Jump to content
Dogomania

Galeria (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta_m; widzę, że zadysponowałaś zdjęciami moich dziewczynek... :o

ups............ :oops: nie wiedziałam......... :(

Wybaczasz mi??????????

Nie ma problemu - o ile przy wklejaniu napiszesz skąd masz zdjęcia - to tak po prostu wypada. Nie każdy zajrzy we właściwości, żeby to sprawdzić, a przyjęte jest by cytując innego autora podać o tym informację 8) Ale miło mi, że podobały Ci się na tyle, by je skopiować :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajnie że powstała galeria dobermanów. Jak już kiedys pisałam , miałam dobka,ale nie mama jego fotek na kompie :( Za to umiesczez jakieś inne z sieci

Tak dla formalnosci to ta suczka w okularach to Elza Szmaragd Nocy a Matrix to nikt inny jak moj Spartan czyli Aspar Szmaragd Nocy :-) Uwielbia tak skawac.

pozdrawiamy

Beata i Spartan

www.spartan.w.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oj, Beata jeśli tak piszesz o dobkach, to znaczy nieduże masz o nich pojęcie. Piękno ciała to jeszcze nie wszystko. Lwy, węże i skorpiony też są piękne, a nikt im agresji nie odmawia. A czyste pieszczoszkowanie dobermana to nic innego jak szykowanie sobie tyrana w domu, który będzie rządził wszystkimi i wszystkim. Zanim sobie sprawisz dobka, zapoznaj się z kimś, kto dobermanami się zajmuje, przyglądaj się im, przeczytaj wszystko co jest dostępne (nie tylko tu, na dogo), i obawiam się, że to jeszcze mało. Oceń obiektywnie swoją rodzinę, jakim jest stadem, czy jest jedna osoba na tyle silna, że stanie się niekwestionowanym Panem dobermana. Pewnie napiszą to też inni - doberman jest psem jednego Pana. Tylko jeden jest dla niego Bóg, reszta to marni zastępcy :lol: . Nie da się tego wszystkiego o wychowaniu dobków zamieścić w jednym poście. A piszę, bo tylko w okolicznym schronisku słyszałam kilkakrotnie o przypadkach, gdzie ludzie oddawali dobki bo nie potrafili sobie z nimi poradzić :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sorki za za duże zdjęcie, wciąż mi coś w tych pikselach nie wychodzi. Poprawię.

Saba ma rok i trzy miesiące i jakoś jej utuczyć nie możemy :) Je tyle ile sama uważa. Poza tym często miewała biegunki (teraz - odpukać - spokój od paru miesięcy) a ona od razu wtedy traci na wadze i żebra jej wychodzą. Chyba taka jej uroda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...