Jump to content
Dogomania

Kalendarz zawodów na 2004/2005


basia

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Była Wiosna, Agnieszka no i ja byłem (chyba tyle dogo).

Dystansik 3 km.

W velo 7 zawodnikóe, w SK 3 zawodniczki no i w SM 8 zawodników. Niestety nie pamietam dokładnych wyników, ale jak będą dziewczyny to pewnie opiszą. Wiosna zaliczyła niezły upadek, gdzie ofiarą padło jej siodełko. Jestem pełen podziwu za ukończenie trasy bez wsparcia dla hmm.... pupy. :D :D :D

W Velo I miejsce zajął mój kumpel z moją Tiarą, ale najistotniejsze to że mała naprawdę zaczyna fajnie biegać.

Z moich wyczynów. 3 w velo i 5 w SM (tak mi coś do łba strzeliło,a poza tym Beata nie wierzyła że z moim "balastem" dam radę trasę na nóżkach przebiec. Jak dam rade to wrzuce jakieś fot.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli byliście dzisiaj w Lublińcu, to napiszcie coś o tych zawodach...

Właśnie wróciliśmy do domku :D Bardzo fajna impreza, trasa pomimo iż miała 3 km była bardzo ciężka :wink: : dużo piachu, pare górek do wyjechania, no i na początku zaraz za startem była niezła hopka z piasku, na której niektórzy zaliczyli bardzo efektowne wywrotki :lol: 8)

Jeszcze uzupełnie wyniki : ja z Paco 4 w velo, wiosna ze Svenem 5 w velo i moja mama z Axelkiem 3 w skandynawce.

Link to comment
Share on other sites

Była Wiosna, Agnieszka no i ja byłem (chyba tyle dogo).

Dystansik 3 km.

W velo 7 zawodnikóe, w SK 3 zawodniczki no i w SM 8 zawodników. Niestety nie pamietam dokładnych wyników, ale jak będą dziewczyny to pewnie opiszą. Wiosna zaliczyła niezły upadek, gdzie ofiarą padło jej siodełko. Jestem pełen podziwu za ukończenie trasy bez wsparcia dla hmm.... pupy. :D :D :D

W Velo I miejsce zajął mój kumpel z moją Tiarą, ale najistotniejsze to że mała naprawdę zaczyna fajnie biegać.

Z moich wyczynów. 3 w velo i 5 w SM (tak mi coś do łba strzeliło,a poza tym Beata nie wierzyła że z moim "balastem" dam radę trasę na nóżkach przebiec. Jak dam rade to wrzuce jakieś fot.

Jeśli byliście dzisiaj w Lublińcu, to napiszcie coś o tych zawodach...

Właśnie wróciliśmy do domku :D Bardzo fajna impreza, trasa pomimo iż miała 3 km była bardzo ciężka :wink: : dużo piachu, pare górek do wyjechania, no i na początku zaraz za startem była niezła hopka z piasku, na której niektórzy zaliczyli bardzo efektowne wywrotki :lol: 8)

Jeszcze uzupełnie wyniki : ja z Paco 4 w velo, wiosna ze Svenem 5 w velo i moja mama z Axelkiem 3 w skandynawce.

Czyli nie było podziału na VD i VM?

Jeszcze jedno pytanie, jakie były czasy przejazdu (statystyka wymaga wyliczenia średniej :evilbat: :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko, czy ktos wie cos wiecej na temat zawodow u Prochala w Wysokiej ????

Szczegóły są już w tym temacie http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=17137

Zawody na Kubalonce mają być tak jak w zeszłym roku w terminie 15-16 stycznia :D

Czy ktoś wie może kto organizuje i co to za zawody będą w Świerklańcu 15-16 stycznia, bo taka informacja widnieje w kalendarzu zawodów na stronie federacyjnej ??

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że ktoś skorzystał z mojego patentu. :wink: :D

No po tym jak dyskutowaliśmy w Dziergowicach na temat pałąka postanowiłem troszkę coś poprzerabiać s woim rowerku no i cosik mi stam wyszlo :D

Kupiłem taką fajną rurkę, którą mozna we wszystkie strony wyginać no i nie musiałem rogów na dół obracać :D

Skorzystałem z Twojej rady i kupiłem 120 cm tej rureczki, nawet z małym hakiem :D

Link to comment
Share on other sites

I co Husky sprawdza się patent Grzesia czy lepszy taki wysięgnik jak ma Manu?

Wysięgnika Manu nie próbowałem, ale na pierwszy rzut oka trochę waży.

Patent Grzesie jest jak dla mnie rewelacja. Ja mam tę rurkę trochę dłuższą, tak że linka nawet przy ostrzejszym psim hamowaniu pozostaje przed kołem. No i mam trochę inną technicznie, trochę mniej sztywną, ale też mniej trwałą. Koszt rureczki to jakieś 5,5 zł za metr więc można spokojnie nawet często zmieniać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...