Jump to content
Dogomania

Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))


aganela

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam ponownie na Dogo!
Długo mnie tu nie widziano, ale sporo się dzieje w moim życiu ostatnio i czasu na siedzenie przed komputerem brak - mam synka, więc musicie mi wybaczyć że nie dawałam znaku życia. Ale spieszę donieść że Larutka ma się dobrze :) stała się panią na swoim podwórku, nie jest już taka potulna jak na początku i w razie potrzeby potrafi przegonić niechcianych gości :) Narazie dziecko traktuje z rezerwą i jak coś co wydaje nieprzyjemne dźwięki... dlatego uważam na ich kontakty. Szykują się jednak większe rewolucje dla suni ponieważ na wiosnę przeprowadzamy się do Krakowa i martwię się jak Lara zniesie przeprowadzkę do mieszkania. Będziemy mieć jednak malutki ogródek i zaraz pod blokiem wielki teren zielony z jeziorem, więc może nie bedzie tek źle. Bedzie musiała się dostosować ;) Podsumowując Lara jest zdrowa, szczęśliwa (tak mi się przynajmniej wydaje :) i myślę że już zupełnie do nas przywiązana :)
Pozdrawiam wszystkich ciepło

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!Makaja duży już twój synek? Ona się pewnie troszkę musi 'przyzwyczaić' ,bo była jedynym 'dzieckiem' ;) Mam nadzieję,że sobie poradzicie razem z nią w mieszkaniu.....a wasz drewniany domek był urokliwy,no cóż czas na zmiany..:)

No w sumie moja sunia Onka(która jest przygarnięta przez nas od 7 lat) właśnie z przypływem czasu coraz bardziej się zadomawiała i teraz po tych 7 latach pies czuje się jakby cały dom i ogród to by była jego własność :)
A jak relacje Lary z innymi psami?Dalej jest nastawiona na 'ostro' ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5301/1087j.jpg[/IMG]
jaka ona piękna:loveu:..... wydaje mi się jakby jej już 3 lata nie było,a nie DOPIERO 2 latka!
[SIZE=1]ps.gdyby się coś działo z nią,zawsze możesz tu napisać,zawsze może awaryjnie do mnie trafić.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...