Jump to content
Dogomania

*AMSTAFKA służyła 8 lat.Porzucona jak śmieć! SZCZĘŚLIWA w nowym, LEPSZYM domu.


Weronia

Recommended Posts

[quote name='ediiiii']a jakie macie gwarancję, że Pan (ten *&^$R#&*&^^# :mad::mad::mad:) po próbach "wymuszania" na nim nie pozbedzie się suni innymi sposobami???

jesteście z nim w kontakcie?

ja w każdym razie dokładam się do suni. Dajcie znać na PW albo przez Doddy, że jest taka potrzeba, a na pewno coś dorzucę.[/quote]

ediii, jesteśmy z nim w kontakcie. Już niedługo suczka trafi do schroniska.
Raczej się nie pozbędzie w inny sposób.

Jak się wyjasni, czy są chętne osoby do dołozenia się na budę, dam znań, oczywiście. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Jestem tu nowa ale chciałabym pomóc.
Gdyby nie to, że mam już 4 swoje pociechy to wzięłabym to cudne suczydło do siebie.
Pomyślałam sobie, żeby może dać ogłoszenie na allegro. Opisać jej historię i zacząć aukcje od złotówki.
Zaznaczyć w aukcji, że przyszły właściciel będzie gruntownie sprawdzony po to, żeby sunia nie powtarzała swojego losu choćby jeszcze jeden raz :shake:.

Jeżeli jeszcze coś mi wpadnie do głowy to się odezwę.
Życzę suni dobrego właściciela a wam powodzenia w jego znalezieniu :thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Majqa... kogo ja mam popytać?
Z moich znajomych nikt budy ocieplanej nie zrobi:([/quote]
Nie mam na myśli znajomych ale zupełnie obcych ludzi, czyli...jest schron, co za tym idzie miejscowość, tak? Jeśli to nie duża miejscowość to ludzie
o sobie wiedzą wszystko, łącznie z tym, gdzie diabeł ma młode. Wchodzisz do sklepu, pierwszego z brzegu, knajpy, zaczepiasz lokalsa i poprostu pytasz. Nie ma bata by nie nastąpił odzew. Nie raz i nie dwa tak właśnie załatwiałam sprawy, a i na obcym mi terenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rysia&Psiaki']Witam. Jestem tu nowa ale chciałabym pomóc.
Gdyby nie to, że mam już 4 swoje pociechy to wzięłabym to cudne suczydło do siebie.
Pomyślałam sobie, żeby może dać ogłoszenie na allegro. Opisać jej historię i zacząć aukcje od złotówki.
Zaznaczyć w aukcji, że przyszły właściciel będzie gruntownie sprawdzony po to, żeby sunia nie powtarzała swojego losu choćby jeszcze jeden raz :shake:.

Jeżeli jeszcze coś mi wpadnie do głowy to się odezwę.
Życzę suni dobrego właściciela a wam powodzenia w jego znalezieniu :thumbs:.[/quote]

Dzięki Rysia&Pysia.
Dzięki za zainteresowanie.
Właściciel właścicielem, ale psu trzeba budę najpierw załatwić. i to dobrą..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Nie mam na myśli znajomych ale zupełnie obcych ludzi, czyli...jest schron, co za tym idzie miejscowość, tak? Jeśli to nie duża miejscowość to ludzie
o sobie wiedzą wszystko, łącznie z tym, gdzie diabeł ma młode. Wchodzisz do sklepu, pierwszego z brzegu, knajpy, zaczepiasz lokalsa i poprostu pytasz. Nie ma bata by nie nastąpił odzew. Nie raz i nie dwa tak właśnie załatwiałam sprawy, a i na obcym mi terenie.[/quote]

Majeczka, jakby w Szamotułach był ktoś kto chętnie, za darmo zrobiłby budy ocieplane (umałby) to P.Wanda już dawno by o nim wiedziała...
tak mi się wydaje...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][U][B]Drogie koleżanki, wiadomość z ostatniej chwili:
Suczka Sonia dziś a najpóźniej jutro rano trafi do schroniska.
NIE MA BUDY!!!!!!!! :([/B][/U][/COLOR][/SIZE]
chyba zmieniam tytuł, wklejam nr konta i... zbieramy na budę dla suczki.
Chociaż to jej podarujmy. 8 lat w domu na kanapie.. i na starość taki pech:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']
[COLOR=Red][B][SIZE=6][SIZE=7]ZBIERAMY NA BUDę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]!!
[/SIZE][SIZE=6][COLOR=Purple][SIZE=2]nr konta fundacji pod której opieką znajduje się Sonia :
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]Fundacja [/B][B]"Radość Psiaka"
[/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]numer konta Fundacji:[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B]BANK SPÓŁDZIELCZY DUSZNIKI O/SZAMOTUŁY[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B]33 9072 0002 2004 0400 4914 0001

koniecznie z dopiskiem: na budę dla amstafki
[/B][/COLOR]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2847/przyborowko060ua9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8470/przyborowko065kv9.jpg[/IMG][/URL]

[/quote]

[B]Prosimy o pomoc.
Kupmy wspólnie budę dla suczki, którą Pan po 8 latach porzucił.
Żałował nawet na budę :(

Budę ocieplaną można kupić już za 300 zł!!
Jeśli ktoś widział tańsze, proszę dać znać!!!
Ale musi być ocieplana (suczka jest starsza, nie przetrwa zimy, jest przyzwyczajona do spania na kanapie:( ) i duża (Sonia ma nadwagę)

Czy jest ktoś chętny do pomocy??? :(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

dramat, biedna sunka, wyobrazcie sobie jej zagubienie, bol i strach, serce sie kraje. ta buda przy tym to pikus...
moze zamiast budy szukac domu przez allegro i inne?
co za skur...syn. wyjezdza po lepsze zycie a psa skasuje na bol i cierpienie, psa, z ktorym byl 8 lat. mi by serce peklo na jego miejscu...

Link to comment
Share on other sites

[B]Weronia[/B], zerknij na sekund 5 w ten wątek, post 41, Kasia 82. Napisz do dziewczyny, nic nie tracisz, a NK może przynieść pomoc od ręki (w tym finansową) tak stało się w przypadku suni Sati.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10857107#post10857107[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem [B]Weronia ;) [/B]Juz zabieram sie za czytanie watku.

Moge wstawic zdjecie suni do galerii na NK z dopiskiem, ze szuka domu stalego badz pieniazkow na zakup ocieplanej budy.
Suczka znajduje sie w Szamotulach? Mam tam daleka rodzine. Postaram sie z nimi jakos skontaktowac i zapytac czy czasem by nie przygarneli pieska by dozyla w spokoju te pare lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...