Jump to content
Dogomania

*AMSTAFKA służyła 8 lat.Porzucona jak śmieć! SZCZĘŚLIWA w nowym, LEPSZYM domu.


Weronia

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']bo:
- jest stary
- to amstaff

i to wystarczy, zeby przekreślic psa:shake::shake::shake:[/quote]

Ciotka, trzeba być dobrej myśli.
Boss szybko znalazł dom, wystarczyła dobra akcja ogłoszeniowa i dobre zdjęcia.

Czy Sonia ma rodowód? Bo jeśli nie to może ją odmłodzić chociaż na 7 lat, lepiej to brzmi dla ludzi.

Czy Sonia była domową sunią? Tzn. mieszkała w mieszkaniu czy w domku z ogrodem? Czy niszczy zostawiona sama?

Czy jest agresywna do psów, czy to tylko Wasze założenie z uwagi na rasę? Czy miała kontakt z kotami?

Czy jest zdrowa czy coś jej dolega?

Dowiedzcie sie jutro jak najwięcej o niej.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli moja propozycja z Allegro jest dla Was interesująca to potrzebuję nr tel. kontaktowy do osoby najbardziej zorientowanej w sytuacji suni. Jak się domyślam taką osobą jest WERONIA? Jak tylko dasz mi namiary na siebie zaraz wystawie licytację. Jeżeli macie jakieś sugestie, propozycje jak powinna być opisana aukcja to proszę piszcie. Zaglądnę tu popołudniu. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Rysia&Psiaki- dziękujemy! Podaj na mnie namiary - 511819130

Kasia 82 - dzięki za nk !!

Doddy:
Sunia nie ma rodowodu, ale była wielokrotnie rozmnażana:( , pewnie, ze mozna ją odmłodzić. Sunia mieszkała w domu- spała na kanapie ... raczej nie niszczy.
Jest agresywna- widziałam na własne oczy. o kotach nic nie wiem.
Jest zdrowa, ma tylko nadwagę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jenny19']Mogę pomóc w ogłoszeniach-potrzebuję jak najwięcej informacji o suni,zdjęcia(gdyby dało się załatwić lepszej jakości,jak pisze doddy byłoby super) no i namiary(telefon,email).[/quote]

zdjęcia są na razie takie jak w 1 poscie- mysle, ze nie najgorsze...
namiary na mnie: 511819130 , mail: [email][email protected][/email]
a inf. znajdziesz na watku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_82']Weronia do zimy to chyba jeszcze kawalek czasu ;) Do tego czasu nawet cos z kleconego z desek i wylozonego sloma powinno wystarczyc. Chyba lepiej skupic sie na szukaniu domku stalego zanim zima nastanie :lol:[/quote]

no coś nie wierzę, że ktoś ją zechce:/:/:/
ale pomóżcie dziewczyny w szukaniu, oczywiscie!!
moze akurat jej się poszczęści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ze warczy nie zawsze oznacza ,ze jest agresywna.Psy warcza ,ze strachu z niepewnosci.nalezy wyprobowac ja w zakladajac kaganiec i musi byc na dlugiej lince.[/quote]

raczej sie nie bała- była z właścicielem przy bramie przytuliska. Wtedy jeszcze nie oddawał jej. Przyjechał "porozmawiać"..
Myślę więc, że jednak nie toleruje zbytnio innych piesków..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rysia&Psiaki'][COLOR=seagreen][B]Witam. Tak jak obiecałam. Oto link do aukcji na Allegro. Życzę powodzenia.[/B][/COLOR]

[B][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=438584750"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=438584750[/B][/URL][/quote]

Rysia, bardzo Ci dziekujemy!
Piękne ogłoszenie.
To teraz rozdzwonią się telefony.. miejmy nadzieję..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...