Jump to content
Dogomania

Michaś mix ONka i rottka WALCZY O ŻYCIE. JUZ W DOMKU


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GameBoy - zrobiłaś wpisik na wątku Dukata i dzięki banerowi w Twoim podpisie trafiłam tutaj.

Jutro postaram się zrobić jakiś bazarek dla Michasia - tylko w ten sposób mogę pomóc.

[SIZE=1]Kupię na allegro dwie cegiełki - to tylko tak na rozruszanie aukcji. Więcej nie mogę, przykro mi... :oops:[/SIZE]





[SIZE=3]No i trzymam mocne kciuki za biednego psiaka!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Żeby to lepiej schodziło powinno być wyróżnione, wtedy nie zginie w tłumie innych aukcji. Sama [B]aukcja max!!![/B] Brakuje mi tam tylko jednego określenia (dla asekuracji), że to zdjęcie jako cegiełka będzie wysłane w formie mailowej (bo jak trafisz na złośliwego młota to może chcieć prawdziwej fotki, a jak jej nie dostanie walnie negatyw).

Link to comment
Share on other sites

Z pieniążkami niestety z racji pierwszego szkolnego miesiąca baaardzo kruchutko, jednak choć na jakies cegiełki bym znalazła grosiki... tylko czy licytować czy bezpośrednio wysłać na Twoje konto GB?
Na aukcje mam kremik z oferty avonu ten najnowszy 2 fazowy pod oczy ..tyle ze gdzies na bazarku widziałam kogoś kto wytawia kosmetyki z tej firmy i nie wiem czy wystawiac?:roll:

Link to comment
Share on other sites

ciotka pieniadze z allegro moga isc do Folen pozniej do mnie

Majqa ma racje, trzeba dopisac, ze te 5 zl to np za fotke Michasia
i musi byc wyroznione i podswietlone - tylko nie wiem czy da sie zmienic jak juz ktos zalicytowal
nie wiem czy nie trzeba bedzie tej zakonczyc i wystawc drugi raz

Link to comment
Share on other sites

Folen, dziś coś majstrują przy allegro, stąd masz problem. Jeśli tekstu się nie da uzupełnić, zrób to inaczej. Dodając informację w dodatkowych info, jest taka opcja (tam np. allegrowicz wrzuca informacje, że od - do go nie ma, by ludzie czekali na wysyłkę towaru etc.) i jest ona widoczna w całości aukcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...