Jump to content
Dogomania

Karma Kober's


tynka

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja moje psy od kilku miesięcy też karmię Koebersem, dokładnie Extrą.
Mam 10,5 letnie airedale terriera - on generalnie nigdy nie grymasił z jedzeniem, więc to że je tą karmę to nic dziwnego, ale za to zdecydowanie poprawiła mu się sierść, me pełno energii, nie puszcza tyle bąków :eviltong:
Mój berneńczyk za to zawsze wybrzydzał z jedzeniem, co chwile zmiany karmy itd. Od kiedy je Extre, nie mamy z tym problemów. Zjada to co w misce i zawsze mu mało. Sierść rewelacyjna, nie puszcza morderczych bąków i do tego ma ładny zapach z pyszczka.
Ja jestem bardzo zadowolona. Jedyne co mi się nie podoba to to, że robią większe kupki i są one trochę inne aniżeli na innych karmach...
Trzeba pamiętać, że w tej karmie nie ma dodatków na stawy (siarczanu glukozaminy i chondronityny), dlatego powinno to być podawane osobno gdy ma się duzego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja dzisiaj dostałam darmowe próbki i jestem w szoku :crazyeye: moja suka zjadła dwie!!! miski płatek bez szemrania aż się uszy trzęsły :evil_lol: Moja księżniczka jest z tych niejadków które ze wszystkim wybrzydzają a tu nic :evil_lol:

smakuje jej niesamowicie :loveu: Możliwe że zamówimy większy worek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dla mojego psiaka próbki jakieś trzy tygodnie temu.
Póki co mieszałam mu granulki z karmą,którą dostawał wcześniej i je bez problemu.
Niestety też zauważyłam większe kupki:roll:,ale zobaczymy jak będzie po płatkach :razz:
Oddech chyba bez zmian,ale Kędzior nie miał z tym większego problemu :cool3:
Karma w porządku :p

Link to comment
Share on other sites

U nas to samo, mój pies-anorektyk zjadł chętnie suchą karmę :crazyeye: Płatków jeszcze nie próbowałam, ale bardzo mi się podoba że w suchej są duże kawałki, a nie taka sieczka jak w innych karmach (psisko lubi sobie pochrupać :cool3:). Póki co mamy fitmin, jak się skończy spróbuje z Koebers.

Link to comment
Share on other sites

Mój zjadł sporo próbek(napisałam do producenta i dostałam od znajomego, który współracuje) zarówno bobków jak i płatków.Po płatkach była luźna Qpa ale to zrozumiałe, być może za krótko jadł żeby zacząć prawidłowo przyswajać nową karmę.Z kolei po bobach-lekkie zatwardzenie, Qpa zbita i sucha jak wiór przez co pies miał problemy z wypróżnieniem...

Link to comment
Share on other sites

dzis dostalam rpobki karm kobers,i mam do was pytanie- mam m in karme energie hochleistungsfutter (fioletowa) i granulki nie dosc ze nei sa jednakowe(jakby odpady polamane) to jeszcze karma ma strukture klaczkowata-, czy ta karma taka jest ? czy po prostu dostalam mocno przeterminowane probki i obrosly :p? karma pachnie normalnie

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać trochę kilogramów Koebersa Light i SupermixGJ - najlepiej jakby był to ktoś na śląsku to bez wysyłki by się obyło, ale wysłać też mogę - będzie ponad 5 kg supermixa i ponad 6 kg lighta - szczegóły na pw bo tu nie sklepik - karmy przechowywane w pojemnikach szczelnie zamykanych, kupione na początku maja - niestety moja alergiczka się na nie uczuliła i muszę wrócić jednak do trovetu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GATUSO']To kup Luposan karmę,maja ją tylko w jednym sklepie z..p..s,wejdż na Google i wpisz Luposan,dużo tańszy od Trovet a nie gorszy.;)[/quote]

ale ja Trovet kupuję dlatego, że jedna moja sunia powinna być na karmie nerkowej, a Luposan jest zwykłą karmą nie? ale dzięki za info bo o tej karmie nie słyszałam jeszcze, a trzeba się rozwijać :lol: można gdzieś o niej poczytać oprócz sklepu?

Link to comment
Share on other sites

U nas Koeber's- super. Kupki małe, zwarte i jest ich mało. Psiakowi smakuje, a to naprawdę wyczyn. Na początku dostawał Energie Hochleistung- ale to średnio podpasowało i psiak nie przytył, teraz 23M i jest świetnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja wlasnei zaczelam koeber's extra i nadal fajnie.glownei jada na energie hochleistung,dostawaly lamm und reis,23M,auslese.teraz dostaja extra i tez extra.:p
koopy male,zwarte,dobre do zbierania.[/quote]

U nas niestety po drugim worku auslese się zaczęło...
Kupale ogromne śmierdzące i rozlazłe ( sorki za opis).
Sucz ciągle głodna.

Zobaczymy jak będzie na gotowanym jak się nie poprawi to badamy kupsko.

Natomiast drożdze, algi, mieszanka ziołowa super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...