Jump to content
Dogomania

SZNAUCER MINI Misza szuka SUPER turboOpiekuna - ZNALAZŁ!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bila']mam podobną półeczkę:lol::cool3:
[/QUOTE]

:diabloti: Bila wszystko co masz na półeczce ja też posiadam - niestety układ książek właściwy - czyli autorami został bardzo poważnie zachwiany przez dużą ilość ,,czytaczy" u mnie - po kolejnym wywaleniu wszystkiego z półek już nie poukładałam jak trzeba :oops:

no i część książek mam niestety w kartonach bo się nie mieszczą :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Gravesa i Agate Christie też mam, tylko Ty masz ładniejszą, seryjną jak morderca:evil_lol:. Ja mam taką zbieraninę:placz:. Ale regalik też mam taki :lol:, w drugim pokoju[/QUOTE]


a tez stoją na nim książki w dwóch rzedach? nie znoszę tego ale nie mam wyjścia póki co :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blisss']koszmarne to jest - moim marzeniem jest biblioteka taka jak na filmach - stoliczki, skórzane sofy i półki po sufit :loveu:

ech marzenia :p[/QUOTE]

No ja bym musiała na to klatkę schodową zaanektować:evil_lol:. Sąsiedzi by chyba jednak mieli coś przeciw:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']No ja bym musiała na to klatkę schodową zaanektować:evil_lol:. Sąsiedzi by chyba jednak mieli coś przeciw:roll:[/QUOTE]


gooopie te ludzie :shake: chociaż z drugiej strony pewnie po tygodniu miałabyś puste półki :diabloti: to już lepiej na dwa rzędy jechać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blisss']gooopie te ludzie :shake: chociaż z drugiej strony pewnie po tygodniu miałabyś puste półki :diabloti: to już lepiej na dwa rzędy jechać :cool3:[/QUOTE]

U mnie raczej nieczytaci:evil_lol:, no chyba żeby do antykwariatu wynieśli i biznes robili

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']U mnie raczej nieczytaci:evil_lol:, no chyba żeby do antykwariatu wynieśli i biznes robili[/QUOTE]

wiesz jak jest - czytaci czy nie jakby leżało to by darmo wzięli :roll:
ostatnio u fryzjera jakaś mamusia się skarżyła że jej dziecko w czwartej klasie ma strasznie grubą książkę do przeczytania - no koszmarną wprost - więc mu kupiła audio co trwa 4 godziny :roll: faktycznie jakiś byk ta książka ...

a potem wyrasta pokolenie niedouczonych którzy nawet zdania w ojczystym języku poprawnie nie sklecą :shake:

ja moim dzieciom teraz na dobranoc czytam Hobbita :diabloti: bo mi powiedziały, że te królewny, Puchatki to już nudy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blisss']wiesz jak jest - czytaci czy nie jakby leżało to by darmo wzięli :roll:
ostatnio u fryzjera jakaś mamusia się skarżyła że jej dziecko w czwartej klasie ma strasznie grubą książkę do przeczytania - no koszmarną wprost - więc mu kupiła audio co trwa 4 godziny :roll: faktycznie jakiś byk ta książka ...

a potem wyrasta pokolenie niedouczonych którzy nawet zdania w ojczystym języku poprawnie nie sklecą :shake:

ja moim dzieciom teraz na dobranoc czytam Hobbita :diabloti: bo mi powiedziały, że te królewny, Puchatki to już nudy :evil_lol:[/QUOTE]

No goopole, audio-booki to owszem, ale dla niewidomych, a nie że dziecko potem ciemne jak tabaka w rogu i dysleksje ma. to jakaś epidemia z tą dysleksją:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Fajne imiona dla piesów z Hobbita mozna dać. . . . . . .Dwalin, Balin, Kili, Fili, Dori, Nori, Ori, Oin, Gloin, Bifur, Bofur, Bombur, Gandalf, Thorin. Mnie się podobają niektóre.[/QUOTE]


noooooo a wściekłą kicię można nazwać .... Smaug :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja powinnam Dropsa przemianować na Golluma :loveu: My precioussssssssss :diabloti: właśnie mi wyżarł dziurę w kieszeni bluzy bo były tam smakołyki :roll:[/QUOTE]

może się zamienimy? :diabloti: wolę dziurę w ciuchach jako że są dla mnie hmmm... właściwie obojętne - za to zalewanie moich książek mnie mocno wkurza :evil_lol:

spotkajmy się w połowie drogi na podmiankę co? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blisss']może się zamienimy? :diabloti: wolę dziurę w ciuchach jako że są dla mnie hmmm... właściwie obojętne - za to zalewanie moich książek mnie mocno wkurza :evil_lol:

spotkajmy się w połowie drogi na podmiankę co? :razz:[/QUOTE]

zalewania książek to może i u mnie nie ma, ale za to jest zalewanie innych elementów domu :shock: chcesz?????? przemyśl to :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blisss']noooooo a wściekłą kicię można nazwać .... Smaug :diabloti:[/QUOTE]
Nie, cos Ty, przecież Smaug chyba źle skończył. Zresztą to był smok, z tych złych smoków. Wszystkiego dokładnie nie pamietam, ale swego czasu czytałam to dla wnuczka, który zamęczał mnie, żebym ciągle mu czytała, a jak już czytałam, to dokładał swoją wersję, po prostu zmyslał i kłócił się ze mną, że ja źle czytam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...