Jump to content
Dogomania

Czy maci jeszcze cierpliwośc tłumaczyć??


dog193

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja cały czas powtarzam ludziskom o rozmnażaniu. W pracy zagorzale tłumacze pewnemu osobnikowi, ale on jest nie do zdarcia...pies to pies i kto go ma może go rozmnażać. A ja jestem sadystką, ze pozbawiłam suczkę "bzykania i macierzyństwa" :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mam kundla i jestem za nią odpowiedzialna i Ją kocham i dlatego ją WYSTERYLIZOWAŁAM prezent na Święta :evil_lol: przy okazji.

Dzis kolega powiedział, że chce dopuścić 6 - letnią Dożycę, bo ona przecież musi mieć młode, a teraz jedzie na zastrzykach hormonalnych ( :mad: ), a ja mu, że zasili schroniska. Ale wg. niego TAKICH psów się nie wyrzuca...to mu przedstawiłam ile dogów i w typie rasy wegetuje w schroniskach...

Mam już tylu "wrogów", że hej.... i jestem wariatką od psów....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Figafiga, na mnie to ludzie już wilkiem patrzą i boją się powiedzieć, że mają psa:) Niestety prawdą jest, że większość osób nie widzi nic złego w rozmnażaniu psów. Prawdą jest teś to, że żadna z tych osób nigdy nie była w schronisku....:shake: Najgorsze jest to, że ja się strasznie uprzedzam do ludzi, których niby lubię, a jak przyjdzie do tematu rozmnażania, i jak upierają się przy tym, że bez rodowodu to rasowy, że suka musi mieć młode i nie chcą przyjąć do siebie moich argumentów to automatycznie jakoś mniej ich lubię..

Link to comment
Share on other sites

Tak...ale najgorsze jest dla mnie to, że widzę czasem, że piesek jest ukochany, nakarmiony, a do tego raz dopuszczony dla zdrowia :angryy: To mnie boli tez, że czasem miłość do zwierząt jest chora i takie na siłę uczłowieczanie (bo suka ma na pewno instynkt i marzy o potomstwie nawet jak nie ma cieczki) strasznie mnie denerwuje. Wiem, że ludzie z gruntu nie są źli... Poza tym w związku z tym, że dopiero chcę zdawać na studia związane ze zwierzętami (narazie studiuję coś co w ogóle mnie nie kręci) to nie jestem uznawana za autorytet i część ludzi ma gdzieś to co mówię.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, natrafiłam na taką aukcję i coś mi tu pachnie psem zarejestrowanym w ZK i kryciem na lewo:

[url=http://www.allegro.pl/item528001780_yorki_szczenieta_i_reproduktor.html]YORKI-szczenięta i reproduktor (528001780) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gunia']Słuchajcie, natrafiłam na taką aukcję i coś mi tu pachnie psem zarejestrowanym w ZK i kryciem na lewo:

[URL="http://www.allegro.pl/item528001780_yorki_szczenieta_i_reproduktor.html"]YORKI-szczenięta i reproduktor (528001780) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote]
Też mi się tak wydaje:shake:

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny, może mnie wspomożecie, bo młoda się zaparła czterema kopytami i nie chce przyjąć do wiadomości niektórych rzeczy... :roll:

[url=http://nasza-klasa.pl/forum/16/3658/1?page=13]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] i dalej
ta czarna co się produkuje to ja :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

no i się gnojki poobrażały, one mają shih tzu rasowe bo [B]wiedzą [/B]że są rasowe :evil_lol: a my se poczytałyśmy Bóg wie gdzie w Internecie i się wymądrzamy a jej [B]wujek jest weterynarzem[/B] i on powiedział, że to rasowy! :evil_lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193'][url=http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140199&page=78]Shih Tzu - Strona 78 - Forum Wizaz.pl[/url]
No i jak tu byc cierpliwym?? Jak tłumaczyc każdemu z osobna gdzie tkwi błąd??[/quote]

Tak, az mnie nachodzi ochota zeby tam napisać tym za przeproszenie głupkom, co to jest rodowód. Ja mam psa z pseudohodowli, bo nie wiedziałam co to jest rodowód i do czego słuzy, nie wiedziałam tez, że jak nie bedzie miał Sopel rodowodu to bedzie w typie rasy.
Nie rozumiem jak ludzie moga byc na tyle inteligentni, że nie maja racji a jeszcze się wykłócają, no po prostu jest mi ich ŻAL.

Uff
od razu mi się lżej zrobiło:diabloti: hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Nie do końca.. Ta Magda niby zrozumiała, ale pojawiła sie Marlena i znowu jestem ta zła co prowokuje..[/quote]

daj spokój... to dzieciaki... wcześniej ja zostałam oskarżona o rozwalenie forum :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']daj spokój... to dzieciaki... wcześniej ja zostałam oskarżona o rozwalenie forum :evil_lol:[/quote]
Masz racje - nie warto sie nimi przejmować, widocznie 'ten typ tak ma'..

Ale miałam szczera nadzieje, że ta cała Magda zrozumiała, a tu lipa.. Przyszła koleżaneczka i znowu sie zaczeło.. Błędne koło:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='globalnydog193']Patrzcie jaką wspaniałą wiadomość dostałam od marleny: Moja Daisy to SHIH TZU...ty się nie znasz....Jesteś głupia i masz wszy na pępku...Pozdrawiam znawcę shih tzu... ;p


Ponizej wszelkiej krytyki..[/quote]


wszystkie takie durne dzieci zamknęłabym w jakiejś piwnicy i nie wypuszczała na światło dzienne. właśnie z takich przemądrzałych bachorów wyrastają "znawcy" co to wszystko wiedzą lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ale miałam szczera nadzieje, że ta cała Magda zrozumiała, a tu lipa.. Przyszła koleżaneczka i znowu sie zaczeło.. Błędne koło:shake:[/QUOTE]
Trzeba było postraszyć :evil_lol: (sory wzięło mnie humor dziwny jakiś).

Z takimi czasem nie warto gadać, ja tam wielu takich widziałam, spotkałam, pisałam z takimi. Niestety mając na celu dobro zwierząt trzeba było gadać z takimi :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...