Jump to content
Dogomania

Czy wiesz jak twój pies pije wodę? Zobacz to na zwolnionym filmie... zadziwiające!!!


lewkonia

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hexa ma przezroczystą miskę u mnie w pokoju (po co dwa piętra ma zlatywać na piciu :p) i lubię czasem popatrzeć jak pije. Powiem szczerze, że też się dziwiłam, że jakoś tak inaczej jęzor układa w drugą stronę. W zwolnionym tempie odrazu lepiej to wygląda :lol:.

[quote name='mch']haaa, to ja czekam na filmik który mi wytłumaczy czemu jak moj pies pije to cala kuchnia pływa[/QUOTE]
Bo to ON :evil_lol::evil_lol:. Aresowi teraz kładziemy ręcznik pod michę i po pospacerowym piciu ręcznik wędruje obcieknąć ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manita']No i się wyjaśniło zjawisko dziurawej brody, zachlapanej podłogi i mokrego pysia po każdym piciu. Dobrze, że my tak nie pijemy ;)[/quote]


U mnie tak samo..
Mojej szkoci też 'wylatuje wszystko przez brodę' :lol: .

Ogólnie ciekawy film, mi też nigdy do głowy nie przyszło jak moje psy piją, choć w szkoci to się chyba nie dopatrzę przez ten gąszcz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Qrcze, naprawdę fajny film, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Na kompie mam kilka fajnych zdjęć w tym stylu np: kula karabinowa przechodząca przez jabłko, pocisk armatni tuż po wyjściu z lufy.
Ciekawe i pouczające są takie obrazki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...