Jump to content
Dogomania

Sochaczew - BARY, - MA DOM


luka1

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Wpłynęły dwie kolejne wpłaty dla Barusia :

[B]gonia66 - [COLOR=Red]25 zł :lol:
[/COLOR][/B][COLOR=Red][B][COLOR=Black]Renata5 - [COLOR=Red]20 zł :lol:

[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black]Dziękujemy cioteczki :multi: :loveu: więc na chwilę obecną mamy 65zł!

Lukuś zaktualizuj to w pierwszym poście żeby wsio było jasne ;)
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

[B]Ja jestem słowna kobieta i dzisiaj poszedł ode mnie przelew na 100,- jutro powinnas mieć na koncie.:eviltong::eviltong:
Bary szykuj plecak i w drogę :razz::razz:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Baruś Kochany pieseczku...wierzę, że Ci się uda...gorąco wierzę...wiedzę pomoc nieocenionych cioteczek- zaraz kasa na podróż będzie i potem to już tylko z górki..jestem taka zmęczona tymi porządkami świątecznymi ale nie mogłam tu do Ciebie nie zajrzeć na dobranoc...może już niedługo będę oglądała twoje nowe foteczki z nowego domeczku...bardzo bardzo bym juz chciała:lol:Miziam Cię teraz futrzaku Slodki gdzie tylko chcesz...a Ty śpij sobie słodziutko i śnij już tylko swój domeczek...dobry..Twoj...:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55'][B]Ja jestem słowna kobieta i dzisiaj poszedł ode mnie przelew na 100,- jutro powinnas mieć na koncie.:eviltong::eviltong:[/B]
[B]Bary szykuj plecak i w drogę :razz::razz:[/B][/quote]


Jest !!!! własnie sprawdziłam - dziekujemy, jeszcze troszeczke i jedziesz Baruś!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To ile jeszcze brakuje??[/quote]
na chwilę obecną mamy wpłaty na koncie od :
[B]
Kinga-kinia.................20,-
gonia66 ....................25,-
Renata5 ....................20,-
Marysia55..................100,-[/B]

Musimy uzbierać 400zł...ale będzie dobrze, damy radę cioteczki :cool3: inej opcji nie ma ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]TO WŁAŚNIE TEGO WIECZORU
ZŁO ZE WSTYDU UMIERA,
BO POD DACHEM TKLIWEJ KOLĘDY[/B]
[COLOR=Red][B]BÓG RODZI SIĘ W CZŁOWIEKU....[/B][/COLOR]

Kochane cioteczki...miałam iść juz spać i pomyslałam, że przejrzę pocztę...zrobiłam to i...otrzymałam cudownego maila od Pani Marii...nie mogę Wam go nie pokazać...A jak go przeczytacie- resztę dopowiedzcie sobie same:loveu:
[I][B]Przeczytałam w końcu wszystkie posty- powiem szczerze, że mam mało czasu na swoje''lubię''-jedna kobieta w domu...ale jedną rzecz powinnam powiedzieć-dla zaduszenia wątpliwości wszystkich: NIGDY, OD 20 LAT NIE MIAŁAM PSA SZCZENIAKA Z WYBORU. Cały ten okres wypełniały psy, których właściciele postanowili się pozbyć: nawet huski był po 2 latach niewygodny, jamnik też- nawet wszyscy się śmieli, że ja prowadzę przytułek. Ktoś, kto miał przynajmniej 2-3 psy takiego pochodzenia powinien wiedzieć, że to jak dziecko z domu dziecka- nie ty urodziłaś, nie ty do pewnego czasu wychowałaś- możesz dać wiele ale niekoniecznie zmienisz i zwyczaje, i osobowość tego KOGOŚ. Coś ma w genach, coś trwale przenosi z dotychczasowego życia, a już na pewno nie będzie spełnieniem twoich snów i marzeń. Jest po prostu INNĄ OSOBOWOŚCIĄ, która trzeba zaakceptować, dać jej szanę na dopasowanie się do wspólnego życia.Ile z siebie dasz- tyle po części dostaniesz. Prawda jest taka, że wiele ''zwyczajnych dzień po dniu " musi upłynąć, żeby było dla tego NOWEGO normalnie. Też źle byłoby, gdybym nie pracowała i napastowała psa swoją osobą- pies to silna osobowość, która daje temu wyraz kiedy zaczyna szczekać i chodzić z podniesioną głową, a musi mieć czas na ''rozpracowanie'' ludzi i własnego ''dopasowania się''. Każdemu psu dawałam sporo czasu i normalnego zainteresowania- widocznie dobrze im tu było, bo żaden nie chciał zniknąć. Nawet Brzydal idzie(że jej się chce dreptać 2 km na tych krótkich nogach) i wraca. Wszyscy niczym psychopaci rozmawiamy ze zwierzętami, a Brzydal nawt odpowiada(w swoim języku). Przez 10 lat chodziłam z kotem i psem na grzyby( pies, jak pies-szedl sam- gorzej z kotem-po 2 km trzeba bylo go nieść w koszyku, a w drodze powrotnej na własnym karku, bo kosz był zajęty przez grzyby- kot niestety slusznej wagi...).NIE OBAWIAJCIE SIĘ CIOTECZKI, włos Baremu z głowy nie spadnie, nie bijemy zwierząt i generalnie to one chcą na nas wymusić różne im wygodne postępowania- nie powiem, czasem im się nawet udaje....
Jeszcze raz spokojnych Świąt...[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

CZyli mamy juz prawie 300zł:multi::multi:Jesteście kochane cioteczki:lol:A swoją droga to ten Nasz BAruś jest szczęściarzem- tyle ciotek i jeszcze taka chałupa mu sie szykuje...nie wspomnę o Nowej Rodzinie...eh...po tym co przeszedł- należy Mu sie z całą pewnością...Chyba trzeba porozsyłać wątek cioteczki- jak myslicie? CZy czekamy tu? Bo chyba z tego co widzę, wszystki deklarowane wpłaty już wpłyneły...a szkoda czasu???Gdyby rozesłać po znajomych- kaska pewnie znalazłaby sie szybciej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Chyba trzeba porozsyłać wątek cioteczki- jak myslicie? CZy czekamy tu? Bo chyba z tego co widzę, wszystki deklarowane wpłaty już wpłyneły...a szkoda czasu???[/quote]
Jak możesz Goniu to porozsyłaj - będę wdzięczna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam wątek do kilku dogomaniaczek:lol:Nie mam teraz czasu, bo Mamuśka czeka ale wieczorem będe dalej rozsyłała..dużo nie potrzeba więc jestem spokojna:loveu:Teraz już tylko może życzyć wszystkim cioteczkom i wszystkim pieseczkom a w szczególności Barusiowi wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze w te Swięta....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']..dużo nie potrzeba więc jestem spokojna:loveu:[/quote]
Dla Barusia dużo nie trzeba ale druga bida potrzebuje pilnie :placz:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/blonie-kolejna-tragedia-dt-potrzebny-natychmiast-ktos-z-bemowa-do-odwiedzin-127687/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Właśnie napisała do mnie Pani Maria z prośbą o numer konta bankowego, aby również dołożyć swoją cegielkę do paliwka na transport:lol:Bedą więc kolejne złotóweczki:multi::multi::multi:[/quote]
Super :multi:
Goniu...podałaś numer konta ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...