Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Emir


Magdalena

Recommended Posts

Moje drogie Panie jest okazja wykazania się.

[IMG]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/plakat-tylkoMonika.jpg[/IMG]

Gdyby każda wydrukowała kilka plakatów (nie muszą być kolorowe) i rozwiesiła tam, gdzie ma mozliwość to więcej osób z bydgoszczy dowiedziałoby się o akcji i może ktoś przysłałby dziewczynom szyjącym jakies kurtki...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magdalena']Moje drogie Panie jest okazja wykazania się.

[IMG]http://photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/plakat-tylkoMonika.jpg[/IMG]

Gdyby każda wydrukowała kilka plakatów (nie muszą być kolorowe) i rozwiesiła tam, gdzie ma mozliwość to więcej osób z bydgoszczy dowiedziałoby się o akcji i może ktoś przysłałby dziewczynom szyjącym jakies kurtki...[/quote]
zdjęcia nie widze,
a kto szyje? ktoś z Bydgoszczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Proszę ! Wejdźcie na wątek olkuski i wyślijcie list. To może dużo pomóc !

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index104.html[/URL][/quote]

Na tym wątku do którego podałaś link jest kłótnia (jak zwykle :shake:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/olkusz-oboz-zaglady-zwierzat-wyslij-list-127970/#post11503318[/url] tu znajdziecie treść listu i dane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hej, coś ruszyło z tą organizacją,czy raczej nie? ostatnio się zastanawiałam po przeczytaniu o akcji w schronisku w gliwicach,w którym szkolom psy do adopcji, tak sobie pomyślałam by się zebrać,nie wiem czy u nas coś takiego jest,ale może warto byłoby zacząć z taką pomocą, no i stopniowo zajmować się też innymi rzeczami,akcjami,bym musiała zobaczyć do schroniska,bo stronka nie działa,alepo sesji,co o tym myślicie? w sumie taki pies mógłby mieć większe szanse na nowy dom,no i dla psa było by to coś innego,niż siedzenie w klatce

Link to comment
Share on other sites

z tego co czytałam o schronisku w Gaju (wielkopolska) tam, wolontariusze zabierają pieski na spacery i "troszeczkę" pracują z nimi szkoląc z podstawowego posłuszeństwa. Zawsze wydawało mi się, że w Bydgoszczy jest podobnie. Magdalena będzie wiedziała jak to wygląda.

Smerfetka, a może spróbuj zostać wolontariuszem w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']z tego co czytałam o schronisku w Gaju (wielkopolska) tam, wolontariusze zabierają pieski na spacery i "troszeczkę" pracują z nimi szkoląc z podstawowego posłuszeństwa. Zawsze wydawało mi się, że w Bydgoszczy jest podobnie. Magdalena będzie wiedziała jak to wygląda.[/quote]

Pewnie, jak tylko jest odpowiednia pogoda i są wolontariusze to zabierają psy na spacery. Niestety psów jest tak dużo że nie da rady wyjść z każdym tak często jak by się chciało :-(

[quote name='owca']Smerfetka, a może spróbuj zostać wolontariuszem w schronisku?[/quote]

zapraszamy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

hej, sorki za małe zejście z tematu,ale odnośnie mojego wcześniejszego postu to nareszcie się zebrałam i mam czas no i byłam dziś w schronisku, bo znajoma zaczęła działać z organizacją szkoleń dla psiaków, no i się do niej dołączyłam i takie moje pytanie, czy może któraś z was dziś tam była,bo fajnie byłoby poznać,dziś tak przeszłyśmy i jeszcze nie wiem kto jest kim, ale mam nadzieję,że się poznamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...