Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='psiulka']
[I]A drugi łańcuszek też sprzedajesz (bo wydaje mi się, że miałaś)?[/I][/quote]

Mam fiolet i pomarańcz z odblaskową nitką, ale obie obroże są na zatrzask ;). Chcę sprzedać tylko fiolet. Pomarańcz bardzo lubię, chcę dokupić do niego smycz i pomarańczowe szelki (tylko z serii "miękkie i lekkie"). Zastanawiam się też czy kupić różowe szelki :evil_lol: (też z serii "miękkie i lekkie"), ale to nie teraz :p.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='RCookie']Mam fiolet i pomarańcz z odblaskową nitką, ale obie obroże są na zatrzask ;). Chcę sprzedać tylko fiolet. Pomarańcz bardzo lubię, chcę dokupić do niego smycz i pomarańczowe szelki (tylko z serii "miękkie i lekkie"). Zastanawiam się też czy kupić różowe szelki :evil_lol: (też z serii "miękkie i lekkie"), ale to nie teraz :p.[/quote]

[I]Aaa, myślałam, że masz dwa łańcuszki. ;) Nie za dużo tych różowych? :evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']diabeł, nie napalaj się tak :evil_lol:

brzydkie są te obroże 4cm, ale tanie przynajmniej :evil_lol:

dobrze, że rogzy nie rdzewieją, bo zaczęłam licytować tego z bazarku ;)[/QUOTE]

no wiem ze brzydkie bo ona bedzie do lasu :P ale ja chce zobaczyc szerokosc jak mu bedzie


co ma znaczyc ten podpis o szczeniaku wiq???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka'][I]Aaa, myślałam, że masz dwa łańcuszki. ;) Nie za dużo tych różowych? :evil_lol:[/I][/quote]

Czy ja wiem... wydaje mi się, że ten cieplejsze kolory jakoś bardziej pasują do Tośki, a jeśli chodzi o ten stereotyp "rooshoffych" lalek barbie to nic na to nie poradzę, mogły upodobać sobie inny kolor, a stereotypy należy łamać :eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']do tej szerokości łatwo się przyzwyczaić :)

no co, to co pisze:D szukam dobrego sznufa :D[/QUOTE]

no ale logan ma tyle klakow o wiele wiecej niz bystra czy flaty i to zle bedzie wygladac :P

dla siebie ? ???? :p sznaucera ? cos slyszalam ze chcialas gonczego :P

Link to comment
Share on other sites

Przez kilka osiedlowych szczekunów wręcz znienawidziłam sznaucery miniatury. Matko święta, szczerze mówiąc to głupie to było takie, niewychowanie, szczekliwe...
Wiem, że to kwestia wychowania, a raczej jego braku przez właścicieli, ale cóż zrobić.



[IMG]http://i34.tinypic.com/1twojm.jpg[/IMG]

Haniut w Rogzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']super!!! Poprosze na modelu

Jedna i druga bardzo mi sie podoba
[URL]http://images42.fotosik.pl/13/d3d11dec53730c13.jpg[/URL]

[url]http://images31.fotosik.pl/367/a975204941e89ec0.jpg[/url]

[/quote]

to te co kupiłaś w biedronce czy gdzie??????? widziałam, ze Ania kupiła podobną w biedronce tylko, ze czarną w te łapki z tym, że w komplecie miała jeszcze smycz.

[quote name='Justa']a może to do porażania prądem? :diabloti:[/quote]

[quote name='puzzle']Co jest przy tej obrozce? Zdjecie ze strony producenta.......

[/quote]

[quote name='Marta_Ares']hmm dziwnie to wyglada....[/quote]

nie chyba tylko na pewno :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']diaboł, chyba Lo więcej kłaków niż Ada nie ma :evil_lol:

no szukam zabawki dla moich psów :D
bo koty się za szybko psują :([/QUOTE]

ogolnie to nie ale na samej kryzie to chyba tak skoro na nim nie widac obrozy 3 cm ;p no tak wez JRT moze schudna jak beda chcialy go zjesc ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']
[I]Jak Ci się znudzi sport blue, to wiesz do kogo pisać. :lol:[/I]

[I]Nie cytuje się zdjęć. ;)[/I]
[/quote]


taaaa wiem :diabloti:
ale jeszcze go niemam wiec nieiwiem kiedy sie znudzi :evil_lol:
myslalm ze mozna jakos cytowac :roll:
[quote name='RCookie']Tak niedawno wcale jej nie kupiłam ;). Tośka rzadko w niej chodziła i ta obroża w ogóle taka... "zimna" mi się wydaje :lol:. Chyba jutro zrobię przesiew, bo raczej nie ma sensu trzymać czegoś, w czym pies prawie w ogóle nie chodzi... Z drugiej strony nie chcę, żeby to później znów mi się spodobało :lol:. Ale ze mnie zmienna baba :evil_lol:.[/quote]

ooo to rob szybko :diabloti:
i jak bedzie jakis ladny rogzik Mka aby nie rozowy to pamietaj o mnie :razz:

[quote name='Tede_girl']a w czym to tym razem czujesz :P[/quote]

:evil_lol::evil_lol:

[quote name='deer_1987'][URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6256&action=prod[/URL]
[B]ma ktos takie cos? warto kupic?[/B] widzialam wczoraj w zoologu[/quote]

oo fajne :razz:
nikt sie nie chwalil ze ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...