wpaść jeśli dam radę :)
Ale trzy osoby to wciąż za mało (zgadza się, jest to minimum, które musimy spełnić, ale wystarczy że z tej trójki wykruszy się jedna osoba i staniemy znowu w punkcie wyjścia).

Myślę, że lepszy późniejszy ale mocniejszy start, z bardziej liczną załogą, niż wystartowanie od razu z minimum i liczenie na to, że się uda.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Magdalena']
Ale trzy osoby to wciąż za mało (zgadza się, jest to minimum, które musimy spełnić, ale wystarczy że z tej trójki wykruszy się jedna osoba i staniemy znowu w punkcie wyjścia).

Myślę, że lepszy późniejszy ale mocniejszy start, z bardziej liczną załogą, niż wystartowanie od razu z minimum i liczenie na to, że się uda.[/QUOTE]

Ooooo, jak sie ciesze, moze witam przyszle "emirowianki" :-)

Ja mysle ze jesli jestescie wszystkie trzy "sprawdzone i zawziete" to ryzyko ze jedna z Was odpadnie jest niewielka, wrecz przeciwnie - macie szanse zwerbowac wiecej osob.

I napewno bedziecie miec poparcie w Pani Izie :-), bedziecie dzialac rownolegle, a "w jednosci sila" :-), im wiecej organizacji prozwierzecych tym wieksza szansa ze cos zalatwicie.


Popatrzcie co robia inne wolontariaty na stronie EMIR, ja mysle ze jest to fantastyczny pomysl!!!!!!

Jest zapal, jest chec - na co czekac? ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przez przypadek weszłam dzisiaj na ten wątek. Nie jestem z Bydgoszczy ,ale studiowałam w waszym pieknym mieście i mam sunie z pod schroniska w Bydgoszczy. Dostałam ja od pana ,który przywiózł bidulkę zabraną z drogi koło Ślesina.Miał zamiar oddać ja do schronu.
Z tego co wiem w Bydgoszczy działała fundacja animalsów. Czy to już nieaktualne?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co dokładnie chcecie robić,ale ile czas powoli moge pomóć, niestety do schroniska nie mam jak dojezdzać :( ale jakieś zdjęcia, plakaty, grafika, lub inna pomoc, może w układaniu psów, zajmuje się co prawda amatorsko,ale zawsze to lepszy start dla psa, więc jeśli nadal aktualne, to jestem za :)

Link to comment
Share on other sites

Smerfetko ! A może porobiłabyś ogłoszonka na profilach adopcyjnych ?
Tyle psiakow czeka na adopcje a poza dogo to chyba niewiele osób ma czas i wiedzę jak robić ogloszonka. Są osoby, które fajnie robią banerki i plakaciki to też często potrzebne a tylko nieliczni potrafia coś wymodzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...