Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[QUOTE]niemozliwe raczej...
mas zjakas podrobe ;D
moze zdjecie wrzucisz?[/QUOTE]

Ludzie, to obroże wcale nie są jakieś niezniszczalne. Tutaj dowód - do tego jak widać w czasie prania, przez zepsuty metal, zabarwiła się taśma. Nie jest to oczywiście jakiś ogromny mankament ;)

[IMG]http://i35.tinypic.com/fo3st3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='olekg18']Gops-wyobraź sobie ,ze są psy które bardziej eksploatują obroże niż 10letni pudel.[/quote]

po pierwsze 11-letni :eviltong:
po drugie ten pudel napewno wiecej biega tarza sie i gryzie niz jeden roczny pies ;)
[quote name='Tede_girl']zdjecia nie mam jak wrzucić , bo bez aparatu jestem
ciekawa podróba obroza rogza z nitką na łańcuszku :] z PM[/quote]

dobra dobra :evil_lol:
wierze ;)

nie ktorzy uwazaja flexi za niezniszczalna a moj wtedy 9 letni pudel ja zerwal :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tede_girl']no prawda , ale jest jeszcze lepiej , niektórzy uwazają każdą smycz automatyczna za flexi :evil_lol:[/quote]

czy to byla jakas aluzja w stosunku do mnie? :diabloti:

;) zerwal flexi compact 1 do 25kg majac 6kg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=74092"']RCookie[/URL]]Potrzebujesz fioletową obrożę, czy szelki?
Ja się chyba pozbędę naszego fioletowego rogza z nitką :cool3:.
Wczoraj wymyśliłam sobie fajny komplet, ale coś czuję, że nie kupię takich szelek jakbym chciała [/QUOTE]
Szelki fioletowe mam, tylko za obrożą teraz biegam. Jutro do maximusa jadę zobaczyć cóż nowego przywieźli :razz:. Jak nie znajdę tego co chcę to się załamię i..... będę szukać dalej :evil_lol:. Uparłam się i na mnie nie ma sposobu :evil_lol:. Mama mi dzisiaj zapowiedziała, że ma wolny czwartek i piątek, więc mam żadnych smyczy nie zamawiać bo ona ich nie odbierze, ale nic nie zamawiałam niestety :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tede_girl']niee cos ty do ludzi którzy kupuja hiltona i sie dziwią , ze pis zerwał "flexi"[/quote]

heh :)
no znam pania ktora ma smycz fllipy i mowi ze to flexi :razz:


skoro nikt niema rogzow do sprzedania to ja sobie cos zamowie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tede_girl']ma ktos taka obroze ? jest wytrzymała??

[URL]http://www.futrzakowo.pl/index.php?products=product&prod_id=1465[/URL][/quote]
tej akurat niemam i nie mialam ale jesli chodzi o ta firme ekhmm mialam 3 obroze tej firmy w tym w dwoch poszedl zatrzask gdy pies pociagnal a jedna zostala brutalnie zepsuta ;)

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Może ktoś chętny na czarną sznurową smycz przepinaną z Dingo?[/B][/U]
Wiem, że jakiś czas temu kilka osób taką chciało. :eviltong:

Wygląda tak:
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/92487/00000021.jpg[/IMG]

Jest na dużego psa, wymiary:
Średnica sznura: [I]ok. 1cm[/I]
Regulacja: [I]110cm - 150cm -180cm - 210cm[/I]
Karabińczyki: [I]większy 8cm, mniejszy 6.[/I]
Miękka, wygodna, nie jest ciężka.
Użyta dosłownie kilka razy, nie ma żadnych śladów użytkowania, stan idealny.


Więcej info [cena] na PW.

Link to comment
Share on other sites

TZ mi dzis pokazywal pomaranczowa i zolta ktora miala przymocowane pudelko z bateria. sama obroza miala takie swiecace kulki ktore mozna bylo wlaczyc albo wylaczyc. jedyny rozmiar M jak na razie. az sie zdziwilam bo wynikalo z rozmowy ze by chcial takie kupic dla dziewczynek ;) ale chyba zle cos zrozumialam.. dopiero co sie pytal ile maja obrozek - po dwie kazda :D
podobna do tej
[url]http://www.tradera.com/Blinkande_LED_halsband_for_sma_hundar_28cm-auktion-72972979[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master'][URL]http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10935242&postcount=538[/URL][/quote]

[I]Chwila spokoju. :diabloti:[/I]

[quote name='gops']chcialam rogza sport niebieskiego...no ale w najgorszym wypadku kupie dwie obroze :razz:[/quote]

[I]Jak Ci się znudzi sport blue, to wiesz do kogo pisać. :lol:[/I]

[quote name='gops']hmmm sory za offfa ale jak sie cytuje post ze zdjeciem ?[/quote]

[I]Nie cytuje się zdjęć. ;)[/I]

[quote name='wiq']rogzowy łańcuch rdzewieje?[/quote]

[I]Nie. Ja mam odkupywanego, nowy nie jest, był prany i wszystko jest ok. ;)[/I]

[quote name='RCookie']Potrzebujesz fioletową obrożę, czy szelki?
Ja się chyba pozbędę naszego fioletowego rogza z nitką :cool3:.
Wczoraj wymyśliłam sobie fajny komplet, ale coś czuję, że nie kupię takich szelek jakbym chciała :placz:.[/quote]

[I]Po co kupować i za chwilę ją odsprzedawać? :evil_lol:[/I]

[quote name='Amber']Ludzie, to obroże wcale nie są jakieś niezniszczalne. Tutaj dowód - do tego jak widać w czasie prania, przez zepsuty metal, zabarwiła się taśma. Nie jest to oczywiście jakiś ogromny mankament ;)
[/quote]

:crazyeye:

[quote name='Cambel&Megi'][U][B]Może ktoś chętny na czarną sznurową smycz przepinaną z Dingo?[/B][/U]
Wiem, że jakiś czas temu kilka osób taką chciało. :eviltong:

Wygląda tak:

Jest na dużego psa, wymiary:
Średnica sznura: [I]ok. 1cm[/I]
Regulacja: [I]110cm - 150cm -180cm - 210cm[/I]
Karabińczyki: [I]większy 8cm, mniejszy 6.[/I]
Miękka, wygodna, nie jest ciężka.
Użyta dosłownie kilka razy, nie ma żadnych śladów użytkowania, stan idealny.
[/quote]

[I]A czemu już sprzedajesz?[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka'][I]Po co kupować i za chwilę ją odsprzedawać? :evil_lol:[/I][/quote]

Tak niedawno wcale jej nie kupiłam ;). Tośka rzadko w niej chodziła i ta obroża w ogóle taka... "zimna" mi się wydaje :lol:. Chyba jutro zrobię przesiew, bo raczej nie ma sensu trzymać czegoś, w czym pies prawie w ogóle nie chodzi... Z drugiej strony nie chcę, żeby to później znów mi się spodobało :lol:. Ale ze mnie zmienna baba :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Miłe :eviltong:

Za duża jednak jest....:lol:[/quote]

[I]Śmieje przecież. ;)[/I]

[quote name='RCookie']Tak niedawno wcale jej nie kupiłam ;). Tośka rzadko w niej chodziła i ta obroża w ogóle taka... "zimna" mi się wydaje :lol:. Chyba jutro zrobię przesiew, bo raczej nie ma sensu trzymać czegoś, w czym pies prawie w ogóle nie chodzi... Z drugiej strony nie chcę, żeby to później znów mi się spodobało :lol:. Ale ze mnie zmienna baba :evil_lol:.[/quote]

[I]A drugi łańcuszek też sprzedajesz (bo wydaje mi się, że miałaś)?[/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...