Jump to content
Dogomania

Agility i obedience w Gdańsku


Rafka

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plac w Oliwie jest przygotowany do psich sportów- jest duży, wyrównany i ogrodzony. Cały czas pracujemy nad jego ulepszeniem, obecnie w trakcie budowy jest wiata. Tutaj zdjęcie z ostatniej niedzieli, gdzie widać jak praca wre- po prawej stronie widać zaś część placu i to jak się prezentuje:
[IMG]http://img165.imageshack.us/img165/237/placzkwpwiata24092006003uk6.jpg[/IMG]

Od dawna też jesteśmy chętni do współpracy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']No jak to nie?? Czerwone spodenki. Widzisz? :p[/QUOTE]

ha ha ha :p

mnie na zdjęciu nie ma, bo w tym czasie ciężko pracowałam na placu nad jakimś małym, włochatym, białym futrem :roll:

[quote name='sic!']z tego co widać odwaliliście kawał niezłej roboty![/QUOTE]

i to jeszcze nie koniec :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
i to jeszcze nie koniec :razz:[/quote]

to zabrzmiało jak groźba :)

no dopsz to jak skończycie daj znać koniecznie przyjadę obaczyć efekty, bo obraz tego placu, który mam w pamięci....:shake:

A no i jak postawicie tor to daj znać jeszcze SZYBCIEJ :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']no dopsz to jak skończycie daj znać koniecznie przyjadę obaczyć efekty, bo obraz tego placu, który mam w pamięci....:shake: [/QUOTE]

zmienili się ludzie z komisji szkolenia zkwp zmienił się i plac :)

a efekty można już oglądać- działają prężnie kluby obi i IPO, przedszkole dla małych smrodów i kursy PT

kiedy skończymy to nie wiem, bo planów mamy duuuużo.. no wiesz jakieś jacuzi co by wskoczyć do po ciężkiej pracy z psem.. sauna.. łóżko fakira.. wyobraźnia nie zna granic :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']
kiedy skończymy to nie wiem, bo planów mamy duuuużo.. no wiesz jakieś jacuzi co by wskoczyć do po ciężkiej pracy z psem.. sauna.. łóżko fakira.. wyobraźnia nie zna granic :lol:[/quote]

WOWOW:lol: nieźle, już nie mogę się doczekać jak po OBI będzie na nas czekał taki relaks:eviltong: jakby jeszcze znaleźli sie panowie z wielkimi wachlarzami to by było superowsko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']zmienili się ludzie z komisji szkolenia zkwp :)[/quote]
to wiem :)


[quote name='zachraniarka']a efekty można już oglądać- działają prężnie kluby obi i IPO, przedszkole dla małych smrodów i kursy PT[/quote]

mi tu czegoś brakuje...hmmm niech pomyślę...to ta psia dysycyplina o trundej nazwie na "a" :)

[quote name='zachraniarka']kiedy skończymy to nie wiem, bo planów mamy duuuużo.. no wiesz jakieś jacuzi co by wskoczyć do po ciężkiej pracy z psem.. sauna.. łóżko fakira.. wyobraźnia nie zna granic :lol:[/quote]

yhyhyhyhy apetyt mi się wyostrza!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie zaglądałam tydzień na ten topik, a tu takie zmiany...

Magda, nie poddawaj się, tyle ludzi, tyle burków czeka z nadzieją, nos i uszy do góry! Zawsze jest jakieś wyjście, tutaj też na pewno!

Trzymaj się mocno i informuj o zmianach na lepsze, na które wszyscy czekamy!

Pozdrawiam od siebie i TZ-ta, od Deryśka przekazuję gorące lizy w czubek nosa :)

Link to comment
Share on other sites

ojejjjjjjjjj....jestem też zasmucona.......a tak się cieszyłam że mam alternatywę dla mojej 8-letniej córeczki i naszych wspólnych,niesfornych Russelli,naprawdę baaaardzo nam się podobało a dla Magdy brawa za podejście do dzieci!!!!!!!!!!Czekam na info o wzowieniu treningów i nie dopuszczam myśli że takowe miałyby się nie odbywać,pozdrawiam Wszystkich serdecznie!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='MonikaSz'][B]Goranik[/B] - czy coś może się wyjaśniło co do wynajęcia placu w Trójmieście ? Mój list pewnie przeczytałaś ...
Szczerze mówiąc od wakacji mam coraz większą ochotę wybrać się na agility ... Chciałabym sprawdzić jak moja sunia hopkuje :razz:[/quote]

hej! tak przeczytalam. dziekuje za wszystkie listy.
Niestety na razie z mojej strony nic sie nie zmienilo. a jesli juz to na gorzej... Tak wiec na mnie nie mozecie juz liczyc w najblizszym czasie.
Mam problemy ze zdrowiem i nie wiem czy i kiedy wroce do agility.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...