Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='vpassione']gops, a w takiej sytuacji co zaznaczyłaś przy wysyłce jak zamawiałaś? Poczta Polska + Płatność przy odbiorze?
W komentarzu dodać "dogomania"?[/quote]

tak :)
zaznaczylam chyba tak ;)
napewno tak :razz:
tylko dodaj ze z dogomani :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja już wiem co bym chciała:razz:

taką:
[URL="javascript:void(0);"][IMG]http://telezoo.pl/images/product/small200/5975/hb39.jpg[/IMG][/URL],ale rozmiar L
z zapięciem tego typu
[URL="javascript:void(0);"][IMG]http://telezoo.pl/images/product/small200/5957/hb03.jpg[/IMG][/URL]
myślicie,że to wykonalne:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']ja już wiem co bym chciała:razz:

taką:
,ale rozmiar L
z zapięciem tego typu

.]myślicie,że to wykonalne:evil_lol:;)[/quote]

ta druga ja tez chce tylko niebieska :loveu:

ta pierwsza strasznie droga...:eviltong: dwa razy drozsza od tych zwyklych :roll:

wykonalne 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']a niewiem..
zaraz spojze ;)

edit:
[URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?cat_id=181[/URL] tylko to[/quote]

:crazyeye:jest:multi::multi::multi:teraz musze przemówić do swojej glowy,że takie zapięcie też jest dobre:evil_lol:to może potrwać:evil_lol:ale bardzo dziękuję:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']:crazyeye:jest:multi::multi::multi:teraz musze przemówić do swojej glowy,że takie zapięcie też jest dobre:evil_lol:to może potrwać:evil_lol:ale bardzo dziękuję:loveu:[/quote]

jest dobre :diabloti:
bardzo dobre ;)
wrecz cudowne :razz:
bardzo ladnie wyglada i mniejsze prawdopodobienstwo ze sie rozepnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']jest dobre :diabloti:
bardzo dobre ;)
wrecz cudowne :razz:
bardzo ladnie wyglada i mniejsze prawdopodobienstwo ze sie rozepnie :eviltong:[/quote]

zdecydowanie mi to ułatwiasz:eviltong:

a co myślicie o tych rogzowych ID????Też bym zamówiła,ale boje się ,że wrazie zagubienia psa..tfu,tfu,tfu...ludzie będą myśleli,że to jakaś przywieszka,a nie adresówka????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tede_girl']a mi zardzewiało jedno ogniwo ... a obroze mam od niedawna ;/[/quote]

niemozliwe raczej...
mas zjakas podrobe ;D
moze zdjecie wrzucisz?
[quote name='asiol']Mój łańcuch rogza też żyje, jest piękny i błyszczący pomimo kąpieli (tych błotnych też), tarzania się w ziemi, piachu i we wszystkim :D[/quote]
no u mnie przzyla obroza wiele...i tez dalej blyszczaca i jak nowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Fiolet :loveu:. Jakoś coś mi się z tym fioletem wbiło do głowy i muszę kupić, żeby mi się wybiło :roll:. A szelki miały być ostatnim zakupem na najbliższy czas... :roll:[/quote]

Potrzebujesz fioletową obrożę, czy szelki?
Ja się chyba pozbędę naszego fioletowego rogza z nitką :cool3:.
Wczoraj wymyśliłam sobie fajny komplet, ale coś czuję, że nie kupię takich szelek jakbym chciała :placz:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...