Jump to content
Dogomania

na ringówki czy na zęby?


Recommended Posts

Podczas gdy na głogowskich ringach wystawy klubowej i krajowej właściciele swoich piesków walczyli o tytuły, w Zakopanem prawdziwi miłośnicy i koneserzy rasy zajmowali się rzeczami zgoła przyjemniejszymi niż prażenie się w słońcu i naciąganie psów na różne strony.

_308904_n.jpg

Takie zajęcie jest o wiele bardziej pożyteczne i ciekawe. Przez jeden mały moment można poczuć się jak gwiazda gdy tłumy zbierają się i patrzą. A tym bardziej można się poczuć gwiazdą, jeśli wygląda się tak :

_308905_n.jpg

To była tylko mała zapowiedź tego co działo się w najbardziej uczęszczanym miejscu stolicy polskich Tatr - Górnej Równi Krupowej. Dwa groźne zwierzęta bez smyczy i kagańców(! ) bawiły swoją publiczność. Początkowo Rudy nie dawał za wygraną

_308900_n.jpg Był dzielny i niezwyciężony, ale i tak Stafik czy nie stafik pokazał mu kto rządzi..

_308903_n.jpg

Ale poczekajcie jak Rudzielec urośnie :evilbat: :wink:

Dag wybacz, jest o jedno zdjęcie za dużo ale za to są takie malutkie :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam sortis :D :D :D ja jako prawdziwy koneser rasy nie dbam o wyglad(fakt faktem ze niedlugo kupujemy sterydy bo troche kasy uzbieralismy hehe) a tylko o prawdziwe cechy wojownika, wiec.... :drinking: :drinking: :drinking: zreszta widac ze nero ma bardzo wysokie gameness :D

Link to comment
Share on other sites

ja jako prawdziwy koneser rasy nie dbam o wyglad(fakt faktem ze niedlugo kupujemy sterydy bo troche kasy uzbieralismy hehe)

zadbaj, zadbaj, no ale nie musisz zaraz być napakowany, wystarczy się ładnie ogolić, no może najpierw wywatowana marynareczka...

Link to comment
Share on other sites

Tufi to jesli moglabys nam troche odsprzedac, chociaz niedlugo jade za wschodnia granice po na prawde mocny towar hehe

sortis sama widzialas ze jak sie obudzi to prawdziwy wojownik z niego... :D w zakopanym ostatecznie pokonal Atka hehe jestem z niego dumny :drinking:

a o zmianie fryzury na razie nie mysle, pierwszy etap to zakup szerokich dresow (Marta nie moge juz wytrzymac, musimy jechac do "bzyka" tam byly na bank najszersze w okolicy :D :D :D ) a pozniej kolejny etap na bank nastapi :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Ej, u mnie na Bema sa takie swietne blyszczace dresy w promocji - 3 paski plus czwarty gratis - sa naprawde ekstra!

I do tego taka koszulke ze wscieklym pitbulem - matisse - kupic Ci taki zestaw? Widzialam szerokie blyszczace rozowe dresy ze srebnymi paskami! Kupmy se takie do Sopotu, co?

Sterydy, jakie mam, to encorton - moj picbull szybko na nich nabral masy i wygladal jak buldog :)

A co do gameness - dobry walczacy pies wie, kiedy uruchomic sie do gry, wiec macie bardzo dobre psy.

A karmicie je oczywiscie surowym miesem??? Bo to podstawa jest.

Link to comment
Share on other sites

Dag wybacz, jest o jedno zdjęcie za dużo ale za to są takie malutkie :oops:

spokojnie kofanie, historyjki zdjęciowe mile widziane, pod warunkiem, że małe foty som, czyli dobra z Ciebie dziewczynka.

A foty suuuper!!!

Staffiory górą!!!

pewnie Nero ma czarne podniebienie, a Atek nie!!

Franco, ty się przyznaj ile dałeś za operacje plastyczne tego krokodyla.

Dobre!!! :lol:

To jego gameness to sie dziwnie objawia, widocznie to o to chodzi, że pies jak nie umie sam sobie poradzić to ucieka do pana

Łooo... to Chruma jest idealnym gamedogiem! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze historyjka "akcja miska" w galerii, w sumie możnaby ją tu gdzieś podpiąć :lol:

A jeśli Chruma jest idealnym gamedogiem to prosię się stawić w wyznaczonym terminie w określonym miejscu, Athamas The Great Warrior i Nero Talibek to sprawdzą :evilbat:

P.S. Atek ma gorsiejsze niż czarne podniebienie, bo ma podniebienie w czarne plamy i mazaje.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Hehe wierzycie ze ktorykolwiek z Waszych psow pokona mojego Taliba... wolne zarty nad nim czuwa sam Osama wiec bojcie sie :D :D :D

Marta teraz szukam na Mazurach jakis dresikow swiecacych, ale jak nic nie znajde to bardzo prosze Tufi o taki zestawik w mozliwie jak nabardziej rzucajacych sie w oczy okorach... :D :D :D

Bardzo chetnie sprawdziwy gameness kazdego psa, np. w Chorzowie, preferujemy starcie 1 na 1 lub 2 na 2 (Nero i Atek to niepokonany duet hehehe). Chetnie tez cos obstawie ale mam nadzieje ze wiecie ze idziemy od 5000$ wzwyz :D :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak Atka, ale Nerusia to Chruma w kategorii wagowej bije na łeb... duzia dziewczynka... :evilbat:

Czy są jakieś gamedogi chetne do wypróowania w Krakowie- tak od poniedziałku do środy? Bo się wybieramy z Chrumcią na podbój Kraka.

Link to comment
Share on other sites

Licytujemy się? :evilbat:

Atek ja po niego przyjechałam był jedynym szczenięciem, które nie przyszło się ze mną przywitać bo akurat był zajęty warczeniem, pienieniem się i bulgotaniem wisząc na trochę luźniej skórze szyi własnej matki 8)

Link to comment
Share on other sites

Ehhh żałuje strasznie, że nie dotarłam na wystawę, ale niestety taka złosliwość losu :(. Widzę, że było odjazdowo :D. Chociaż nasz kanapowiec woli w ziemi podłubać niż przepychanki ;).

Dag jesli w środę będziesz dostępna w Krakowie to mogę spróbować wystawić pręgusa do walki z Twoim mordulcem ;). Tylko musimy takie miejsce znależć, żeby nas nie nakryli :lol: .

Link to comment
Share on other sites

tak patrze i widze,ze Atek kondyche stracil 8)

W bytomiu jak byl mlodszy to pokonal 80kilowa bestyje a teraz malemu sie poddal....Ale co sie dziwic ? Wszak ten co go zagryza to mordulec :wink:

:o :o :o

Gdzie ja dalam tego posta ? :o

Dagus gdybys go przeniosla na foto reportaz o walkach psow w wykonaniu Atka i staffulca a ta notke skasowala to bylabym niewymownie wdzieczna :modla:

Link to comment
Share on other sites

Ech Carry, Carry... przeniosłam... a notkę muszę kasować? Bo fajna :evilbat:

Mgd_a- niestety- nie odczytałam wcześniej Twojej wiadomości- a może nawet to i lepiej, bo Chrum złośliwie na dzień przed wyjazdem dostała cieczki, więc walka by się nie udała.

Ale Kraków jest śliiiczny!!! :lol:

Łaziłam z Chrumą przez 2 dni po rynku- i byłam mile zaskoczona, gdyż każdego dnia ze 3 osoby rozpoznawały, że to stafik, a nie amstaff, pitt, czy inny ratlerek...

Nawet jedne ludki podeszły i zapytały, czy to staffik ze Staff-ki. :lol:

Staff-ka, jesteś tam??? Chyba ludki myślą, ze staffik w Kraku musi być od Staff-ki.

I wyglądali na bardzo rozczarowanych, jak im powiedziałam, że nie... :oops:

A niedługo założę sobie własny topik, gdzie zobaczycie, jak Chrum morduje haszczaka naszej Manu :evilbat: .

Link to comment
Share on other sites

Mgd_a- niestety- nie odczytałam wcześniej Twojej wiadomości- a może nawet to i lepiej, bo Chrum złośliwie na dzień przed wyjazdem dostała cieczki, więc walka by się nie udała.

Szkoda Snorek by się cieszył z takiego obrotu sprawy :wink:

Ale Kraków jest śliiiczny!!! :lol:

Łaziłam z Chrumą przez 2 dni po rynku- i byłam mile zaskoczona, gdyż każdego dnia ze 3 osoby rozpoznawały, że to stafik, a nie amstaff, pitt, czy inny ratlerek...

Nawet jedne ludki podeszły i zapytały, czy to staffik ze Staff-ki. :lol:

Staff-ka, jesteś tam??? Chyba ludki myślą, ze staffik w Kraku musi być od Staff-ki.

I wyglądali na bardzo rozczarowanych, jak im powiedziałam, że nie... :oops:

Hehehe no to pakujcie manatki i przeprowadzajcie się tutaj, będziecie miały ferajnę Staff-ki do zabawy :D.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po krociutkim odpoczynku :D :D :D

Ale Kraków jest śliiiczny!!! :lol:

PRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :wink:

Łaziłam z Chrumą przez 2 dni po rynku- i byłam mile zaskoczona, gdyż każdego dnia ze 3 osoby rozpoznawały, że to stafik, a nie amstaff, pitt, czy inny ratlerek...

:D :D :D :D :angel:

Nawet jedne ludki podeszły i zapytały, czy to staffik ze Staff-ki. :lol:

Staff-ka, jesteś tam??? Chyba ludki myślą, ze staffik w Kraku musi być od Staff-ki.

I wyglądali na bardzo rozczarowanych, jak im powiedziałam, że nie... :oops:

No juz jestem :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W takim ukladzie bardzo mi milo,ze krakowianie sa wierni moim staffikom ... :wink: hihihihihihi :lol:

Hehehe no to pakujcie manatki i przeprowadzajcie się tutaj, będziecie miały ferajnę Staff-ki do zabawy :D.

WLASNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Ps.Akurat mnie nie bylo jak sie wluczylaś po "moich" wlosciach - ach 0X - :wink: :wink:

Pozdrówka :drinking: :drinking: - zimniutkie z pianka PYFKO NA LATO !!!!!!!! :drinking: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...