Jump to content
Dogomania

Poszukuję domu dla ok. 2 letniej amstaffki!!!!! ŁÓDŹ - NIEAKTUALNE!!!!! :)


avema

Recommended Posts

Jak w temacie... Poszukuję domu dla ok. 2 letniej amstaffki. Sunia została znaleziona w Łodzi i jak dotąd nikt się po nią nie zgłosił. Wczoraj trafiła do mnie. Jest bardzo dobrze ułożona, nie przejawia żadnej agresji. Pilnuje się i jest bardzo grzeczna.

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/C:%5CDocuments%20and%20Settings%5Cmyszka%5CPulpit%5CDSC_0707.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Czy możesz wstawić fotki?
Kiedy sunia została znaleziona?
Gdzie była ogłaszana?

Dodaj proszę do tytułu lokalizację - Łódź.[/quote]

Dodałam lokalizację w tytule. Jeżeli chodzi o zdjęcia to nie bardzo wiem jak to zrobić. Proszę o wyjaśnienie a na pewno je dodam. Sunia została znaleziona jakiś tydzień temu w okolicach Wyszyńskiego. Z tego co wiem to pierwsze ogłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avema'](...) Jeżeli chodzi o zdjęcia to nie bardzo wiem jak to zrobić. Proszę o wyjaśnienie a na pewno je dodam. Sunia została znaleziona jakiś tydzień temu w okolicach Wyszyńskiego. Z tego co wiem to pierwsze ogłoszenie.[/quote]
Poszukam instrukcji i podam na wątku (fotki).

Tytuł mówi - "poszukuję domu..." ale....Jeśli sunia znalazła się tydzień temu (i powiedzmy równo tydzień temu się zgubiła, bo to nie musi być jednoznaczne) to trochę mało czasu jest dane właścicielowi na jej odnalezienie (zakładam, że chce ją znaleźć oczywiście).

Nim sunia trafi w inne ręce i o ile to nie zostało zrobione wcześniej, dobrze by było wydrukować info o suni z jej zdjęciem, oplakatować informacyjnie rejon znalezienia, lecznice, sklepy zoologiczne umieścić jej fotkę na stronie schroniska, bo w takie miejsca pofatyguje się właściciel.

Ponadto, dać info do bezpłatnych rubryk w DŁ, Ex.Ilustr. i dać więcej ogłoszeń w necie.

Na terenie Łodzi warto powiadomić łódzką Straż dla Zwierząt (ci też mają stronę internetową i różne zgłoszenia, może coś wiedzą, mogą dodać ogłoszenie o suni na swojej stronie) i Fundację Niechciane i Zapomniane.
W necie działa również forum astów i pit bulli, warto i tam założyć suni wątek (tam też właściciel może jej szukać).

Link to comment
Share on other sites

Sorry [B]majqa[/B] ale mam sajgon: plantacja jamników w domu i rozmowy z panią która adoptowała 2 dni temu jamnika i jamnik ugryzł jej dziecko.
Link do wątku z instrukcją wstawiania podpisu, zdjęcia itd.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111821[/url]

:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...