Jump to content
Dogomania

Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!


sosiczka

Recommended Posts

[quote name='jotka']Fundacja ma swoje konto na allegro ale o głupiej nazwie. Mam pytanie do tych, którzy są w allegro bardziej kumaci: jak to zmienić? czy trzeba konto wyrejestrowac i załozyc nowe, czy da sie zmienić login.
Poza tym, kto podejmie sie robić allegrowe fundacyjne ogłoszenia? Do tego musi dostac dane dostępowe.[/quote]

O, to ja chętnie poprowadzę allegro fundacyjne. Mogę robić zbiorowe allegra psiakom - takie jedno, a będą na nim wszystkie pieski fundacji.

Słuchajcie, mam też pomysł.

[B]Może sprawdziłyby się ulotki psów, które są w dt? takie małe, żeby ludziom rozdawać?[/B]

Nie każdy zagląda na tablicę ogłoszeniową, a tak weźmie do domu, przeczyta, ma od razu telefon, może komuś kto szuka psa podrzuci???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daria_13']To ja mogę robić ogłoszenia dla Zuzi i Bubusia tych 2 psiaków ok?[/QUOTE]

Dla Bubusia za klaudie? Może innego psika wybierzesz, jkiegoś który jest w hotel/lecznicy, bo bubuś jest u kludi na DT i tutaj była deklaracja, ze z ogłoszeniami dadzą sobie radę.
A Zuzi to kto? Jest jeszcze 'na stanie' Glutofio? :oops:
Staram się zorientować. Odzew jest wprost niesamowity ;] mam nadzieję, że każdy szybko się wywiąże ;] Pierwsze ogloszenia i TEKSTY [Chojrak, Busio, Sieroty i Tosiek] już się tworzą ;) No i Dria widze zaczęła działac z ogłoszeniami sierotek - super ;]

To wyjasniła się sprawa z tym gdzie jest Busio, to prosze Rybko o tekst ;] Pytani Rybki wywodziły się z mojego namotlania, po prostu narazie jestem w trakcie ogarniania, a wątek nie jest dośc dokłądny :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Nie wiem...
Busia Rafał wydrukował bo posłałam mu wcześniej.
Moze ktos tutaj zajrzy i się odezwie ja nie mam tuszu w drukarce, inaczej nie prosiłabym Rafała[/quote]

No tak... i jak tu się dogadać? sorry, ale spędziłam nad tym 1,5h.... i właśnie teraz czuje, że moja praca poszła na marne...

...jak tak będzie to dalej tak wyglądać to się nigdy nie dogadamy :shake: zamiast czytania książki do pracy magisterskiej robiłam te ogłoszenia. Teraz nie wiadomo po co....

Link to comment
Share on other sites

[B]_Lara[/B] - spokojnie, przyślij mi te ogłoszenia na maila, ja wydrukuję - w końcu od pewnego czasu mieszkam w firmie i mam całodobowy dostęp do drukarki :evil_lol:

[B]BoUnTy[/B] - myślę, że Darii_13 chodziło o psie sieroty ze śląska: Zuzię i Bubusia :lol: - a nie Bubusia od klaudii

Jakaś moda na Bubusie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]_Lara[/B] - spokojnie, przyślij mi te ogłoszenia na maila, ja wydrukuję - w końcu od pewnego czasu mieszkam w firmie i mam całodobowy dostęp do drukarki :evil_lol:

[B]BoUnTy[/B] - myślę, że Darii_13 chodziło o psie sieroty ze śląska: Zuzię i Bubusia :lol: - a nie Bubusia od klaudii

Jakaś moda na Bubusie :lol:[/quote]

Dzięki JOMA :multi:

A jaki Twój adres mailowy, bom nie pamiętam :oops:

Link to comment
Share on other sites

czytam, czytam i coś mi ucieka
nie wiem może to tylko moje wrażenie
ale gdzieś wcześniej już było napisane, że potrzeba osób do pomocy a nie do rządzenia i wydawania rozkazów
Bounty
wiem,że masz zapędy do rządzenia ale nie to było potrzebne
Wątek swojemu tymczasowi powinien założyć opiekun z DT ewentualnie poprosić o to kogoś,
ogłoszenia też są w zakresie DT ( lub przekazanie ich innym wolontariuszom ) wtedy nie ma zamieszania i 5 osób nie robi ogłoszeń jednemu psu a drugiemu nikt
poza tym, żeby wydawać rozporządzenia trzeba wiedzieć ''co się ma w zasobach ''
i proszę nie pisać, że mam nie być złośliwa czy bezczelna, bo mam swoje zdanie i raz na jakiś czas mam prawo się wypowiedzieć, a jeśli jest ono odebrane bardzo personalnie- jako atak to coś w tym musi być
pozdrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie dajmy się Bounty rozkręcić, ja wierzę ze połapać się nie moze sama się gubię.
Bounty wejdż na stronę fundacji tam jest i Zusia i Bubusie wszelkiej maści;)
Tu jest bardzo pilna sprawa proszę kogokolwiek o pomoc ogloszenia allegra wszytko co się da
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/dramat-suni-zostala-sama-po-smierci-wlascicieli-145885/index11.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Spokojnie dajmy się Bounty rozkręcić, ja wierzę ze połapać się nie moze sama się gubię.
Bounty wejdż na stronę fundacji tam jest i Zusia i Bubusie wszelkiej maści;)
Tu jest bardzo pilna sprawa proszę kogokolwiek o pomoc ogloszenia allegra wszytko co się da
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/dramat-suni-zostala-sama-po-smierci-wlascicieli-145885/index11.html[/url][/QUOTE]

Szukałam Zuzi i nie znalazlam przeciez od razu zajrzałam na strone fundacji.
Kubuś ale ja ie rozkazuje, kazdy sam sobie wybrał co chce, ja tylko zebrałam do kupy to kto do czego się deklaruje, defcto z zgoda Glutofi, z która pisalam dzisiaj długo na PW o czym nie musisz wiedzieć.
Glutofio w sumie do większosci psów ze strony fundacji 'ktos' się zgłosić, a Sarze miałam ogłoszenia robić ja do czego się zobowiazałam - pisałam Ci o tym na PW, tylko miałam dylemat cy ogłaszać czy czekac na wyjsnienie. Jak trzeba to jutro ją ogłoszę gdzie się da.

Ja naprawde nie rozpychalam po kątach lapami, żeby komuś powciskac ogłoszenia - powertuj wątek, kazdy sam się do czgoś zgłosił i juz zaczęli coś w tym kierunku robić ;) Ja tylko zebrałam deklaracje do kupy i chce ogarnąc, jaki pies i ile ma/bedzie miec ogłoszen, żeby sukcesywnie miał dorabiane i nie był w tyle ;]

Tak naprawdę to w zasobach cięzko się połapać, no i informacje sa niezbyt konkretne i watki 'porozwalane' [szczegolnie z kontaktem ws. adopcji]- trudno to w jedną dobe ogarnąc, ale powolutku...

A zadatki do rządzenia mam od urodzenia, a jak - przeciez ja urodzona domina jestem zaiście i mam na tyle nudne prywatne życie, mało własnych psów, że naprawde urozmaiceniem mojego wolnego czasu jest rządzenie kolegami/a wręcz w kilku przypdkach przyjciólmi i rozstwianie ich po katach wg własnego uznania :diabloti:

Pozdrawim i życze miłej nocy psiaczkom i opiekunom ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']

[B]BoUnTy[/B] - myślę, że Darii_13 chodziło o psie sieroty ze śląska: Zuzię i Bubusia :lol: - a nie Bubusia od klaudii

Jakaś moda na Bubusie :lol:[/QUOTE]


Ojej rzeczywiscie moje niedopatrzenie :oops: Nie zdąrzyłam doczytać jak się zwą...
To oczywiscie Dario jeśli chcesz to one są w mega potrzebie i napewno byłyby dzieczne za szybkie ogłoszenia. Zresztą widzę, że juz się zabrałas do roboty. Serdecznie dziękuje ;*
Najgorzej ogarnać, a później moze bedzie już łatwiej... Powoli piana opada, niektórzy jeszcze ją biją, ale to pewnie przez przesilenie jesienno-zimowe homorki niedopisują ;)
To ja ponawiam tutaj pytanie do Glutofi, żeby nie było [jako patronki DT] czy mam sie zajac 'tym ogrodkiem' w takiej formie jak pisałyśmy na Pw, czyli po prostu monitorowanie czy psiaki mają ogłoszenia, proszenie deklarujących sie o pomoc i ew. reszta [wiesz o czym mówie], czy skoro kubie123 tak bardzo to nie odpowiada to mam tego nie robić?

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie bo na stronie w tytule nie ma chyba imienia. Zuzia to jedna z "psich sierot".
Jak będziesz mieć jakieś wątpliwości pisz ja mam to w miarę ogarnięte. Jedyne czego nie wiem to tego gdzie u kogo jaki pies siedzi :)
Wiem ze Daktyl u Muro- to juz coś! :multi:aaaa Bubuś u Klaudii a sieroty u Mosii:multi: no i psy Moniki kojarzę nie jest tak źle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Ojej rzeczywiscie moje niedopatrzenie :oops: Nie zdąrzyłam doczytać jak się zwą...
To oczywiscie Dario jeśli chcesz to one są w mega potrzebie i napewno byłyby dzieczne za szybkie ogłoszenia. Zresztą widzę, że juz się zabrałas do roboty. Serdecznie dziękuje ;*
Najgorzej ogarnać, a później moze bedzie już łatwiej... Powoli piana opada, niektórzy jeszcze ją biją, ale to pewnie przez przesilenie jesienno-zimowe homorki niedopisują ;)
To ja ponawiam tutaj pytanie do Glutofi, żeby nie było [jako patronki DT] czy mam sie zajac 'tym ogrodkiem' w takiej formie jak pisałyśmy na Pw, czyli po prostu monitorowanie czy psiaki mają ogłoszenia, proszenie deklarujących sie o pomoc i ew. reszta [wiesz o czym mówie], czy skoro kubie123 tak bardzo to nie odpowiada to mam tego nie robić?[/quote]

Bounty, ja myślę, że Ty się dobrze wywiązujesz z tej roli. Jak takiego kogoś jak Ty nie będzie to znowu wszystko będzie kuleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Faktycznie bo na stronie w tytule nie ma chyba imienia. Zuzia to jedna z "psich sierot".
Jak będziesz mieć jakieś wątpliwości pisz ja mam to w miarę ogarnięte. Jedyne czego nie wiem to tego gdzie u kogo jaki pies siedzi :)
Wiem ze Daktyl u Muro- to juz coś! :multi:aaaa Bubuś u Klaudii a sieroty u Mosii:multi: no i psy Moniki kojarzę nie jest tak źle[/QUOTE]


Dorzuć Tośka z Maciejkowic, bo Dragon nie nadaje się do adopcji jeszcze
do tego kotkę rehabilitowaną u mojej siostry, kota z brokatem od Jotki i paszteta -znaczy królika z Brynowa i będziesz mieć komplet NA JUŻ
do dziś nie wiemy jaka jest sytuacja Oskara, który siedzi u Mosii- czy ma tam DT czy DS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']

To wyjasniła się sprawa z tym gdzie jest Busio, to prosze Rybko o tekst ;] Pytani Rybki wywodziły się z mojego namotlania, po prostu narazie jestem w trakcie ogarniania, a wątek nie jest dośc dokłądny :oops:[/quote]
Przecież już dostałaś tekst.
Jest link na watku Busia do alegratki z tekstem.;)
Zaraz go wyróżnię, ale nie dostałam odpowiedzi czy na mixach czy na dogach.
A Chojrak, kontakt dostałam, ale dopiero dziś..więc nie wiem kiedy zrobię gotowy tekst, spróbuję jutro.

Edit: tutaj jest tekst Busia:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2304079_busio_wesolek_w_ciele_mixa_doga.html[/URL]

Dałam mu wyróżnienie i na mixach i na dogach, ale tylko o jedno bo nie mam kasy na telefonie zbyt dużo.

Edit2
jest i Chojrka, al ena szybko i nie ma jakiegos cudnego tego tekstu:
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2307941_chojrak_madry_zgrabny_i_powabny_a_nie.html[/url]

Archiwum mi zjadło dane DT w którym jest kontakt, więc Bounty wyślij mi, albo zmień, dałam Ci dane do mojej alegratki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...