Jump to content
Dogomania

LEONBERGERY ADY


adda

Recommended Posts

[quote name='Wind'][b]adda,[/b]
Musze zadac to pytanie. Ile taki jeden potffor je? [/quote] Jeden potfforek je troszkę ponad 15 kg suchej karmy miesięcznie, do tego dostają oczywiście suweniry typu: dosmaczanie mieloną wątróbką, mielonym mięskiem, uszy wołowe... ale to już są takie drobiazgi.
A co się Mai stało? :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][quote name='Olcia']wszystkich ich do taczek :P[/quote] O nie! Taczki za wygodne. Do wiader z nimi, do wiader :D[/quote]

wybacz lewdo dzisiaj zipie, mialo byc do wiader a najpepiej niech mala lopatka piach nosza albo w kieszeniach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]adda,[/b]

Qrcze to niezle ... Mnozac to przez 3 potffory to wychodzi calkiem pokazna ilosc :o :o :o

A co do Majki to dostala ode mnie ok 100 gr gotowanej wolowiny (w kawaleczkach, jako nagrodki na szkoleniu). Niestety wolowina zatrzymala sie w jelitach i zaczela fermentowac. Wywolalo to gigantyczna biegunke i wymioty. Noc z czwartku na piatek mielismy koszmarna :( Skoro swit trafila pod kroplowki i dostala zestaw lekow. I pomyslec, ze biegunka trwala tylko troche ponad 12 godzin, a pies tak sie odwodnil, ze juz prawie lapka za Teczowy Most siegal :(

Dzisiaj jestesmy po ostatnim zastrzyku i sucz jest jak nowa :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'] Od tygodnia musi byc na diecie, wiec jej gotuje ... i miksowanego drobiu, marchewki i kleiku zjada w trzech porcjach po 3 - 4 lyzeczki od herbaty/porcje ;)[/quote]

khmmm... nawet moje piechy (o leośkach nie wspominając :wink: ) takiej porcji jedzenia to by nawet nie zauważyły :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

ojej buziaczki dla Majeczki :calus: to takie maleństwo że nawet wołowinka może zaszkodzić :roll: Luna też nie może jeść wołowiny bo ma biegunkę, a jak się już chwialimy ilością zjadanej karmy :lol: to worek 4 kg starcza nam an jakieś 2 miesiące :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]adda,[/b]
Qrcze to niezle ... Mnozac to przez 3 potffory to wychodzi calkiem pokazna ilosc :o :o :o [/quote] Dodaj dwa kotki :D Już wiesz dlaczego hurtownia jest dla mnie zbawieniem 8)
[quote]A co do Majki to dostala ode mnie ok 100 gr gotowanej wolowiny (w kawaleczkach, jako nagrodki na szkoleniu). Niestety wolowina zatrzymala sie w jelitach i zaczela fermentowac. Wywolalo to gigantyczna biegunke i wymioty. Noc z czwartku na piatek mielismy koszmarna :( Skoro swit trafila pod kroplowki i dostala zestaw lekow. I pomyslec, ze biegunka trwala tylko troche ponad 12 godzin, a pies tak sie odwodnil, ze juz prawie lapka za Teczowy Most siegal :([/quote] Koszmar jakiś :( Wyobrażam sobie jak się czuliście... Nawet nie chcę myśleć...
[quote]Dzisiaj jestesmy po ostatnim zastrzyku i sucz jest jak nowa :-)[/quote] Ufff... to życzę Majce zdrówka i nie dawaj jej już wołowiny 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Camara']khmmm... nawet moje piechy (o leośkach nie wspominając :wink: ) takiej porcji jedzenia to by nawet nie zauważyły :roll: :D[/quote]

:lol: :lol: :lol:
A pomyslec, ze dla mojego jest to fura zarcia :-)


Jednak nie ma tak dobrze. Co zaoszczedze na zarciu to wydam na jej kosmetyki :roll: Ma je drozsze od moich :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[b]waszka, adda,[/b]

Co do tej wolowiny, to byla kupiona jako swieza w TESCO :-?
Zarowno wet jak i inna posiadaczka yorkow powiedzieli mi, ze gdyby byla "od chlopa" to psu by nic nie bylo.
Po prostu tak maly organizm, jest najbardziej wrazliwy na swinstwo ktore sie dodaje do miesa w hipermarketach aby: wiecej wazylo, mialo lepszy kolor i tak szybko sie nie psulo :(

Teraz wiemy co jemy :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='malawaszka'] a jak się już chwialimy ilością zjadanej karmy :lol: to worek 4 kg starcza nam an jakieś 2 miesiące :lol: :lol: :lol:[/quote] Ekonomiczne stworzenie :ylsuper:[/quote]

chetnie sie wymienie na jakies 2 miesiace kosztami zywienia, Adda pewnie tez :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Jednak nie ma tak dobrze. Co zaoszczedze na zarciu to wydam na jej kosmetyki :roll: Ma je drozsze od moich :evilbat:[/quote]
Coś za coś, się okazuje :cooldevi:
[b]Wind[/b], a musisz od razu Lancoma kupować? Nie moze być... hmm... Miss Sporty? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='Olcia']najpepiej niech mala lopatka piach nosza albo w kieszeniach :lol:[/quote] Właśnie sie dzisiaj zapytałam, czy nie może po prostu łopatą przerzucać :roflt:[/quote]
i??[/quote] Popukał się w łepetynę :ekmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Co do tej wolowiny, to byla kupiona jako swieza w TESCO :-? [/quote] To Ty nie wiedziałaś??? :o Jedyne TESCO, w którym można kupować mięso to na Połczyńskiej (to prawdziwe TESCO).
Nam tak od razu to świństwo nie zaszkodzi, ale takiej malutkiej Majce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='adda'][b]Wind[/b], a musisz od razu Lancoma kupować? Nie moze być... hmm... Miss Sporty? :wink:[/quote]
Bardzo smieszne :evilbat: :wink: :wink: :wink:[/quote] No chciałam Ci koszty zredukować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind']Co do tej wolowiny, to byla kupiona jako swieza w TESCO :-? [/quote] To Ty nie wiedziałaś??? :o Jedyne TESCO, w którym można kupować mięso to na Połczyńskiej (to prawdziwe TESCO).
Nam tak od razu to świństwo nie zaszkodzi, ale takiej malutkiej Majce...[/quote]

Teraz juz wiem :-)
Szkoda tylko, ze kosztowalo nas to tyle strachu, cala noc mycia podlogi, prania futra psa, czuwania do switu a potem gigantycznego prania :roll:
Teraz jestem bogatsza o kolejne doswiadczenie 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='adda'][quote name='malawaszka'] a jak się już chwialimy ilością zjadanej karmy :lol: to worek 4 kg starcza nam an jakieś 2 miesiące :lol: :lol: :lol:[/quote] Ekonomiczne stworzenie :ylsuper:[/quote]

chetnie sie wymienie na jakies 2 miesiace kosztami zywienia, Adda pewnie tez :D[/quote]

sie nie zamieniam :evilbat: teraz to nie wiem jak wyrobię bo jak mam dwa psiorki to będą 4 kg na miesiąc :evilbat: :roflt: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Wind'][b]waszka,[/b]

Ale ten drugi jest na diecie, wiec nas nie oszukuj :roll: :lol:[/quote]

dla niego dieta to jedzenie tyle samo co Luna :lol:[/quote]

:cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Teraz juz wiem :-)
Szkoda tylko, ze kosztowalo nas to tyle strachu, cala noc mycia podlogi, prania futra psa, czuwania do switu a potem gigantycznego prania :roll:
[/quote] To pranie i mycie to pikuś w porównaniu ze strachem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...