Jump to content
Dogomania

7 szczeniąt - przeżyły 2 - I MAJĄ DOMY!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu::loveu::loveu: moja kochana tymczasowiczka :jumpie: dziwnie się czuję, że nie mogę jej teraz nawet odwiedzić...:-( ale wiem, że to dla jej dobra ;) pewnie teraz bawi się ze swoją nową panią :lol: a ja cały dzień zerkam przez okno czy nie idzie na spacer :eviltong: cieszę się, że i ona i Duszka trafiły na super domki :lol: gdyby jeszcze Rubi tak trafiła...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']:loveu::loveu::loveu: moja kochana tymczasowiczka :jumpie: dziwnie się czuję, że nie mogę jej teraz nawet odwiedzić...:-( ale wiem, że to dla jej dobra ;) pewnie teraz bawi się ze swoją nową panią :lol: a ja cały dzień zerkam przez okno czy nie idzie na spacer :eviltong: cieszę się, że i ona i Duszka trafiły na super domki :lol: gdyby jeszcze Rubi tak trafiła...:roll:[/quote]

żeby Ci w nawyk nie weszło podglądanie sasiadów zza firanki :evil_lol:

a Rubi możesz pomóc w tym :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

ehh...właśnie też nad tym myślałam, ale nie mam za bardzo jak...teraz wyjeżdżam i wracam dopiero 16-go kwietnia i właśnie od 16-go będę mieć tymczasowicza z katowic...chłopczyk jest bez oczka i rana kiepsko mu się goi w schroniskowych warunkach, poza tym jest strasznie zaniedbany, trzeba go wykąpać, ostrzyc, wyczesać...:roll: obiecałam, że go zabiorę na DT :painting:
a Rubi jest zdrowa, piękna...;) i ma dobrą opiekę...;)
potrzebuje tylko z tego co wiem się rozweselić i odstresować :razz: nie wiem czy konieczne jest branie jej do DT, czy nie wystarczy tylko jej jakaś jedna osoba, która będzie z nią spędzać dużo czasu :razz: podobno ktoś się nad nią zastanawiał ostatnio... i co nie wyszło ? :-(

Link to comment
Share on other sites

tak tak bo missieek sie opiernicza i nie zmienia na bieżąco ;) :evil_lol: :mad: pewnie jak będzie miała chwilę zmieni hurtem

No aaa super, że bierzesz tego bezoczka!!! w schronie ma biedak marne szanse na adopcję, a jak będzie czyściutki i pachnący to co innego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tak tak bo missieek sie opiernicza i nie zmienia na bieżąco ;) :evil_lol: :mad: pewnie jak będzie miała chwilę zmieni hurtem

No aaa super, że bierzesz tego bezoczka!!! w schronie ma biedak marne szanse na adopcję, a jak będzie czyściutki i pachnący to co innego :loveu:[/quote]


hehe, nie no ja wiem przecież, że ona ma duuuuużo na głowie, ale Mini dzisiaj pojechała do domku i już przeniesiona do nowej rubryczki a Finka bidna w starej siedzi :eviltong: ta ja nic nie mówię to Finka prosiła, żeby ją przenieść :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']hehe, nie no ja wiem przecież, że ona ma duuuuużo na głowie, ale Mini dzisiaj pojechała do domku i już przeniesiona do nowej rubryczki a Finka bidna w starej siedzi :eviltong: ta ja nic nie mówię to Finka prosiła, żeby ją przenieść :eviltong:[/quote]

bhahaha no rzeczywiście - to jawna dyskryminacja!!!! MISSIEEK!!!!!! :-x

Link to comment
Share on other sites

hehe spoko :evil_lol:
a swoją drogą była u nas dzisiaj (tzn. wczoraj:eviltong:) pani sąsiadka i opowiadała, że Finka jeszcze przerażona nową sytuacją, ale ogólnie ok :lol:
w domu nawet spoko, największy problem ma ze spacerami, ale wczoraj zabrała Finkę na godzinny spacer do parku i podobno była bardzo grzeczna :loveu: dzielna dziewczynka :loveu: za to jak przyszedł do pani jakiś gość od liczników czy tam od prądu (już nie pamiętam) to się biedna nie zdążyła schować na czas i popuściła ze strachu...:p no bo kto mu kazał tak nagle włazić, ehh...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=Blue]Bardzo proszę o nie rejestrowanie się na miau tylko dlatego aby wziąć udział w ankiecie dla poparcia missieek, nasza prośbą dotyczyła osób, które na miau działają ale na ankietę nie zwróciły uwagi lub się nią na co dzień nie interesują. W innym przypadku zepsujemy to co się udało osiągnąć i będzie to ze szkodą dla tej kandydatki.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Nie wiem czy wiecie ale Finka ze swoją Panią wystąpiły w odcinku "Kundel bury i kocury" z 15 października :loveu: dla osób zainteresowanych umieszczam linka :
[U][COLOR=#810081][url=http://ww6.tvp.pl/7400,20091015936660.strona]TVP KRAKÓW[/url][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#810081][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#810081][/COLOR][/U]
[U][COLOR=#810081][/COLOR][/U]
zaczyna się o Fince na mniej więcej 4 minucie ;) miłego oglądania ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Odwiedziła nas niedawno Finka ze swoją panią...strasznie wzruszające są takie spotkania, ale miło jest zobaczyć na własne oczy jak bardzo jest teraz szczęśliwa...:lol: oto zdjęcia ze spotkania :

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/8343/ihit.jpg[/IMG]
Finka z Tequilką:)

[IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3013/ihi2.jpg[/IMG]

a tu ze swoją panią i uradowaną tequilką :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...